Жените, които никога няма да забравим – "Отчаяни съпруги" завинаги!

  • 43 913
  • 362
# 45
Чичко - паричко  Mr. Green Heart Eyes
Виж целия пост
# 46
Извинението на Карлос  Mr. Green
Виж целия пост
# 47
http://www.youtube.com/watch?v=mXeBVF-1VOk&feature=youtu.be

Това означава,че къщите, в които са снимали се намират другаде ли?Разбиха всичко в мен.  Simple Smile Simple Smile
Виж целия пост
# 48
Не, просто така изглеждат къщите в действителност. Peace
Виж целия пост
# 49
Значи това е само отпред,а сцените,които са снимани в помещенията се намират в други къщи ?
Виж целия пост
# 50
В същите къщи са снимани, просто се подрежда декор и реквизит - столове, маси и там каквото е необходимо и се снима само този декор. Wink Ето я улицата, която се използва за снимките и на много други филми.
Виж целия пост
# 51
Това съм го разглеждала.Като изгледах клипчето помислих,че снимат в някакви къщи.
Виж целия пост
# 52
Скрит текст:


Благодаря ви! Отдавна не се бях сещала да гледам клипове от този тип. Много е готино да разбереш какво и как се е случвало зад погледа на зрителя. Simple Smile
Виж целия пост
# 53
В същите къщи са снимани, просто се подрежда декор и реквизит - столове, маси и там каквото е необходимо и се снима само този декор. Wink Ето я улицата, която се използва за снимките и на много други филми.
Колко ли струва къща там  Mr. Green
Виж целия пост
# 54
Тя улицата е декор, така че няма да се продават. Grinning
Виж целия пост
# 55
Тя улицата е декор, така че няма да се продават. Grinning
Ех,колко жалко Sad
Виж целия пост
# 56
Знаете ли,че организират обиколки с едни влакчета на Уистерия Лейн и на целите снимачни площадки?... така ми се иска да ида  Confused Confused
Виж целия пост
# 57
http://www.youtube.com/watch?v=wCmFEHGmSYs Също разходка си беше направила из тази улица и Рейчъл Фокс (Кейла Скаво), но сега не мога да намеря видеото. Беше интересно и тя беше показала на повечето къщите като декорирани бяха тези на Сюзън и Габи, а пък на Бри си беше показала, че е тоалетната (хах, най-посещаваното място) и на Иди/Рене май също беше декорирана. Но повечето бяха заключени с катинар.
Виж целия пост
# 58
Аз имам следната идея - защо не направят пълнометражен филм след сериала, един или два, както на "Сексът и хградът)? Би било интересно... нещо от миналото или пък кратко описание какво става после с героите... и веднага се сещам за Майк и ме хваща бяс.
Виж целия пост
# 59
Ами и ние се надяваме, ама...

Между другото, много се радвам, че темичката е така активна. Браво на вас  Hug Hug Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия