Лежащи бъдещи мами, заповядайте да не скучаем - 24 тема

  • 23 968
  • 723
# 360
КУ-КУ-РИ-ГУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУ   лежащи мамчетааааааа,моя мъж ми каза че съм луда,не за първи път де,дано детето да приличало на него,ама иска му се ,требва да е копие на мама си  Joy Joyнема друг начин простоооо..)))))        iii ,бочето го хапвам,доста мама го готви супер вкусно..)))) ти как си не влизаш често?       *Белоснежка* ,не се коси,навсякъде е така...с тез фирми и доставки...)))     pipi-lota и аз съм така ,преди не бях ама сега съм превърнала в мрънкало на мрънкалата  Laughing, как се търпи около мен незнам ама си мълчат  Joy   
Виж целия пост
# 361
Белоснежка само да те видя ще ти кажа аз на теб..... Базиктарка. Ами измих ги разбира се и то с кеффф Grinning. Лали Бали браво за МБ -айде до края все така да е.
Виж целия пост
# 362
Много убаво сте се разшетали, гардербчета чакате това - онова, май ми липсва корема.
Деси, много много те съжалявам миличка с тоя зъб. По-гадна болка от зъбобола няма!
Аера, кучо ме разби  Mr. Green
Малчо мрънка, а на мен душата ми спи. Останах днес без ръце да го дондуркам, мъжо го няма от два дни и направо съм леко луднала  Crazy
Виж целия пост
# 363
Пипи, ще си полежим още малко, само бебчетата да са живи и здрави:))) пък и сега, ако не помрънкаме и не се поглезим Simple Smile))Белоснежка не се ядосвай ще дойде:)
Лаленце;) мрънкай си щом никой не се оплаква:))) Дрън  Hug как сте вие:)
Виж целия пост
# 364
Добър вечер мамчета!!Бяхме днес на преглед, всичко е наред Simple Smile бебчо вече е 2500кг. Викам на докторка, че  вече искам да раждам, ама тя вика изчакай Laughing Пуснах МБ, и сега чак 18.09 ще ходя на тонове.
Виж целия пост
# 365
manjunja, браво на вас с беболинчето. Измислихте ли дата? И аз искам, ама още малко Wink
Ина, аз не обичам да мрънкам и не го правя, но сега съм като в капан, в безизходица, това ме мъчи повече, отколкото реално, че не мога да мръдна  #Crazy #Crazy #Crazy
Виж целия пост
# 366
pipi-lota как бе душа удържаш без да ядеш? Голям глад ме гони мен и ето и сега си стоя и ми се ядеееееееее ooooh!
*Белоснежка* не се ядосвай и на мен тази вечер майка ми мрънка, че не трябвало за последния момент да оставяме нещата, можело да родя и заминавала на кино стаята.Аз викам като родя, родя, ще спи в старото креватче бебо, после ще го местим в нова стая
Аз само тук мога да мрънкам.Няма пред кой друг да се оплача  Crossing Arms
Виж целия пост
# 367
Добрутру! Хубав ден на всички!

Виж целия пост
# 368
Добро утро Дрън! Благодаря за кафенцето.!!!! Как спахте? Камен слушка ли?
    Добавка за кафето-

Хубав ден и от мен:))))
Виж целия пост
# 369
Нъц Майска, няма слушане:) Сега съм го омаяла в кошницата за кола, люлям до откат, на следващата олимпиада ще имам достатъчно здрави ръце, за някой рекорд в дисциплина хвърляне на гюле примерно  Mr. Green
Виж целия пост
# 370
Душичка златна,те затова всички казват да почиваме докато сме бременни. Дано да се успокои като направи месец.Някои бебета се променят коренно след 1вият месец и кротват. Направо не можеш да ги познаеш.Да сте здрави пък ще друсаш ,няма начин:)))) Хайде и ние сме след теб. Ще даваш съвети!!!!!
Виж целия пост
# 371
Добро утрооо! Наспахте ли се?
Дрън, благодаря за кафенцете, аз го пийнах в 6.30  smile3503
skrita FUstA, не знам и аз, учудвам се от себе си. Но са ми ужасни киселините, ако ям като хората, става страшно  ooooh!
Днес какви ще ги вършите?
Виж целия пост
# 372
Докато още Камен беше в тумбака обсъждахме как за съжаление съня не работи с натрупване и колкото и да спим докато лежим чакайки термин, после няма да е по-лесно. Какво да се прави, моичкия не е от бебетата дето само ядат и спят, ама дето казваш да е жив и здрав пък коликите и те все ще отминат. Днес сме на лекар да видят юздичката на езичето и може да направим едно пробно кърмене че от една седмица не издържам вече всеки час иска да е на цица, цока 5 мин и после почва да ми опъва зърната с уста като ластици... взех да се притеснявам че не се храни като хората ама днес да се надяваме ще ми се изясни картинката Praynig

Дано да се успокои като направи месец.Някои бебета се променят коренно след 1вият месец и кротват. Направо не можеш да ги познаеш.
Чул те Господ  Praynig Praynig Praynig

За съвети чак да давам не мога, имам още много да уча  Wink

Пипилота, накрая ядях само дини и сандвичи заради киселините. И при мен не се търпеше направо, особено нощем, седях с часове седнала докато поотминат та да мога да поспя... По време на секциото също ме нападнаха, и тогава ми капнаха нещо в системата веднага ми мина, ама знам ли какво беше... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 373
Добро утро!

Тази нощ спах за първи път от 4 вечери насам. Малката я започнаха коликите и пищи, та се дере. Започнахме да приемаме някои добавки и тази нощ спа като къпана, събуди се само 2 пъти и аз успях да дремна  newsm44 newsm44 newsm44 Сега пак я бухнах в кошарата и заспа, тя свикна да си заспива сама и избягвам да я взимам на ръце. Само през нощта много като я боли коремчето я гушкам, за да я успокоя и ми заспива върху гърдите, иначе заспива сама, на мама послушното момиче!

Днес излизам на разходка, ще обикалям по магазините и ще се прибера чак довечера.  newsm35 newsm35 newsm35  Не ми се е случвало от месеци!

Дрънче, купих от ДМ една грейка за коремче с топла вода и много ни облекчава коликите вечерно време.

За тези, които са с киселини - аз смучех ето тези таблетки, активното вещество в тях е талк, който е абсолютно безвреден за бременни, можете да смучете по една опаковка на ден  Grinning

http://apteka.framar.bg/30018204/%D1%80%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5- … B5%D0%BD%D0%B5-24

Вал, Лале, Деска  Hug Hug Hug! Липсвате ми много, нямам време да пиша и чета редовно, но пък съм заета със сладки грижи!

Ще ходим да правим фотосесия с малката, мъжо и с кучето. На песа съм му купила една папионка  newsm47

Мая, Пипи, Инка, почивайте си сега и се подковавайте психически за безсънните нощи! Не е толкова страшно това будуване, някой път едва гледам, но само като си погледна сладурката и като знам, че ще порастне като гъбка и ще си спомням с умиление за тези мигове, направо се разтапям  txtloves

Целувки на всички!
Виж целия пост
# 374
Миличките ми те, само като ви чета как искате да поизлезете  Sad Знам и аз как е, въпреки че сега не съм много със статус лежаща, само вас си ви чета и пиша и мноооого ви обичкам.
Това лекарство дето Попи е споделила, наистина действа, възползвайте се, че иначе поне това да не ви мъчи
Дрън, Майче, благодаря за кафенцето и закусчицата, уникални саааа Hug
Попи, приятна разходка мило  Hug
Днес или утре ще ви пусна снимки на кошарката, мъжо вече я завърши и аз съм повече от щастлива  Heart Eyes Остава след около два месеца да я напълним с нашето бебоче  Heart Eyes
Да се похваля и друго, от днес влизам в 8-мия месец, да се претъркули и той пък после живот и здраве, всичко да е по план   Praynig Praynig Praynig
Цункам ви всички и отивам в апартамента, водомера започнал да капе и ще го сменят. Аз ще се кльоцна на дивана, че не ми се стои тук сама. Лек ден котЯнца  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия