Гледах!Хареса ми!Препоръчвам го!Искам да споделя... - XXXIV

  • 53 770
  • 732
# 285
По препоръка от темата гледах Jeny v pokusenie http://www.imdb.com/title/tt1627942/ , хареса ми и на свой ред препоръчвам  Grinning
Виж целия пост
# 286
ana_karenina, благодаря!
Виж целия пост
# 287
Преди малко се върнах от Moonrise Kingdom, много доволна Party. Изключително забавен, ненатрапчиво ироничен, приятно носталгичен, превъзходно изигран и от деца, и от опитни актьори, с прекрасен остров за фон. Въобще- идеален филм за лежерно уикенд-киноходене Grinning.

Къде го гледа? На кино?
На кино, да Peace

Сигурно не си в Бг? От много време искам да го гледам този филм, но не го виждам даже в 'очаквайте' по тукашните кина, може би няма и да го пуснат.  Confused А в замунда е с руско аудио, да..
Виж целия пост
# 288
Не съм в България, да, но назад някое от момичетата каза, че го има в Арена май Peace
Виж целия пост
# 289
Sofia - http://www.imdb.com/title/tt1780983/
Виж целия пост
# 290

само като прочетох ревютата ...
Виж целия пост
# 291

Това хареса или не хареса означава?
Виж целия пост
# 292
И аз това се чудя newsm78

Мячик, къде си, щяхме да се сравняваме Laughing Hug?
Виж целия пост
# 293
На филм с такава оценка в IMDb не бих дала шанс. За какво да си губя времето  Thinking
Виж целия пост
# 294
Пина, аз рядко гледам оценките в IMDb - или ми е харесало резюмето, или актьорите, или нещо друго. Виж вече в процеса на гледане, може да се разочаровам, но това си е вече усещане към филма. Обаче ми е много трудно така да преценя като се пусне само един линк към филм. Поне може да се каже харесва или не. А и както се видя вече в процеса на 40 теми почти, някои имаме сходен вкус, гледаме еднакво кино, други харесват различни неща, интересно е да се види нещо ново, знам ли Thinking
Виж целия пост
# 295
Според моя опит оценките са си доста реални. Ревюта чета след като изгледам филма, ако много ме е впечатлил. На филм с оценка под 6 бих дала шанс само ако някой тук, с когото имаме сходен вкус, го е препочърал или пък е с актьор или режисьор, когото харесвам.
Виж целия пост
# 296
Аз винаги ги гледам. Вярно е, че не съм съгласна с всички оценки. Някои имат 9.3, примерно, а аз не бих им дала повече от 6 - огромно разминаване. Други са с оценка 7.2, да речем, а аз бих им дала направо пълно 10. Но! Оценка 3.6 е твърде категорина. И съм правила опити с такива филми и съм се убедила, че не са случайни ниските цифри. И всъщност доста рядко тези оценки се разминават с моята лична.
Виж целия пост
# 297
Може, не споря, аз просто си избирам филми по други критерии и рядко гледам оценките. Ако много ме впечатли, тогава задълбавам и си търся инфо.
Виж целия пост
# 298
Аз също гледам оценките и повечето пъти са оправдани.
Исках да ви питам дали сте гледали "Злокобен остров" с Леонардо ди Каприо  Mr. Green Аз го хванах по телевизията оня ден, някакси хем ми хареса, хем ме държа под напрежение, ама нещо сякаш не му стигаше  newsm78 Не знам какво обаче  Crazy Луда работа  Mr. Green
Виж целия пост
# 299
На мен не ми хареса. Въпреки високата си оценка в и-мъ-дъ-бъ-то Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия