Лежащи бъдещи мами, заповядайте да не скучаем - 24 тема

  • 23 968
  • 723
# 180
  bouquet браво на аера за темичката
ох дано скоро наваксам с четенето липсвате ми
Виж целия пост
# 181
Момичета, качила съм няколко снимки на малката Алекс в snimka.bg,  албума Нашите бебета Simple Smile
Виж целия пост
# 182
Лойърче, голяма е сладурка, има вече и мекичко, нашият малчо още е с пилешки кълки:)
Виж целия пост
# 183
 lawyer ,мого нежна дундичка си имаш да ти е жива и здрава..)))Ми ти все едно не си раждала,колко кг.качи ..)))  Аз пак да питам,питам всички де хахаха,с каква количка си..))) ЖЕНИ и товйта ми хареса видях я..)))
Виж целия пост
# 184
Благодаря ви  Hug да, малката вече има краченца за мачкане, ама тя се роди и големичка (поне за моите размери на тялото)- 3 380 кг.
Лаленце, количката е Navington, ето тази:
http://bebeshkikolichki.com/navington-cadet-white-sea-bebeshka-k … 011-922-6092.html
А за килограмите- преди да забременея бях 55 кг., отидох да раждам 68-69 кг., значи съм качила 13-14 кг. За 2 седмици свалих 10 кг. от само себе си и сега ми остават още 3-4 кг. Не е болка за умиране, ама честно да ти кажа макар и малко да са ми останали за сваляне, пак ме дразнят и сега ям основно плодове, салати, сирене, кашкавал и то яденето ми е сутрин и вечер, като сутрин ям плодове или мюсли с кисело мляко, а вечер са салати със сирене. Кърмата ми е 6 въпреки, че се ограничавам, така, че твърдението, че кърмещите жени трябва да ядат повечко, за да има кърма, пак не е вярно Simple Smile
Виж целия пост
# 185
Лойърчеее, голяма е красавица мила, да ви е жива и здрава, пу пу. Имаш невероятна фигура, браво
Благодаря, че ме мислите  Hug Вече съм много по добре, даже успях да наготвя две манджи и едно печиво и сега съм окъпана и си почивам.
Десинка, от доста време си с болки и подготвителни контракции, но все още удържаш фронта, продължавай в същия дух  Hug Нали знаеш, че не те пускаме преди 37-ма седмица
Жени, да си ползвате количката със здраве и да си се разхождате дълго с малкия разкош  Hug
Хоуп  Hug Доста време постоя в болницата, но щом се налага, няма как мило, поне знаеш, че си в добри ръце

Виж целия пост
# 186
Сега видях и сладката физиономийка на Мартин на мама Ф-Деси  Heart Eyes Отпрал е неповторима усмивка, браво на него, голям мъж да стане и да ти доведе най-добрата снаха  smile3521 Чак се разтапям като гледам колко хубави бебенца си имаме в темичката ни, само като знам колко много са изстрадани и чакани.
Виж целия пост
# 187
 stefi_sv ,ихуууу и в кухнята си се завихрила,кога успя ,браво на теб..))) И аз искам до метро да ида ,ама навън е задух голям,ще чакам да стане 7-8 с колата ,иначе не мърдам  Laughing Малко скучно днес,мързелив ден нещо ми е ..))))    Мартин на мама Ф-Деси много сладък и как се е ухилил ,да са живи и здрави   bouquet   stefi_sv и ние да наредим нашите бебчета там (живот и здраве)  Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 188
Привет момичета. Едвам се издържа вече, листо не помръдва. Моите контракции доста зачестиха. Вчера пратих есемес на доктора и още не ми е върнал, та след малко ще пробвам пак. Честно казано ми е много притеснено.  Confused
Виж целия пост
# 189
Аера, направо му звъни, не се занимавай със смс-и , я ти върне, я не  Naughty Като му се обадиш ще може веднага да ти отговори. Може да е бил нещо зает, да е шофирал и куп други работи
Лаленце, дай боже мила, от твоите уста в божиите уши  Praynig Praynig Praynig
То вече досадно стана да се оплакваме от тези жеги, но не може да се живее просто. Чакам с нетърпение вторник, дано да доживеем дотогава  Simple Smile
Виж целия пост
# 190
Аера, звънни му направо, не го мисли! Дано не е нещо сериозно!
Ей сега видях бебчетата на Лойер и Ф-Деси:) да ги изпапкаш, много сладки да са живи и здрави:)
Лаленце дай боже и нашите бебчета да ги снимаме Simple Smile)) живи и здрави:)
Прегръщам ви мОмичета!
Виж целия пост
# 191
благодаря ви сладурки
ние снахичка вече си имаме малката Мария на Попи си е наша аз съм си я запазила  Party
Виж целия пост
# 192
Деси, бях забравила  smile3555 от доста време се бяхте сватосали  Mr. Green
Темичката е много тихична днес, дано утре да е по-оживено
Някоя от вас знае ли нещо за даниела-ди, за последно се сещам, че малката беше в стабилно състояние  newsm78 Много се надявам ако не са вкъщи, то поне скоро да се приберат и всичко да се развива както трябва  Praynig Ако някоя има повече инфо, нека сподели
Виж целия пост
# 193
благодаря ви сладурки
ние снахичка вече си имаме малката Мария на Попи си е наша аз съм си я запазила  Party

 newsm10  Ние отдавна сме се разбрали с Деската.Марти не го даваме на никой!

Момичета, ние сме добре. Снощи спахме цели 5 часа от 3 до 8 часа сутринта. Станахме с малката и след това заспахме в 9, та чак до 1 на обяд  Laughing Laughing Laughing

Храната я сменихме, не сме на Аптамил, а на Прима АР, специална храна за запек. Ака редовно детето, така се радвам на пълните памперси, голям кеф ми е след този зор със запека  Grinning

Лойърче, Дрън, тенк ю за инфото. Ще подам документите в понеделник. За детските няма как да се вредя с моя доход.

Целувам ви всички и лягам, защото дзверо заспа и след 3 часа ще иска да яде, трябва да съм свежа  Hug Hug Hug Много е сладка Мария. Вече прави муцунки, неосъзнати, но ме разтапя  Two Hearts Two Hearts Two Hearts  Не знаех, че мога да обичам някого толкова многоооооооооооо
Виж целия пост
# 194
lawer- че, не се тормози- яж си. Без никакви диети, само от безсъние и размъкване на криво дете вече съм даже с 4 кг по- малко от преди да забременея.

Вижте на какво попаднах, ако някой ще си купува видеобебефон. И с доставката пак ще излезе по- ефтино от тези, които има на пазара.
http://www.ebay.co.uk/itm/7-Digital-LCD-Baby-Monitor-Kit-Night-C … sh=item2312f6d40a
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия