Гледах!Хареса ми!Препоръчвам го!Искам да споделя... - XXXIV

  • 53 735
  • 732
# 120
Айде пак аз  Mr. Green. ПОнеже също съм представител на 'лиглите' от към филми, снощи гледах (за не знам кой път) един от любимите си италиански романтични филми-Cardiofitness и ако някой е на такава вълна и не го е гледал-препоръчвам.
http://www.DMCA-removal-from-Google/index.php?page=torrent-detai … 92ff927883ed7e41f
Виж целия пост
# 121
За мен The lucky one беше загуба на време - банален и предсказуем.
Виж целия пост
# 122
http://www.imdb.com/title/tt1586265/ What to Expect When You're Expecting,този гледах днес,хареса ми,много истински,човечен.Всеки намира по нещо за себе си.Препоръчвам Peace
Виж целия пост
# 123
За мен The lucky one беше загуба на време - банален и предсказуем.
По принцип и аз съм от лиглите, които харесват романтични бозички, но този филм изобщо, ама изобщо не ми допадна, едва го изгледах с прекъсвания за 2 вечери, тегава работа  ooooh!

Препоръчвам "Wicker park" , бил друга версия на "Апартаментът", но аз втория не съм го гледала и този затова ме грабна.
Виж целия пост
# 124
Наканих се най-после и аз да гледам The Avengers (http://www.imdb.com/title/tt0848228/). Гледала бях  Captain America - The First Avenger, Thor и Hulk, но някак си очаквах повече от този филм. Дали защото не съм особен фен нито на комиксите, нито на супер героите, определено не ме грабна.

Само предисторията на Железния човек ми се губи, а той беше най-готиния образ от цялата супер компания. Има ли отделен филм за него?  Thinking

Magic Mike (http://www.imdb.com/title/tt1915581/) - класическа дъвка за окото. Аз обаче като не си падам по ужасно безличния Чанинг Тейтъм, се наложи да се утеша с добрия стар Матю Маконъхи  Mr. Green
Виж целия пост
# 125
Само предисторията на Железния човек ми се губи, а той беше най-готиния образ от цялата супер компания. Има ли отделен филм за него?  Thinking

Iron Man, http://www.imdb.com/title/tt0371746/

Iron Man 2, http://www.imdb.com/title/tt1228705/

Оказва се, че ще има и номер 3 Mr. Green http://www.imdb.com/title/tt1300854/
Виж целия пост
# 126
аман от сериали на голям екран...
Виж целия пост
# 127
Преди малко гледах "Snow White and the Huntsman". Кристен Ст. едва ли е имала да научи и половин страница текст. Само музика, мимики...никакъв диалог, пък и монолог... Нещо му липсваше, иначе като декори и ефекти ми хареса, но единственото хубаво нещо беше Ловеца  Heart Eyes. Не съм доволна, очаквах повече.  Naughty Crossing Arms Сляпото джудже само декламираше някакви заучени реплики, на моменти ми звучеше като ниско-бюджетен български филм...(не, че имаме високо..хаха)

Същата работа и с "The lucky one" - явно разчитаха само на чара на главния ИграЧ Mr. Green (въпреки, че си падам по подобен тип филмчета).

The Avengers - всички на куп. Хареса ми, даже много. Тор.. О, о, о , Торррр   mrstraetz, дано да направят и втора част, на Тор, де.... Laughing

"The sister keeper" -  Cry докато си легна, ходих 100 пъти да целувам заспалата ми дъщеря. Тъжен филм, хубав, поплаках си тайно...
Виж целия пост
# 128
Връщам се от моренце и едва ви намирам. Там се бях отдала само на сериала "Под прикритие" от 21 до 22 часа..., по "Канал 1"  Hug Сега се връщам да ви чета!!!
Виж целия пост
# 129
Гея, благодаря, явно ще наваксвам с материала  Laughing

Вещи в занаята, ще има Тор 2 спокойно, всички това чакаме  hahaha

http://www.imdb.com/title/tt1981115/
Виж целия пост
# 130

Забравих: Baran (2001)-който харесва тъжни и мъчни филми-ще му хареса  Peace
от къде го изтегли,и има ли бълг. субове?
Виж целия пост
# 131
Днес гледах "Голям" с големия Том Хенкс!!! Даваха го по БТВ. Само като го видя този филм и веднага ме залепва. Помня, че преди години ходих два пъти да го гледам на кино... и сега, уж съм го гледала n-на брой пъти и пак  #Crazy
Виж целия пост
# 132
Съвсем ви изпуснах. Благодаря за темата.  bouquet

Няколко препоръки от мен:

Не бях гледала "Breaking the waves"- разтърсващ и брутален, един от най-хубавите филми на Триер. Остави ме безмълвна дни наред...
О, да!
Виж целия пост
# 133
Гея, благодаря, явно ще наваксвам с материала  Laughing

Вещи в занаята, е има Тор 2 спокойно, всички това чакаме  hahaha

http://www.imdb.com/title/tt1981115/

Ooooo, Ooooo... newsm19 приятно изненадана съм. newsm19
Първата част я гледах на компа, не ми беше достатъчна гледката и замъкнах мъжа да го гледам повторно на 3D.  Mr. Green
Герганка - "Big" е страхотен, препоръчвам с две ръце. Peace
Виж целия пост
# 134
3xi, от Замунда, има бг субтитри май при юнаците  Peace. Ето магнитен линк, ако ти върши работа:
   magnet:?xt=urn:btih:e1ffdf0c1360d75f8096339764aaaaf87e3fe737&dn=Baran+%282001%29
   http://www.DMCA-removal-from-Google/details.php?id=321482&hit=1

 Снощи гледах Снежанка-та, радвам се, че не отидох на кино да го гледам. Изобщо....нищо. Кристен си е досущ Бела. Не разбрах някои неща как точно се случиха, което допринесе за негатвиното ми отношение към филма. Какво ще правят във втората част  Thinking, нямам представа.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия