Къде в Бургас (33)

  • 101 277
  • 737
# 180
Момичета, къде по центъра или Лазур кантори на нотариус? Знам една на ул.Републиканска, почти до Гурко. Другаде? Къде бихте ми препоръчали да отида? А имат ли разлика в цените? Интересува ме за пълномощно.

Зависи за какво е пълномощното, ако е за недвижим имот ще излезе около 80 лева! Имайте го предвид!


Ако района около "Републиканска" те устройва, на ул. "Гурко" има тамън три нотариални кантори. Аз използвам тази на нот. Николай Ников на "Гурко" 11, срещу него също има нотариус -Ангел Николов,  и по-нагоре на "Гурко" , в посока "Оборище" е Цвета Атанасова   Peace
Виж целия пост
# 181
Момичета, къде по центъра или Лазур кантори на нотариус? Знам една на ул.Републиканска, почти до Гурко. Другаде? Къде бихте ми препоръчали да отида? А имат ли разлика в цените? Интересува ме за пълномощно.

Зависи за какво е пълномощното, ако е за недвижим имот ще излезе около 80 лева! Имайте го предвид!


Ако района около "Републиканска" те устройва, на ул. "Гурко" има тамън три нотариални кантори. Аз използвам тази на нот. Николай Ников на "Гурко" 11, срещу него също има нотариус -Ангел Николов,  и по-нагоре на "Гурко" , в посока "Оборище" е Цвета Атанасова   Peace

Нотариусите работят по нотариална тарифа и за разлика от адвокатите при тях цените не варират. Относно цената на пълномощното - това е много относително и всичко зависи от т.нар. материален интерес. Така например ако правиш пълномощно на някого да продаде твой имот от твое име за 50 000 евро, цената на нотариалната заверка ще бъде изчислена на базата на тези 50 000лв.
http://www.kaloianova.com/tarrif.php#tab2
Виж целия пост
# 182
пълномощните не се таксуват на материален интерес, обикновеното пълномощно е 6 лева, по-скъпо е само ако е за продажба на имот - около 60 лева
Виж целия пост
# 183
пълномощните не се таксуват на материален интерес, обикновеното пълномощно е 6 лева, по-скъпо е само ако е за продажба на имот - около 60 лева

Възможно е - отдавна не съм се занимавала със заверка на пълномощни. За обикновените знам, че са под 10 лв, но за тези с материален интерес преди време при един нотариус взе доста пари на едни клиенти, заради това, че имаше написана висока сума в пълномощното. Но това може да е било по старата им тарифа. Аз винаги звъня в кантората на нотариуса и директно питам за таксите - изчисляват ги веднага.
Виж целия пост
# 184
някъде виждали ли сте такива колички и на каква цена горе-долу?
http://buyme-bg.com/catalog/product_info.php?products_id=67
Виж целия пост
# 185
момичета, виждали ли сте някъде да продават такива букви от плат? Rolling Eyes

И аз търся нещо подобно, но съм виждала само по чуждестранни сайтове.
Виж целия пост
# 186
Къде в Бургас мога да намеря тези добавки за коса на GNC http://gnc.bg/p/112/%D1%83%D0%BB%D1%82%D1%80%D0%B0-%D0%BF%D0%BE% … D0%B5%D0%BD%D0%B8
MALVINA,miss july благодаря ви!
Виж целия пост
# 187
Момичета,  къде мога да намеря хубава мъжка гривна такъв модел http://www.vipshop.bg/d-prdimages/prd/1880.jpg ? И къде биха ми я гравирали?
Виж целия пост
# 188
Момичета,  къде мога да намеря хубава мъжка гривна такъв модел http://www.vipshop.bg/d-prdimages/prd/1880.jpg ? И къде биха ми я гравирали?

И аз търся такава за мъжа ми. В МОЛ Плаза имаше доста такива на щандовете за бижута срещу Карфура и бяха на добри цени. Общо взето във всеки магазин за бижута има такива гривни.
Но за гравиране не съм сигурна - предполагам в добрите бижутерии предлагат тази услуга.
Виж целия пост
# 189
някъде виждали ли сте такива колички и на каква цена горе-долу?
http://buyme-bg.com/catalog/product_info.php?products_id=67
Имаше много модели(десени) в един магазин на ул. Калоян срещу входа на Европата,но не съм питала колко струват.

Момичета ,кажете Данчо какви пари горе долу взима за прането на килимите? И още един въпрос-търся хубави чорапи за момче,които да не ми се свият при пране(и да не са много скъпи)?
Виж целия пост
# 190
magare, не е за имот, но е хубаво да го знам, благодаря.
miss july, благодаря и на теб.
Бяхте ми много полезни.
  bouquet
Виж целия пост
# 191
[
Момичета ,кажете Данчо какви пари горе долу взима за прането на килимите? И още един въпрос-търся хубави чорапи за момче,които да не ми се свият при пране(и да не са много скъпи)?

За два килима с размери 1,60м на 2,30м платих 24 лв. Мисля, че 5 лева е доставката до дома а другото е за килимите  Peace
Виж целия пост
# 192
Момичета ,кажете Данчо какви пари горе долу взима за прането на килимите? 
на мен през август за 2 големи килима - може би 2 на 3 метра поне и един среден ми взе 50 лева
Виж целия пост
# 193
някъде виждали ли сте такива колички и на каква цена горе-долу?
http://buyme-bg.com/catalog/product_info.php?products_id=67
Пред магазин Велека има на павилиончето за чанти.Цена 7лв newsm78
Виж целия пост
# 194
Аз пак да попитам по домашни потреби да сте виждали такова гърне ?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия