Гледах!Хареса ми!Препоръчвам го!Искам да споделя... - XXXIV

  • 53 736
  • 732
# 450
целият филм ''Срам'' бе безсмислен , срам , че толкова го прехвалиха предварително ...
Виж целия пост
# 451
Е, точно безсмислен не е, най-малкото изпълнението на Фасбендер го осмисля Peace
Виж целия пост
# 452
целият филм ''Срам'' бе безсмислен , срам , че толкова го прехвалиха предварително ...

Извинявам се, но не разбрах - какво значи "предварително"?
Аз лично не знам някой да го е похвалил ПРЕДИ да го е гледал. Както и не знам някой да го е разкритикувал ПРЕДИ да го е гледал.
Виж целия пост
# 453
Когато и да отворя темата напоследък, все за 'патки' се налага да пиша...  Laughing Laughing Laughing

За да не е спам, гледах The Words. Лек, не лоша история, на моменти върви мудно, без да дотяга, краят дойде претупан, ми се струва. Може и да не си гърмите патроните за на кино, по-скоро е филм за ТВ. Брадли Купър определено не е за чааак толкова close-up, леко започна да ми прилича на уплашено бебе щраус(че) в един момент, с тези устнички...
Виж целия пост
# 454
.
Виж целия пост
# 455
Ани, наистина би било много мило от твоя страна да пишеш по няколко думи за филмите, към които постваш линкове. Тук всички правим така Peace.

Ех, виждам че ви дразни това че само поствам заглавие и линк, но ако напиша нещо за филма си мисля, че по скоро ще загубя времето на някой да ме чете. Затова така по бързата процедура.  Wink
Добре, ще опитам малко да вляза в роля.  Sunglasses

Truth or Die - http://www.imdb.com/title/tt1838722/ - малко в повече ми дойдоха сцените с насилие във филма, иначе идеята ми хареса
Виж целия пост
# 456
А н и, само така ми се струва, или наистина си почитател на хорър и мистерии?
Аз вече свикнах с мисълта, че пускаш само линк. Проверявам ги и съм останала с впечатлението, че повечето заглавия са в този жанр.
Или се лъжа?  newsm78

Относно загубата на време, за да те четем ... я не се самонавивай.
Ако имаше проблем с това, аз щях да съм първата изритана от форума  Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green
Виж целия пост
# 457
Ани, не толкова дразни, но не можем да си създадем представа за филма. А тук сме се събрали не писателки, а зрителки- всеки пише както може, и не си придиряме една на друг Hug. И на мен ми прощават, че съм свръхентусиазирана и многословна в повечето случаи Blush
Виж целия пост
# 458
Аз също съм свикнала вече с телеграфния стил на Ани.

Веднъж я бях питала и тя обясни защо не коментира филмите.

Верно си е, че като прочета Мячик и така се респектирам, че и аз не смея известно време да пиша за филми, но пък темата е свръхполезна и човек лесно се пристрастява към нея.

Последните филми, които гледах не си заслужават писането, само ще отбележа, че That`s My Boy за пореден път затвърди мнението ми да не гледам повече филми с Адам Сандлър.
Виж целия пост
# 459
Ани, на мен лично ми е интересно какво би споделила за филма, все пак се е случвало да гледаме едни и същи филми и ми се иска да видя и друга гледна точка. А за писането - аз съм най-многословна и с най-дълги постове и понякога се притеснявам да не съм досадна Embarassed
Виж целия пост
# 460
Geia, ти не си многословна. Просто пишеш наведнъж за много филми. Това е друго.
Пък я ме виж мен - понякога един пост не се побира в прозореца  Crazy

А относно респектирането - я моля без такива...
Аз съм просто един по-многословен кинолюбител като всички вас.  Peace

И вече обясних веднъж - и аз пиша понякога като Geia телеграфни доклади за нещата, които ми е било приятно да изгледам. И които наричам popcorn experience  Mr. Green
Словесна диария изливам само за нещо, дето наистина ми е влязло под кожата.
Често нещата, които харесвам и хваля, не са много по вкуса на болшинството. Но ще се радвам, ако накарам някого от вас да погледне с други очи на нещо - пък било то и една сцена, един кадър в един филм.
Не искам с това да се изкарам особено възвишена.  ooooh!
И това определено не е претенция. Просто наистина е така.

И дори не винаги съм склонна да воювам за пристрастията си. Не виждам необходимост.
Но пък и не обичам да отстъпвам  Mr. Green Защото понякога ми е наистина чудно, защо хората не виждат в даден филм това, което виждам аз.  Thinking
Така че съм се замесвала в няколко catfights из темите   Embarassed

Мога с ръка на сърцето да призная, че с еднакъв интерес гледам арт-кино и откровени бози.
Тъй че - айде да оставим рИспекта настрана, моля  tooth
Виж целия пост
# 461
Мяч, щото сме различни и различно виждаме Wink А и един гледа актьора - мимики, дрехи, излъчване, интонация - няма да забравя в един филм сцена между Мила Йовович и Самуел Л Джаксън - толкова много показаха само с по един поглед, един танц, челото между тях... Това е за мен сцена, която помня дълго след като съм гледала филма и съм забравила даже за какво става дума...

Друг гледа как влияе светлината на сцената, ритъма на филма, дали е ден, нощ, пустиня, град... Затова и виждаме такава палитра от неща във филмите и е интересно да прочетем другия срещу нас какво е видял, това би ни дало друга гледна точка, пък знае ли човек, може да видим нещо ново и интересно, там, където не сме успяли...
Виж целия пост
# 462
Да, Гея, ето точно това правим с Мячик цял ден, гонейки се из темите- споделяме различните си емоции от един и същ филм Simple Smile
Виж целия пост
# 463

Това: Deux jours à tuer  Embarassed
Виж целия пост
# 464
Да, Гея, ето точно това правим с Мячик цял ден, гонейки се из темите- споделяме различните си емоции от един и същ филм Simple Smile

Ми аз мисля, че е време да си направим една тема, да не се гоним Mr. Green

Bordeaux, аз съм го теглила от замунда, но не мога да помогна с линк, защото от тук нямам достъп. Напиши заглавието, но без ударение на а, така ще ти излезе.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия