Къде в Бургас (33)

  • 101 277
  • 737
# 150
Знаете ли някой добър обущар в центъра на града.

В горната част на ул. Кирил и Методий, в дясно, преди старата немска болница.  Peace
Аз само там нося от години.
Виж целия пост
# 151
Някой да знае дали в Карфура в МОЛ Галерия има топла витрина? Не ми се ходи до Плаза-та, а мъжът ми много харесва кюфтенцата им  Laughing
Виж целия пост
# 152
Някой да знае дали в Карфура в МОЛ Галерия има топла витрина? Не ми се ходи до Плаза-та, а мъжът ми много харесва кюфтенцата им  Laughing
Има топла витрина, не знам дали точно кюфтета има обаче, дори преди няколко вечери след кино се засилих да "сготвя" там, обачееее вътре в самата топла витрина летяха мухи, не 1 а поне 7-8 бр., направо отврат  Close, дори направих забележка на жената зад щанда, ама ..............
Виж целия пост
# 153
Някой да знае дали в Карфура в МОЛ Галерия има топла витрина? Не ми се ходи до Плаза-та, а мъжът ми много харесва кюфтенцата им  Laughing
Има топла витрина, не знам дали точно кюфтета има обаче, дори преди няколко вечери след кино се засилих да "сготвя" там, обачееее вътре в самата топла витрина летяха мухи, не 1 а поне 7-8 бр., направо отврат  Close, дори направих забележка на жената зад щанда, ама ..............

Ахаа  newsm78
Мерси за инфото.
Виж целия пост
# 154
Знаете ли някой добър обущар в центъра на града.

В горната част на ул. Кирил и Методий, в дясно, преди старата немска болница.  Peace
Аз само там нося от години.

Много се извинявам, но аз ще дам един отрицателен глас за точно този обущар  Peace

Детски дръжчици за мебели има в един магазин, който обаче не знам как да обясня къде се намира. Името му не знам, намира се в двора на бившия "Океански риболов" в Кумлука. Вътре в двора има магазин на Черноморка , в който продават риба, та срещу магазина за риба е и магазина.  Продават се матраци, ПДЧ плоскости, лайсни и други подобни материали. На влизане има бариера с пазач, записват ти номера на колата и ти дават пропуск. Това да не ви притеснява.

П.П  Сега се сещам, в понеделник като съм в офиса, ще погледна на една фактура името и адреса на магазина и ще пиша  Peace
Виж целия пост
# 155
Здравейте, препоръчайте ми добра шивачка за преправяне на костюм. Знам, че е относително коя е добра и коя не, но ще се радвам на всяко мнение.
Виж целия пост
# 156
Дайте някое инфо за профилактика на климатици, моля Simple Smile
Виж целия пост
# 157
На мен пък ми трябва изпитано място за пране на килими. Миналата година се наложи да ги връщам повторно, че явно не бяха изсъхнали добре и миришеха Sick.
Виж целия пост
# 158
На мен пък ми трябва изпитано място за пране на килими. Миналата година се наложи да ги връщам повторно, че явно не бяха изсъхнали добре и миришеха Sick.

И аз питах преди, никой май нищо не каза ...
На мен обаче ми трябва някоя фирма,  която да ги вземе отвкъщи и после да ми ги докара, че са много и нямам възможност сами да ги носим някъде и да ги перем.

Ако някой знае, ще съм му мн благодарна! Simple Smile
Виж целия пост
# 159
На мен пък ми трябва изпитано място за пране на килими. Миналата година се наложи да ги връщам повторно, че явно не бяха изсъхнали добре и миришеха Sick.

И аз питах преди, никой май нищо не каза ...
На мен обаче ми трябва някоя фирма,  която да ги вземе отвкъщи и после да ми ги докара, че са много и нямам възможност сами да ги носим някъде и да ги перем.

Ако някой знае, ще съм му мн благодарна! Simple Smile


Свекърва ми носи до Мърфито, срещу ТВ Микс.  Но със вземане и връщане са само почистващите фирми Василка, Пепеляшка, Блясък и т.н. Но пък цените са значително по-високи от прането на автомивка.
Виж целия пост
# 160
Аз пък търся бара за пране на килими. Някакви предложения?
Виж целия пост
# 161
На мен пък ми трябва изпитано място за пране на килими. Миналата година се наложи да ги връщам повторно, че явно не бяха изсъхнали добре и миришеха Sick.

И аз питах преди, никой май нищо не каза ...
На мен обаче ми трябва някоя фирма,  която да ги вземе отвкъщи и после да ми ги докара, че са много и нямам възможност сами да ги носим някъде и да ги перем.

Ако някой знае, ще съм му мн благодарна! Simple Smile



Аз позлвах тази фирма това лято http://pranenakilimibg.com/ и съм доволна. Дойдоха да вземат килима в деня, в който им се обадих и 4 дни по-късно го върнаха.
Извинявам се, че нахълтах така в темата, чета ви редовно, но не съм много по писането Simple Smile
Виж целия пост
# 162

Извинявам се, че нахълтах така в темата, чета ви редовно, но не съм много по писането Simple Smile

Няма какво да се извиняваш, темата е за всички.
И безкрайно ти благодаря   bouquet
Виж целия пост
# 163
Аз пък търся бара за пране на килими. Някакви предложения?
Знам за барата в с. Стоилово, за по-близко не се сещам.  newsm78
Виж целия пост
# 164
Къде има магазин за бременни освен в безистена за дрехи?? hahaha newsm68 newsm68 newsm12  newsm51 newsm51 newsm51newsm12 newsm12
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия