Гледах!Хареса ми!Препоръчвам го!Искам да споделя... - XXXIV

  • 53 748
  • 732
# 390
Джой, и аз щях да кажа, че про-регистрация трябва само, ако искаш инфо за предстоящи проекти - на ниво сега да почват, или да са в процес на снимки.
Не съм срещала филм, който да е завършен, да се знае кога излиза поне на едно-две места по света, па да искат про-регистрация за инфото.
И аз дълго не се регистирах, но сега съм доволна - не боли  Mr. Green, а понякога е смешно - такива чудати препоръки съм виждала  ooooh!
Виж целия пост
# 391
Ммм, Бинош снима нова версия на "Камий Клодел", ще се гледа Heart Eyes. И се сещам да потърся оригиналния филм, скоро не съм гледала Аджани Blush
Виж целия пост
# 392
Такааа, да си пусна Гордън-Левит отчета, в чакане на трите му тазгодишни заглавия Heart Eyes. Емма да не чете Wink.
Гледах, по хронологичен ред:
Manic- великолепен независим филм, лично за мен едни от най-добрите роли и на Джоузеф, и на Зоуи Дешанел, и на Дон Чийдъл (великолепен, наистина великолепен като загрижен психиатър). А Джоузи играе с ярост и страст, каквито бих искала да виждам и в бъдещите му филми (макар че както е тръгнал да става суперзвезда, нищо чудно само в касови скуки да го гледаме в следващите години)

Mysterious Skin- този филм сме го коментирали многократно тук, няма да пиша излишно. Всеки знае колко ми е любим, но мисля, че скоро няма да го гледам отново, твърде много ме натоварва.

The Lookout- хубав трилър, но неособено оригинален. Гледала го бях преди, и не помнех нищо, мисля, че и сега ще ми трябва не повече от седмица, за да ми се размие в съзнанието.

Stop-Loss- препоръчвам горещо за всеки, който обича истории от типа на "Снайперисти" и "Братя". Не е толкова силен, колкото филма на Мендез, но щом дори и Чайнинг Татум е поносим в него, това вече говори доста за качествата му Mr. Green

Uncertainty- прекрасен, хем любовен, хем житейско-драматичен. Един от любимите ми Гордън-Левитови филми Simple Smile

Women In Trouble и Elektra Luxx- тези двата са свързани, с едни и същи герои, и сходни истории. Независими комедии, с невероятен каст (специално отбелязвам Джулиан Мур като Дева Мария в "Електра Лукс" Heart Eyes)

50/50- и този сме го коментирали много, но все пак да напомня за него, понеже е наистина свеж и стойностен.
Виж целия пост
# 393
Гледахме Comme un chef и много благодаря за препоръките! Толкова свежо и сладко филмче!  Simple Smile Много ми допадна във всички аспекти - интериор, атмосфера, тематика, хумор, актьорска игра.
Виж целия пост
# 394
The Cold Light of Day - http://www.imdb.com/title/tt1366365/
Виж целия пост
# 395
Ани, наистина би било много мило от твоя страна да пишеш по няколко думи за филмите, към които постваш линкове. Тук всички правим така Peace.
Виж целия пост
# 396

О, на този Скротума му написа чудесно ревю, с което съм съгласна с всяа буква и запетайка.
Рядко тъп филм.
Виж целия пост
# 397
Гледах Les diables
Просто съм потресена както от историята, така и от играта на момичето  Shocked
Тежък филм, но в същото време ме държа до край под напрежение, по никой начин не можах да предвидя развръзката... Много, много различен от всичко, което гледах последните месеци. Препоръчвам с уговорката, че не сте в депресивно настроение  Peace

Ани, наистина би било много мило от твоя страна да пишеш по няколко думи за филмите, към които постваш линкове. Тук всички правим така Peace.

Моля за същото  Praynig
Виж целия пост
# 398
Еееее, ама Ани беше писала по-напред, че не може да пише за филмите така, както повечето в темата и затова не го прави, пуска само линкове към филмите които е гледала и са й харесали, нали така?
 То и аз не мога да се изразявам хубаво кинематографично, ама си пиша  Mr. Green
Виж целия пост
# 399
Е, че аз да не би да мога Laughing? Ама е въпрос на уважение към вас да споделя какво ми е харесало или не във филма, колкото и кекаво да е. Иначе заглавия в енциклопедията всеки може да си намери, тук сме се събрали да обменяме впечатления, а не заглавия.
Виж целия пост
# 400
Anik@, а къде го намери?
Виж целия пост
# 401
Anik@, а къде го намери?

Geia, в замунда го има, има и магнитен линк- ако ми обясниш как може да ти го пратя. Четох, че ставало някак, но не зная как точно  Embarassed


Виж целия пост
# 402
Скрит текст:
Отстрани до самия торент файл има едно магнитче, червено. Кликваш на него, с десен бутон, даваш му да го отвори в нов таб /ако си с модзила/ и след това копираш линка горе и го пращаш на лична бележка
Mr. Green
Виж целия пост
# 403
Моля някой да ми помогне със субтитри на филма "Les Femmes du 6eme etage". В Замундата ги няма във филма, а другаде май не го намирам newsm78
Виж целия пост
# 404
Моля някой да ми помогне със субтитри на филма "Les Femmes du 6eme etage". В Замундата ги няма във филма, а другаде май не го намирам newsm78

В коментарите имаше линк към субтитри- замунда  Peace
А, отвори ми го най-после: http://subsland.com/subtitles/Les_femmes_du_6eme_etage_/_The_Wom … %D0%B6-23846.html
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия