Лежащи бъдещи мами, заповядайте да не скучаем - 24 тема

  • 23 968
  • 723
# 210
 Aera ,а това стягане при неболезнените къде ,целият корем ли или пак само отдоло  newsm78 Нли пиеш хапчета ,не помагат ли? Лежи си повече и не се натоварвай ..)))           lawyer ,честити ву първи месец сладуранки,да сте живи и здрави  Hug   
Виж целия пост
# 211
Здравейте, пупенца:))) аз днес спах като къпана до 11 часа, беше топло, но си спах!
Аз имам чувството, че тези контракции са и на психическа основа, колкото повече се притеснявам и го мисля, толкова повече ми се стяга корема! И аз така като Аера един ден ги има, друг ги няма! Когато съм спокоина нямам контракции! При мен е стягане на корема по скоро в долната част, без болка, но усещам лек задух!
Лаленце и аз чакам с нетърпение това захлаждане, най-накрая!
Лойер, честит празник;)))
Много ви прегръщам всички, днес ще ходя на запис ще ви пиша после Hug
Виж целия пост
# 212
Сладурки, черпя ви виртуално по една тортичка и кафенце:)Simple Smile Днес ставам на 38г. и това, което си пожелавах вече 6г. го нося в корема, това е найййй-разкошния рожден ден за нас:)Simple Smile Пожелавам на себе си и всички нас безпроблемно раждане!!!:) Hug Praynig

lawyer, Деси, разкошни бебетааа!!!! Браво,мамчета.
Попи, супер сте с Мери,браво за запека!!! Hug
Женя, само така мила! Hug Hug
Ина, Аера, дано всичко е ок с вас,стискаме палци Hug
Лаленце, сладка, иде хлааад:)Simple Smile Дойде ми шампоана, екстра е:), ама съм забравила и балсам да поръчам хахаа.
Целувкиии и спокойна вечер.
Виж целия пост
# 213
Честит Рожден Ден Вал!!!!Пожелавам ти много здраве,много щастие и всички твои мечти да се превърнат в реалност!!!! Леко бременеене и едно хубаво и здраво бебче !!!!

Виж целия пост
# 214
Ох аз лекинко съм позаспала, ако не беше пустото 00 да ми прекъсне сладкия сън още щях да спя.  Crossing Arms
Честит рожден ден Вал, да си жива и здрава, много щастлива и обичана. Леко бременеене, още по-леко раждане и малък пухкав финал накрая.   bouquet
Виж целия пост
# 215
 val_74   bigdance2 newsm59 ЧЕСТИТО И ТУК!БЪДИ ЗДРАВА И ЩАСТЛИВА!ДА ГУШКАШ ЕДНО ЗДРАВО БЕБЧЕ!НАЗДРАВЕ!     
Виж целия пост
# 216
Честито! Много любов, кьсмет и прекрасни мигове с любимия и бьдещото бебче! Безпроблемно бременеене!
Виж целия пост
# 217
Честит рожден ден Вал! жива здрава и прекрасна бременност с още по-прекрасен финал.


За теб !







ПП момичета стискайте вижда му се края от утре ще е друг живот.Ако пък и завали за около 20-тина часа ще стане супер. Mr. Green
Виж целия пост
# 218
Вал, newsm59,много,много щастие,леко бременеене до края и незабравима среща с най-прекрасния подарък newsm51
Лойер4е,Деси страхотни беб4ета Heart Eyes
Аера Hugдано скоро да отминат болките Hug
Ина,4естита 34седми4ка Heart Eyes,още малко и настъпваме финалната права с пълна сила Praynig Hug
Лаленце,ако дове4ера си на Аязмото изяж едно сладолед4е за нас Hug
Виж целия пост
# 219
честит рожден ден на вал много здраве щастие и много късмет и скоро едно прекрасно бебче за подарък  newsm59
Виж целия пост
# 220
Вал, скъпа, Честит Рожден Ден!     

Аз мисля, че най-съкровеното ти желание е на път да се сбъдне, затова ти желая безпроблемна бременност и много здраве! Всичко останало е маловажно! Да те посети тази птичка и да те дари с един скъпоценен вързоп за безкрайното ти търпение!

Пращаме ти много любов с Мария!

Виж целия пост
# 221
привет мили мами,настоящи и бъдещи  Hug
Вал,честит рожден ден!!Желая ти от сърце осъществяване на най- съкровената ти мечта,както и много здраве и щастие  newsm59
Ф Деси,lawyer прекрасни бебчета  Heart Eyes да са ви здрави и все така да ви радват  Hug
И аз качих 2 снимки на Мирая,моята принцеса още от раждането има едно червено петно на челото и не се маха,много ме притеснява и имам чувство че изобщо не реагира на шум  Tired Cry дали чува
Виж целия пост
# 222
Момичета, понеже всички доста се мацотим с какво ли не за стрии, ви пращам един полезен сайт за безопасността на продуктите, може и да го знаете - http://www.ewg.org/skindeep/search.php?query=phytovital&h=Go. Олиото за белези и стрии ва Палмърс, което ползвам е 4, като гледам повечето продукти са с 4, дори и крема на мустела за стрии. Стреснах се от някои продукти на Vichy, че аз по принцип ги харесвам и тях ползвам основно за лице
Виж целия пост
# 223
Вал, честит рожден ден! Желая ти здраве,щастие и прекрасно здраво бебче:))) весело изкарване;)
Жени, Мирая е прекрасна, да е жива и здрава:) Не съм компетентна, но може би още е много мъничка за да реагира на определени шумове! Нали се прави тест на новородените бебчета, ако е имало нещо притеснително са щели да кажат!  Според мен и петънцето не трябва да те притесняваш Hug
Виж целия пост
# 224
Жени, здравичко е чудото, не си вкарвай излишни паранои  Hug Hug Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия