Жените, които никога няма да забравим – "Отчаяни съпруги" завинаги!

  • 43 909
  • 362
# 30
В момента тегля 3ти сезон от арена и ще е готов след около един ден - има 3 сийдъра. Първи и втори сезон ги няма в арена, а в замунда нямат нито сийдъри, нито пиъри. Не знам вие коя замунда гледате...  newsm78  Както и да е... Благодаря за вниманието! Приятен ден!  Peace
В момента тегля 3ти сезон от арена и ще е готов след около един ден - има 3 сийдъра. Първи и втори сезон ги няма в арена, а в замунда нямат нито сийдъри, нито пиъри. Не знам вие коя замунда гледате...  newsm78  Както и да е... Благодаря за вниманието! Приятен ден!  Peace
Моля?Я погледни пак...

http://prikachi.com/images.php?images/311/5182311F.jpg
Виж целия пост
# 31
http://prikachi.com/images.php?images/466/5182466l.jpg

Не знам защо се получава така, но е факт... Както и да е, една приятелка ще ми прати първи и втори сезон Simple Smile
Виж целия пост
# 32
Може да е от интернета. Сваляла ли си други неща скоро?

Ето първи сезон в Замунда с 74 сийдър(и), 12 лийчър(и) = 86 пиър(и) общо.

Ето и златен торент на първи сезон с бг аудио и 30 сийдър(и), 17 лийчър(и) = 47 пиър(и) общо. Peace
Виж целия пост
# 33
От интернета ще е най-вероятно  Rolling Eyes

И ето цитат от мене:
Виж целия пост
# 34
  Two Hearts newsm76
Виж целия пост
# 35
Оф,толкова много цитати като се сетя как ме карат да се разтапям от кеееф  Laughing  Heart Eyes
Виж целия пост
# 36

Добро утро и от мен Simple Smile
И любимото ми :


Скрит текст:
И да ви попитам нещо,гледам сериите с КМ плеър,обаче ги пуска избирателно в смисъл : на някои от сериите ми дава грешка и не ги отваря имате ли идея от какво може да се получава така ? Thinking
Виж целия пост
# 37
И това е моята най-най-най-любима сцена от целия сериал! Няма втора такава!  Crazy
Виж целия пост
# 38
Скрит текст:
И да ви попитам нещо,гледам сериите с КМ плеър,обаче ги пуска избирателно в смисъл : на някои от сериите ми дава грешка и не ги отваря имате ли идея от какво може да се получава така ? Thinking

Скрит текст:
Пробвай да направиш проверка на торента. При Биткомет-а е H проверка, при юТорент-а е само проверка. И при другите торент програми трябва да я има тази опция. После затвори програмата и пробвай пак да пуснеш епизода. Или смени плеъра, аз съм много доволна от Гом. Peace
Виж целия пост
# 39

Добро утро и от мен Simple Smile
И любимото ми :


Скрит текст:
И да ви попитам нещо,гледам сериите с КМ плеър,обаче ги пуска избирателно в смисъл : на някои от сериите ми дава грешка и не ги отваря имате ли идея от какво може да се получава така ? Thinking
За това този сериал е толкова велик... има цирк и скандал навсякъде! Grinning  Heart Eyes

И едно мое любимо:
Виж целия пост
# 40


 Joy
Виж целия пост
# 41
Здравейте всички! Извинявам се, че нахлувам така, но се питах някой има ли идея от къде мога да сваля всички сезони на сериала. Не съм ги гледала, а страшно ми харесва и съм решила (ако намеря как), да ги изгледам от начало до край. В замунда ги има, но никой не сийдва и не става. Благодаря предварително и прекрасен ден на всички!
  bouquet   bouquet   bouquet
Може би защото теглиш от чужбина, затова да има проблем.

Много се кефя на откъсите и репликите, които публикувате! Simple Smile   bouquet

Най-тъжният за мен момент беше смъртта на Майк! Пфуу, още се сърдя, че го убиха. Crossing Arms
Най-забавен - много такива имаше, във всеки сезон.
Виж целия пост
# 42
Виж целия пост
# 43
  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 44
H0uSse_Baby Благодаря,всичко е точно сега с Gom  Hug

-A. Наистина няма такъв велик сериал  Peace

Ето и от мен нещичко :
Сядам да си ги гледам сега  Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия