Лежащи бъдещи мами, заповядайте да не скучаем - 24 тема

  • 23 968
  • 723
# 225
Опс,имаме мач на нашето аязмо(стадион)чакам да свърши и след малко отиваме     desi_aia ,ще хапна и за теб един шоколадов  Joy   какво правиш ти как си?      {Женя_Иванова},много сладичка МИРАЯ хубавица да ти е жива и здрава,не си пълни главата...  Hug     ivette ,ми то всичко вредно,като почнеш от храната,че незнам докъде да стигна..)))Ами вредни са повечето мазила дори и за небремнни защото имат парабени... то човек да незнае какво да яде,че като сложиш и другите работи..  ooooh!   Дано утре вече дойде дъждеца  JoyАйде до после момичета,мен малко ме мързи да вървя ама си имам скамейка ,дето ме очаква  Joyпак малко въздух,че с тоз климатик са пукнах два дена  #Crazy
Виж целия пост
# 226
Деси,  Hug мерси мила:))) дай боже:))) малко остана Praynig
Виж целия пост
# 227
Лаленце,как позна-шоколадовия ми е лбим Laughing.Лежа си стабилно,утре ще ходя да си пусна една МБ в клиниката,да видим какви домашни питомци си отглеждам този път Mr. Green.Аз пък ще се по4ерпя с едно диаспорал4е в твоя 4ест Heart Eyes
Виж целия пост
# 228
Жени, тези петна не са повод за никакво притеснение. Може да забележиш, че когато плаче петното почервенява повече, а в някои дни почти не се забелязва. И моят син има такова, но на клепача. Ще изчезне с времето, след няколко месеца.

За шумовете забравих да напиша, че отначало почти не реагираше на такива. Започна, не си спомням добре, но на няколко седмици 3-4.

ЧРД на Вал и месечинка на щерката на lawer!
Виж целия пост
# 229
Лойърче, честита ви първа месечинка  newsm51
Вал, на теб честит рожден ден, много здраве и незабравими моменти с малкото човече   bouquet Наслаждавай се на всеки миг от бременността ти, а после на всеки миг с най-чаканото чудо   love001
Жени, не мисля, че трябва да се притесняваш за това дали реагира на шумове, все пак е твърде малка, но за твое успокоение може да се консултираш с педиатъра. Петънцето също си мисля, че ще изчезне. Много е красива и сладичка малката, да ти е жива и здрава и мнооого да слушка  Hug
Инче, честита навършена 34 седмичка  Hug
Лаленце, хаймана такава  Mr. Green Аз също няма да откажа шоколадов сладолед, че и на мен ми е любимия  Laughing
Ако някъде почне да вали, пратете едно облъче и насам  Joy
Виж целия пост
# 230
Честит РД, Вал, да си гушкаш подаръка като му дойде времето. Бъди здрава и много щастлива.
Честита месечинка, Лойър, много сте сладки на снимките.

Стефи, аз имам многократни пелени, ще ти пиша на лични по некое време. От тези, които си избрала, имам XS, малки са ни, а май са до 4-5 кг.... newsm78

 Hug Hug Hug на всички мами, настоящи и бъдещи.

Виж целия пост
# 231
Фикси благодаря ти, сега съм с една идея по- спокойна  Hug
Благодаря ви много момичета за милите и успокоителни думи  Hug Hug  bouquet
lawyer честита ви месечинка,нека със всеки изминал ден все повече радост да ви носи малката
Алеск  newsm38 да е здраво и щастливо дете  Hug
Виж целия пост
# 232
Дойдох,наваън е хладничко с вятър,а дано утре е ден нормален  Praynig   За всички по един шоколадоввввввввв сладолед,любим ми е и на мен  Hug      stefi_sv ,каква хаймана,каква бях ама сега не смея да кихна от пазене,питаш ли ме,полудях,вървя бавничко,не правя резки движения,оп на скамейката после пак повървя и после пак плюс  и така,после като родя живот и здраве ще съм като робот сигурно  Joy ама бебка принцеска ще ме оправи набързо.. Praynig    desi_aia ,няма да има потомци тоз път ааааа ..))))   
Виж целия пост
# 233
БЛАГОДАРЯ ВИ!РАЗКОШНИ СТЕ!ПРОСЪЛЗИХТЕ МЕ!ОБИЧАМ ВИ! Hug
Виж целия пост
# 234
Добро утро коремчета и мамчета с бебчета. Днес вече е друго нещо, тук през ноща поваля 10 мин и сега духа ветрец(доста прохладен)  newsm44  надявам се да е така и през деня.
Хайде приятен ден и ставайте на кафе.
Виж целия пост
# 235
И аз качих 2 снимки на Мирая,моята принцеса още от раждането има едно червено петно на челото и не се маха,много ме притеснява и имам чувство че изобщо не реагира на шум  Tired Cry дали чува
ъ
Жени, Камен също има червено петно на челото и едно малко на вратлето. Козметичен дефект е, но се изчиства със времето не се притеснявай  Wink Относно шума - през първия месец трябва реагират на резки стряскащи шумове, примерно трясване на врата, или изпускане на тенджера. Другите шумове не ги притесняват изобщо. Моя като се стресне вирва ръцете нагоре и опъва краката, а личицето му замръзва, много е смешен, но заради коликите спи много леко и лесно се стряска милото и тогава хич не ми е смешно, имайки предвид как трудно се приспиваме.

Лаленце, ти на стадиона ли му викаш аязмо? За първи път я чух тазии дума на Кръстова гора, и разбрах че е чешмичка или поточе, за коео се смята че водата му е лековита.

Аз пък ще се по4ерпя с едно диаспорал4е в твоя 4ест Heart Eyes
Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Феичка, мерси за кафенцето Hug

Хубав ден на всички   bouquet

П.П. Сложих и аз една снимка на малчо как сладко спи след рев:)
Виж целия пост
# 236
Дрън  Hug прекрасен е малкия Камен пу пу
оо защо не споделих по- рано  ooooh! аз даже и татко и филмирах и той сега се извърта около кошарата и и говори
Аз ще си позволя да отговоря вместо Лаленцето,аязмото е парк с алейки и дървета,прекрасно място за разходки,като вашата морска градина ,само дето си нямаме море  Party и има бая за катерене  Crazy иначе има и стадион там
пожелавам на всички прекрасен и прохладен ден  Hug
Виж целия пост
# 237
Здравейте, момичета! Днес времето е супер:)))
Дрън, Каменчо е голям сладур, да е жив и здрав:)))
Жени Hug Фейчке, благодаря за кафето:)
Много  Hug Hug Hug за всички и лек ден!
Виж целия пост
# 238
Привет милички! При нас през нощта беше страшна задух и някъде в ранните часове поразхлади, но точно когато си спях най-сладко ме събудиха едни кучета и виковете на съседите.  #Cussing out Просто не е истина.
Жени, Дрън големи са сладури малките, само за целуване са им бузките.  Laughing
Ох, аз днес съм в едно тъпо настроение и успяхме и с мъжо да се сдърпаме. На моменти много ме дразни.  Twisted Evil
Виж целия пост
# 239
Привет и от мен Simple Smile
Дрън, Жени, страхотни бебоци сте родили Simple Smile да си ви живи и здрави и много да ви радват!!!
Благодаря на всички за пожеланията, отправени към нас  Hug
Жени, не се притеснявай за петънцето и аз мисля, че ще изчезне! А за шума, Дрън го е обяснила много добре, така, че спокойно... а и като се родят малките, още в болницата се правят изследвания и ако е имало нещо, са щели да ти кажат Simple Smile
Днес и в Пловдив е супер прохладно, даже спрях климатиците и се зарадвах, че ще можем цял ден да сме навън, но уви... такъв гаден вятър има, че носи всякакви боклуци и табели Sad дано утре да не е така  Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия