Лежащи бъдещи мами, заповядайте да не скучаем - 24 тема

  • 23 968
  • 723
# 240
Ей калпазанки,никви ви няма пак,проспахте си младините ейййй  Hug Тука дойде хладното излезе вятър и май,май,чакам дъждеца  Joy ДРЪН-ДРЪН,ЖЕНИ ти е казала имаме си голямо аязмо парк,голямооо и до него има стадион БЕРОЕ  Joy много дървета,алеи,скалмейки,зоологоческа градина с много животни,това всичко е една огромна гора ,коят е тук до вкъщи ,гледам си я през тераста  Peace Едно предимство на кооперацията..)))не че има друго  Laughing   КАМЕНЧО е голям сладур  Hug да ти е жив и здрав,ще го изпапкам  ще го взимам за зет  Joy   Днес отново не сте активни много,къде се скрихте пак..))) Прегръщам ви и ви обичкам нищо че не пишете  Hug
Виж целия пост
# 241
Аз да не изпусна разхлаждането и хукнах по магазините, търкул търкул харесах едни тапети в Мусю Бриколаж.Малко се разочаровах, защото очаквах доста по голямо изобилие.Да не говорим, че детски нямаше никакви.Харесах за едната стена бледожълти на сини звезди и едва успях да намеря някакви едноцветни, за да ги съчетая  ooooh! Чудя се къде да отида да гледам за още  newsm78
И кошарка харесах, супер неочаквано и на смешна цена - 129 лв., ама ще видим.Тази седмица ще се отдам на ходене по магазините, всеки ден по един магазин Joy
Виж целия пост
# 242
Ехооо, здравейте! Аз чак сега да се запиша днес, че прекарахме безсънна нощ. Вчера реших освен адаптираното мляко да дам започна да давам пак кърма на малката. Пак цяла нощ запек и напъване, най-накрая сутринта изкара едни гумени акита. Цяла нощ пищя от болки в коремчето милата  newsm45 . Повече няма да я тормозя, явно и е специално коремчето, отказвам се от кърмата. Накрая заспа върху гърдите ми, плака със сълзички ангелчето ми сладко  smile3518 smile3518 smile3518

Да кажа на мамитата, че когато Мария не я боли коремче я приспивам на класическа музика. Четох някъде, че бебенцата обичали нежните звуци на Моцарт и съм и свалила един специален диск за бебета с негова музика от замундата. Веднага се заслушва и на 5-тата минута закъртва  Grinning Така че Жени, пусни на Мирая ето това http://www.youtube.com/watch?v=AS_YL_2vm38  и ще видиш, че си вкарваш излишни мишки в главата  Hug Hug Hug

Дрън, Камен е страхотно красиво момче, с тези хубави джуджки!

За тези белези по личицето хич да не се притеснявате, ще се махнат и на Мирая и на Камен! И двамата са такива сладури!
Виж целия пост
# 243
Попи, дано нямате повече такива нощи и да не се мъчи душичката Sad
Момичета, вие мислите ли да купувате обиколници? Ние ще сме с дървени креватчета и си мисля, че може би трябва, за да не си завира краченцата и да не му духа. Обаче като видях цените в интернет нещо доста се учудих - по 50-70 лева, че то по-добре човек да си вземе направо комплект чаршафи с обиколник, макар и те да вървят доста скъпо. Имате ли идея къде се продават на по-нормални цени?
Виж целия пост
# 244
Благодаря за комплиментите за малчо момичета:) Като спи е душичка, ама ако знаете какъв глас има  Shocked Само да закъснея с кърменето докато оправя капки, това-онова, и става страшно! А от колики реве още по-лошо... Какво да се прави, вече съм се предала почти, явно така ще е до третия месец, все ще свърши... В момента имам 5 вида капки Confused
Ивет, такива са цените мила. Другия вариант е да си ушиеш, може да ти излезе комплекта към 30-40 лв. Или да купиш едноцветен обиконик, и само чаршафчетата да сменяш.
Попи, и кърменето не е само цветя и рози. Като влезе в серия Камен и иска постоянно на цица да виси, понякога ми се реве  Cry Моцарт има на играчката дето виси на кошарата никаква файда, ама то с тез стомашни драми, обикновено на ръце се приспиваме.
На всички ви много ЦУН  Hug
Виж целия пост
# 245
Моцарт има на играчката дето виси на кошарата никаква файда, ама то с тез стомашни драми, обикновено на ръце се приспиваме.
На всички ви много ЦУН  Hug

На нашата дуда много добре и действа, както и едни птички съм и свалила да и пеят! Но се заслушват  Naughty и предлагам на Жени да пробва и да се успокои, че нищо и няма на детенце. Мирая е голяма красавица, като майка си!
Виж целия пост
# 246
Ей, страхотно това за Моцарт, ще взема аз да си припомня нещо негово на пианото  LaughingАко не стане- и аз с касетки. Попи, явно си е музикална малката Heart Eyes
Дрън, мерси, абе сложно си е явно доста това с кърменето, направо не ми се мисли аз как ще се оправям с двете, малко мисия невъзможна ми се вижда
Виж целия пост
# 247
Попче,и ние страдаме с теб и Мери! Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 248
Здравейте момичета влизам набързо да се наоплача моя малък калпазан не ака редовно а сме само на кърма ака по веднъж на ден и взех много да се притеснявам,а за капак на това отдва дни сме с мърсоли,че даже се наложи да викаме спешна помощ,защото много се притесних.Утре сме на преглед ще ни взимат секрет от нослето,защото може да е някаква инфекциика от раждането оф направо ще се побъркам
Наистина дертовете започват още от първите дни след раждането,дано всичко да е наред и няма нищо сериозно с моя малък мъж
Момичета само да ви кажа дано не ви се налага но е хубаво да знаете на 150 като се обадиш и кажеш че става въпрос за детенце до 1год са задължени да дойдат веднага и наистина дойдоха на 5-6мин
Стискайте палци милички прегръщаме ме ви с Мартин Hug
Виж целия пост
# 249
Здравейте момичета влизам набързо да се наоплача моя малък калпазан не ака редовно а сме само на кърма ака по веднъж на ден и взех много да се притеснявам,а за капак на това отдва дни сме с мърсоли,че даже се наложи да викаме спешна помощ,защото много се притесних.Утре сме на преглед ще ни взимат секрет от нослето,защото може да е някаква инфекциика от раждането оф направо ще се побъркам
Наистина дертовете започват още от първите дни след раждането,дано всичко да е наред и няма нищо сериозно с моя малък мъж
Момичета само да ви кажа дано не ви се налага но е хубаво да знаете на 150 като се обадиш и кажеш че става въпрос за детенце до 1год са задължени да дойдат веднага и наистина дойдоха на 5-6мин
Стискайте палци милички прегръщаме ме ви с Мартин Hug

Стискам палци всичко да е наред с бебчо Praynig
Виж целия пост
# 250
 f_desi ,дано всичко е наред с бебчо  Praynig не се притеснявай,чакаме те с добри новини  Hug   val_74 как изкарахте РД  Hug     poppy-fairy целувки за Мери..)))   Тук има страшен вятър,но аз много се кефя обичам такова време  JoyСега чакам и да завали,записах си час за преглед при д-р МИНЕВ имам намерение там да раждам да се запозная с човека по с време..)))
Виж целия пост
# 251
Брех какво става с тези бебешори. Деска, стискаме палци малкият Мартинчо да се оправя бързо.  Praynig
Попенце, незнам за Мария, но реших да го пусна, че моят днес явно е решил да ми изкърти ребрата ииии веднага се кротолиса. Ще взема да го изтегля и аз. Викаш в Замундата го има?  Whistling
Виж целия пост
# 252
Деси, стискам и аз палци за малкия, бързо да оздравява!
Лаленце, браво, че си решила да раждаш при нашия доктор! Страхотен е, толкова си го обичам  Simple Smile няма да имаш проблеми  Naughty
Виж целия пост
# 253
 lawyer ,дано ,ще раждам секцио,но не по желание ,а защото имам три лапарскопий и една лапаротомия заради миомно възелче..)))Имам час в сряда,ще ида да се запозная с доктора,сестра ми ражда там при ТОПАЛОВА и СТРАВРЕВ,аз избрах МИНЕВ,много ще се радвам да дойде време и всичко да мине нормално,иначе от операций страх нямам ..))))Чувала съм добри отзиви за него,в сряда като ида ще вида как ще го почуствам..)))
Виж целия пост
# 254
Деси, стискаме палци всичко да е наред с малкия Мартинчо;)
И при нас е много хладно и е супер:)))
Иве, аз поръчах комплект чаршафчета с обиколник на Бертони от пакистник, по 50 лв. излиза, поносимо:)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия