Гледах!Хареса ми!Препоръчвам го!Искам да споделя... - XXXIV

  • 53 771
  • 732
# 270
Ма как сте пропуснали, да ви се неначуди човек Laughing
Гай Ричи специална роля направи за него - Handsome Bob  Crazy Аз там си го заплюх.
Значи ще се гледа Рокенрол-а за втори път  Mr. Green
Виж целия пост
# 271
Преди малко се върнах от Moonrise Kingdom, много доволна Party. Изключително забавен, ненатрапчиво ироничен, приятно носталгичен, превъзходно изигран и от деца, и от опитни актьори, с прекрасен остров за фон. Въобще- идеален филм за лежерно уикенд-киноходене Grinning.
Виж целия пост
# 272

"Over My Dead Body" - никога не бих го избрала този филм, но филмите, които аз съм избирала, все били тъпи. Crossing Arms Е по-тъп филм от този отдавна не бях гледала. От средата нататък "гледах" с половин око. Tired Не препоръчвам при никакви обстоятелства! Naughty


На мен пък ми беше забавен. Лек и като за убиване на време става.

Гледах http://www.imdb.com/title/tt1975249/  - e този ми беше откровено тъп типичен Ван Дам-ски филм, ама сякаш от едновремешните му филми.
Виж целия пост
# 273
Такааа, аз ще съм първата с мнение за Bronson  Mr. Green
Не ми хареса. Оценявам артистичния размах, с който е направен, както и шокиращата му авангардност. Оценявам и титаничното изпълнение на Томик (въпреки че ролята му на шантав психопат в The Take ми хареса много повече). Но като цяло филмът за мен е прекалено неприятен, и прекалено грозен, не бих го гледала отново.

И на мен не ми хареса. Нищо от това, което си оценила ти, аз не оценявам. Освен играта на Том Харди, поне през първите 20 мин, защото точно там го спрях. Грозен и неприятен са  думите, които описват филма.
Виж целия пост
# 274
Емма, закъсах го в мирно време.  Тувалу  не се е изтеглил целия... търсих линка назад в темата, но файлът вече не е достъпен... Дайте магнет, ако има, моля!
Виж целия пост
# 275
гледах What to expect when expecting, и неочвано за мен ми хареса  Joy много забавен, лек и с готини актьори . Няма особена художествена стойност, но едва ли и някой е очаквал  Joy препоръчвам за дъждовни следобеди  Peace
Виж целия пост
# 276
Емма, закъсах го в мирно време.  Тувалу  не се е изтеглил целия... търсих линка назад в темата, но файлът вече не е достъпен... Дайте магнет, ако има, моля!
ето го :
magnet:?xt=urn:btih:8B093F00BE47FA18FB8514845FC8A49F458E4966

Виж целия пост
# 277
Разочарована съм от Прометей  Rolling Eyes, при все че се настроих негативно предварително (четох усмъртителното ревю на скротума), т.е. сведох очакванията под критичния минимум  Crazy и пак не би  Rolling Eyes Сай фай продукция на Холмарк да беше, щеше да е по-дълбок и смислен  Thinking
Един плюс все пак: Фаса беше страхотен  Heart Eyes (Чарлийз обаче, о чудо невиждано, досега никога не й се беше получавало да бъде безлична във филм, ама ето успя най-накрая  Laughing Шегувам се  Peace Сценарият не й даде възможност  Thinking Нуми направи прилична роля на екшън сървайвър и толкоз и от нея Thinking А и за двете знаем, че са повече от дОбри и че си го могат  Wink).
Виж целия пост
# 278
The ugly truth , лек, забавен филм с много секси главен герой ох  Blush
Виж целия пост
# 279
Преди малко се върнах от Moonrise Kingdom, много доволна Party. Изключително забавен, ненатрапчиво ироничен, приятно носталгичен, превъзходно изигран и от деца, и от опитни актьори, с прекрасен остров за фон. Въобще- идеален филм за лежерно уикенд-киноходене Grinning.

Къде го гледа? На кино?
Виж целия пост
# 280
Преди малко се върнах от Moonrise Kingdom, много доволна Party. Изключително забавен, ненатрапчиво ироничен, приятно носталгичен, превъзходно изигран и от деца, и от опитни актьори, с прекрасен остров за фон. Въобще- идеален филм за лежерно уикенд-киноходене Grinning.

Къде го гледа? На кино?

Има го в замунда.
Виж целия пост
# 281
Само че в Замунда е с руско аудио. Иначе като качество на картината е съвсем приличен рилийз.
Виж целия пост
# 282
Гледах Un giorno perfetto (с мойта нова любов  Rolling Eyes).....странен филм, хареса ми, но не мога да обясня защо.
Виж целия пост
# 283
Такааа, аз ще съм първата с мнение за Bronson  Mr. Green
 Но като цяло филмът за мен е прекалено неприятен, и прекалено грозен, не бих го гледала отново.


Аз го гледах още миналата седмица, даваха го по TV1000 и моето мнение е същото  Laughing

Дори реших, че не си струва да пиша за този филм в темата.
Виж целия пост
# 284
Преди малко се върнах от Moonrise Kingdom, много доволна Party. Изключително забавен, ненатрапчиво ироничен, приятно носталгичен, превъзходно изигран и от деца, и от опитни актьори, с прекрасен остров за фон. Въобще- идеален филм за лежерно уикенд-киноходене Grinning.

Къде го гледа? На кино?
На кино, да Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия