Лежащи бъдещи мами, заповядайте да не скучаем - 24 тема

  • 23 968
  • 723
# 375
Здравейте и от мен,снощи хем спах,хем будувах..)))Мерси за закуската и кафето.. Hug  Отивам на разходка аз,тук не е жега,после при мама да готвим и така...)))            Дрън,ПОПЧЕ,много ми е интересно да ви слушам да разказвате,пишете като имате време как минава денят ви  Hug    maiagi , pipi-lota , stefi_sv   Hug       ДЕСКА ,дано зъба да е поминал  и да си по добре  Praynig Приятен ден на всички   bouquet
Виж целия пост
# 376
Привет и от нас Hug!
Зъба си е като собствени4ката Mr. Greenна моменти.В4ера тоноветв бяха супер.Днес от 15и30 съм при Сигридов да видим той какво ще измисли този път Praynig,4е всеки път измисля по някоя нео4аквана новина.Стискаите ни палци.
Стеф,4естито 8 месе4е,и то щя мине,4е и 9ия,няма да се усети6,кога е дошъл и 1 ноември,аз съм родена на 2 Mr. Green
Закуската и кафето са страхотни  bouquet
Попи Hug,4акам снимки от фотосесията после.
Хоп4е,как си Hug?
На вси4ки много Heart Eyes Hug
Виж целия пост
# 377
Здравейте, момичета:))) днес май всички си имат планове;)))
Стефи, честит 8 месец, живи и здрави ще стигнете и 9-тия:)))Дрън, Мая благодаря за закуската, изглежда страхотно;))) Hug
Попи, приятна разходка и да ни покажеш снимките от фотосесията:)))
Лаленце Hug приятна разходка и готвене Wink)) Деска, браво за тоновете:) и успех на прегледа, да пишеш после:)))
Приятен ден на всички:)
Виж целия пост
# 378
Попи,Дрън, много ни радвате като пишете HugВървим по вашия път, сладурки!
Огромни целувки на Камен и Мария! Hug
Стефи, честито осмо месече,златна Hug безпроблемно да стигнете финала, близо е:) Hug
Деси,стискаме, как иначе!! Hug
Лаленце, скиткаш ,а:)Simple Smile Приятна разходка и от нас Hug
Пипи, аз като стане много страшно пийвам един Деган /лекаря ми е разрешил/.
Прохладен и лек ден,сладурки Hug
Виж целия пост
# 379
zdrsvejte, pozagubihme se, v bolnica sme, kato vlezem v sedmica s 3 6te vadjad bebitata Heart Eyes Stiskajte palci
Виж целия пост
# 380
Привет милички! Аз изведох щерката на площадката, та си отвисях на пейката пред блока, имам чувството, че д*то ми вече е приело нейната форма. То скука голяма, ще перколясам вече.  Crazy
Дрън, да пишеш после какво са казали докторите. Дано бързо да минават тия колики. Като каза клатучкане и си спомням и аз как го бях намразила това столче, направо ми се откиняше ръката от люшкане.
Стефи, честито 8-месече миличка и леко бременеене до финала.  Hug
Деска, стискаме палчета за прегледа днес.  Praynig Мини после да се разпишеш. Ох аз утре съм при него в 12  Praynig. А това със зъбчето е много лошо, дано да намерят начин да закрепят положението та да спре да те боли поне сега, пък то ясно, че после ще го оправят.
Дорче и за теб много стиснати палчета миличка.   bouquet Защо си в болница?
Виж целия пост
# 381
Благодаря момичета  Hug Hug Hug
Дорче, чакахме те отдавна да се включиш и много се радвам, че си добре и ти и всички бебенца  Heart Eyes Мноооого стиснати палчета имаш
Деси, браво на беба за тоновете, дано и при Сигридов да е минало всичко наред  Praynig
Аера, гадно на твърдичко да седнеш, друго си е меката мебел нали  Mr. Green Тези гадни ръбести пейки трябва със закон да ги забранят  Laughing
Виж целия пост
# 382
Момичета как сте,днес много шибан днес,загънах чаршафите преди да излезна и вътре айфона ми и в пералнята,сега не става за нищо,голям рев ревах всичките ми снимки вътре телефони,и айфона беше  нов, не ми върви днеc и това е,обикалях сервизи но не става  Cry криво мие и ми е тъпо..нооо да сме здрави..))) Дорче  Praynig   на всички  Hug
Виж целия пост
# 383
Ееее, *лаленце* много неприятно наистина, но не се разстройвай, че да не те хванат контракции от нерви  Hug
Виж целия пост
# 384
Дорче, стискам палци за теб и бебчетата:)))  Hug
Лаленце, ужас, е няма ли начин да го поправят, да го изсушат?! И нищо да не става здраве да е;) сега ще имаш повод да си купиш айфон 5 Simple Smile))
Виж целия пост
# 385
Лаленце, мило, съжалявам много  Hug Знам какво е чувството, когато си помислих, че съм си загубила тела, а имах към 7GB само снимки и там бяха първите ми снимки като бременна. Не съм наясно с айфоните, но поне не може ли да си спасиш мемори картата  newsm78
Виж целия пост
# 386
Ейййй Лаленце голяма бела! Карай, телефони се купуват, по-кофти за номерата ама и туй има оправия, хем ще си направиш чистка, моя тел. е пълен с някакви хора дето от години не съм ги чувала  Mr. Green

Нямам търпение мъжа ми да се прибере за да се изкъпя. Камен така яко ме оповръща че.... Confused Сега го сложих да спи, а той ме гледа през притворени очички, сякаш казвайки - ще те изчакам още малко да се успокоиш че съм заспал, и след това ще си отпусна гласеца  Mr. Green

Дорче, радвам се че сте добре  Hug

За докторката - страхотна жена от Подрепа за кърмене. Как не бях чувала за нея по-рано, щях да запиша Камен при нея, ама на... Видя езика и потвърди предположенията ми. Кърмих пред нея, много ме похвали и ми показа още няколко техники за кърмене при такъв проблем. Има подозрение за рефлукс, сряда пак преглед, ще ми покаже как да дохранвам със сонда при нужда (ако не коригираме юздичката) и ще види Камен на ехограф (за рефлукса). В понеделник отделно сме на лекар УНГ да види дали ще коригираме юздичката или така ще я караме. Гледах в you tube, то е за секунди работа, дето ще се чудя и ще мая дали яде достатъчно и дали ще има или не говорен дефект, по-добре да я клъцваме май... ще видим какво ще каже доктора.

Да се изфукам, имам нова колаааа, толкова съм щастлива, най-накрая! Търсим кола от половин година сигурно, ама сега с малкия опря ножа в кокала и разгеле - обзаведох се  Peace

Целувам ви прекрасни, лека вечер, ако успея ще се включа по-късно пак, че вие сте ми почивката на мене  Hug
Виж целия пост
# 387
 Hug примирих се вече,яд ме е за снимките само,ще вида в понеделник този на сервиза ако може да изкара нещо,ако не ще правя нови,няма да се ядосвам вече,днес беше достатъчно,да не се ядоса и бебка  Laughing Я си взема друг,само да сме живи и здрави..))))    Дрън-дрън ,и аз искам да ме повръщат вече  Joy    skrita FUstA ,*Ina*,stefi_sv  Hug Да ви кажа колкото човек се стреми да не се ядосва,да е спокоен,то все се слува нещо да те изкара нерви,заяо все така се получава,и хормоните бушуват и лежането и става една карашик работа  Laughing
Виж целия пост
# 388
Лаленце  Hug не го мисли толкова, ще се наснимаш пак и нов ще си купиш.

Дрън Честита кола, да се возиле с малчо наволя.

Аз днес също имах гаден ден , но не съм се много ядосвала само ме хвана яд.Другата седмица трябваше да ходя на консултация и да си взема 45 дневния болнични и затова днес се обадих да видя как е графика за новия месец и изненадааа, докторката днес била първа смяна, а от понеделник е отпуска чааак до 17.09 Е много се ядосах значи, тъкмо щях да изляза за пръв път от един месец и остана за след две седмици. Cry

ПП забравих да ви споделя едно видео, което ми беше много полезно-информативно.
http://www.youtube.com/watch?v=Yu40q2oxYuU&feature=share
Виж целия пост
# 389
Фея,45 дневният болничен си е задължителен ,независимо къде е докторката. Може да ти обяснят на регистратура ,но моята също е отпуск и ми казаха че ще ми го даде след 12 като дийде ,а той е от 3ти.Ползваш го и не ходиш на работа ,само го представяш по-късно. Може да го занесеш когато решиш. Пак си го ползваш целия независимо че не е издаден на време. Така че няма нужда да работиш през това време. Даже по закон е забранено да работиш,защото този болничен може да го отмени само лекарска комисия -той е задължителен за ползване. Питай във вашето счетоводство ако искаш-аз питах и ми потвърдиха че е така.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия