Къде в Бургас (33)

  • 101 276
  • 737
# 270
Някой знае ли къде продават нощни лампи с детски мотиви от тези, които се включват директно в контакта.

Мисля, че в практикер съм виждала такива.
Виж целия пост
# 271
Първо там ходих, защото е до нас, но няма. В някои магазини за 1лв. има, но там самата крушка е китайски стандарт и като изгори не мога да я сменя, защото не продават такива. А те изгарят доста бързо. За 4 месеца 3 лампи  купих и изхвърлих.
Виж целия пост
# 272
Момичета, някой възползвал ли се е от шивашките услуги в "Галерия" Thinking
Имам един сукман за стесняване, чудя се дали да рискувам.
Виж целия пост
# 273
Момичета, някой възползвал ли се е от шивашките услуги в "Галерия" Thinking
Имам един сукман за стесняване, чудя се дали да рискувам.

Само съм скъсявала панталони и дънки. Останах доволна  Peace цената беше по 4 лева за скъсяване. Вечер шивачката е до 18ч. !
Виж целия пост
# 274
А аз да попитам за фризьор работещ с марката FRAMESI? По-конкретно ме интересува, от къде мога да си купя техен продукт? В магазина на Вела на ул. Левски вече не работят с марката.
Виж целия пост
# 275
Някой знае ли къде продават нощни лампи с детски мотиви от тези, които се включват директно в контакта.

Мисля, че в практикер съм виждала такива.

Някой знае ли работното време в Кат на гишетата за приемане на документи за шофьорска книжка? Никакви телефони нямат
Виж целия пост
# 276
Някой знае ли какво е работното време на гишетата за приемане на документи за шофьорска книжка в КАТ - Бургас и само там ли могат да се подадат или и в РПУ?
Виж целия пост
# 277
аз подаддох заявление за шоф.книжка в РПУ заедно с това за паспорт, само от КАТ трябваше да отида да я получа
Виж целия пост
# 278
Аз с малко тъпо въпрос  Blush
Искам да поръчам торта, този път реших да е Захаро, но от картата не мога да се ориентирам къде точно в Лазур са.Вдянах само района около детската градина, но повече не можах.Досега не съм ходила по техни сладкарници, макар да съм опитвала няколко торти, ама все на крака са носени.
Виж целия пост
# 279
Магаре, благодаря ти Hug Ще рискувам, пък да видим Thinking То и без това не мога да го нося сега Crazy
Виж целия пост
# 280
Откъде мога да намеря силиконови вложки?
Виж целия пост
# 281
Аз с малко тъпо въпрос  Blush
Искам да поръчам торта, този път реших да е Захаро, но от картата не мога да се ориентирам къде точно в Лазур са.Вдянах само района около детската градина, но повече не можах.Досега не съм ходила по техни сладкарници, макар да съм опитвала няколко торти, ама все на крака са носени.
Ще се опитам да ти обясня BlushКато идваш от Флората, минаваш газ станцията /където продават/пълнят газови бутилки/ и завиваш по първата в дясно. Вървиш само по нея и излизаш на Захарото Peace
Виж целия пост
# 282
Често се пита за магазини за немски стоки. Открих такъв в Славейков, бл. 114 това са новите кооперации зад Била. Има уреди, дом. потреби и дрехи. Успях да си купя класическо вталено, късо сако с две копчета от сатениран памук, от вътре с подплата и джобчета с капачета за 15 лв и спорна блузка, вталена (тип Адидас) от стегнатото трико с ликра, което не се разпуска за 3.50 лв. Дрехите са нови, за техниката пишеше, че е с транспортни дефекти.
Виж целия пост
# 283
И аз да отбележа , че видях вчера новооткрит Био магазин , доста голям. Намира се до Българска кухня, която е до "Трията", като адрес ми се върти, че там са първите номера на ул. "Сливница", малко преди пицария "Ред фокс". Преди бяха два магазина един до друг - за обувки и за мъжка мода. Сега са го направили един цял  Peace
Виж целия пост
# 284
И аз да отбележа , че видях вчера новооткрит Био магазин , доста голям. Намира се до Българска кухня, която е до "Трията", като адрес ми се върти, че там са първите номера на ул. "Сливница", малко преди пицария "Ред фокс". Преди бяха два магазина един до друг - за обувки и за мъжка мода. Сега са го направили един цял  Peace
И още един Био магазин в Центъра. На ул. К.Фотинов/пряка на Богориди/ горе-долу срещу Китайския ресторант
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия