Гледах!Хареса ми!Препоръчвам го!Искам да споделя... - XXXIV

  • 53 768
  • 732
# 300
Точно, филмът тръгна много обещаващо и някакси се разми нататък. Явно тръгнах да гледам с големи очаквания  Mr. Green
Виж целия пост
# 301
Още като съвсем нов Лулумба много го похвали тук и аз тогава го гледах. Странен и след него ме боля глава и цял нощ се въртях и потях в полусън - зле ми подейства психически. Ако такава му е била целта - много е добър!  Laughing
Виж целия пост
# 302
Разочарована съм от Прометей
Един плюс все пак: Фаса беше страхотен  Heart Eyes (Чарлийз обаче, о чудо невиждано, досега никога не й се беше получавало да бъде безлична във филм, ама ето успя най-накрая  Laughing Шегувам се  Peace

Абсолютно съгласна, мен ми е слабост този жанр и така или иначе щях да го гледам, но филма беше тотална обърквация..  Замисъла що годе, някаква идея.. и до там. После върви търси нишката - кой какво, защо и как.  Laughing
Ридли се поизложи, но пък хубаво да има от всичко по много.. ефектите бяха на ниво. Само дето ми затриха докторчето рано рано и и ми се отщя да гледам..  Mr. Green
"Фаса" предполагам е Майки, уникален уникален актьор  Heart Eyes няма как да не се хареса. Всичките му превъплъщения са такива. Голям фен съм му!
За Чарлийз - няма нужда  Mr. Green и да не се шегуваш. В лоша светлина я представи ролята.  Simple Smile
Иначе в същият ден гледах Снежанка и Ловецът - еми там беше НЕВЕРОЯТНА, изтри ми лошият привкус от ролята си в Прометей..
Виж целия пост
# 303
Аз също гледам оценките и повечето пъти са оправдани.
Исках да ви питам дали сте гледали "Злокобен остров" с Леонардо ди Каприо  Mr. Green Аз го хванах по телевизията оня ден, някакси хем ми хареса, хем ме държа под напрежение, ама нещо сякаш не му стигаше  newsm78 Не знам какво обаче  Crazy Луда работа  Mr. Green

на мен пък много ми хареса  Laughing въпреки, че съм го гледала отдавна, все още помня че мноооого ме впечатли и развълнува
Виж целия пост
# 304
Гледах- Wuthering Heights. Не ми хареса. Не препоръчвам. Знам, че тук половината се кълнем в Том Харди, нооо... в тази си роля ме убеди, че има още хляб да папка, докато стигне най-големите актьори. Конкретно да влезе в роля, изиграна с убийствена отдаденост преди това не от кой да е, а от самия Файнс, не му прави никак добра услуга. След Хийтклиф, пълен със страст и мрачна енергия, получихме Хийтклиф с нацупени устнички и пресилени жестове, псевдо-Ромео от английската пустош.
Кати няма и да я захващам, че там пък една добра дума не мога да кажа, Том поне беше убийствено секси Mr. Green
Историята- претупана и смляна като за телевизия...
Та, накратко- след маратона с прекрасни томчови филми, който си направих тези дни, този много ме разочарова Tired.
Виж целия пост
# 305
Той си е правен като за ТВ Simple Smile А и Харди/Файнс, ехеее....  Все едно да гледаш Гордост и предразсъдъци с К. Фърт и после да харесаш друга версия, няма как да стане. Simple Smile)))
Виж целия пост
# 306
Така си е Laughing (с малката разлика, че аз харесвам версията с Кийра повече, въпреки че нема Колин в нея, кошутените очи на Кийрето ми стигат Heart Eyes). А и понеже съм мазохист, съм изтеглила и версията с  Кая Скоделарио Mr. Green
Виж целия пост
# 307
Няма какво да се заблуждаваме, подсъзнателно половината от точките, които даваме на един филм, е заради актьорите. Аз Кийра не мога да я трая да речем и т.н. ....
Виж целия пост
# 308
Аз половината от точките давам заради улиците и интериорите  Laughing С правилната атмосфера няма да разбера, а и няма да имам нужда да разбирам какво се случва във филма.
Виж целия пост
# 309
Аууу, Кийра Найтли в "Гордост и предразсъдъци"  Sick Толкова фалш и такова измъчено актьорско изпълнение не бях виждала. Едни и същи заучени мимики, с които се спасяваше и прикриваше неможенето.  ooooh! Гледам в трейлъра на "Ана Каренина" пак същите мимики използва, особено стиснатите устни с леко издадена напред долна челюст, когато иска да демонстрира свободолюбието и независимостта на своята героиня. Ей за тази мимика говоря


Дано не съм права за "Ана Каренина", ама нещо не съм голям оптимист.  Thinking Иначе в пиратите ролята й вървеше и не дразнеше. Нямам нищо против нея, ама не става за всичко. Thinking
Виж целия пост
# 310
Няма какво да се заблуждаваме, подсъзнателно половината от точките, които даваме на един филм, е заради актьорите.
При мен е напълно съзнателно Blush. Добрият актьор може да направи и смотания филм поносим, пример Bronson.

Лулумба, актриса велика не е Кийра, но чисто визуално за мен е идеалната Лизи Бенет, с това нежно и в същото време дяволито излъчване. Но Каренина- тцъ Tired
Виж целия пост
# 311
Aз Зколобен остров така и не можах да го догледам... все заспивам. Не знам защо толкова приспивно ми подейства тоя филм  Tired
Виж целия пост
# 312
joy_r, тя на визия за Лизи го докарва много добре, съгласна съм. (имам само забележки по фризурата, ама няма пълно щастие). Обаче на можене не го докарва.  Thinking
Ей, днес съм нещо много зла. Mr. Green

И за да не е само спам, да кажа - нищо не съм гледала освен една "Камбанка и тайната на крилете". Затова мълча по другите въпроси. Grinning
Виж целия пост
# 313
Двоен кошмар за мен значи, аз и с А. Каренина не се разбрах едно време като я четох, а сега и Кийра в ролята...  Laughing Laughing

lulumba, аз съвсем скоро ще изокам за Тувалу, започнах го снощи...
Виж целия пост
# 314
lulumba, аз съвсем скоро ще изокам за Тувалу, започнах го снощи...

Заредила съм се с търпение.  Grinning

Между другото, за този "София" дочух доста лоши коментари. Не съм го гледала обаче.  Thinking
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия