Гледах!Хареса ми!Препоръчвам го!Искам да споделя... - XXXIV

  • 53 732
  • 732
# 405
Моля някой да ми помогне със субтитри на филма "Les Femmes du 6eme etage". В Замундата ги няма във филма, а другаде май не го намирам newsm78


Ето ги субтитрите

Да използвам да споделя, че го гледах филма
и много ми хареса - много топъл, много човешки.
Виж целия пост
# 406
  bouquet Мерси!
Виж целия пост
# 407
Гледах "Корпус за бързо реагиране" и ми хареса.
Добре се посмях на ироничния хумор във филма.
Много ми допадна изпълнението на Мариан Вълев
и Башар Рахал.

Момичета, някой да има торент или магнитен линк
за "Операция "Шменти Капели"?
Виж целия пост
# 408
Момичета, някой да има торент или магнитен линк
за "Операция "Шменти Капели"?

Не се е появявал по торентите.
Виж целия пост
# 409
Момичета, някой да има торент или магнитен линк
за "Операция "Шменти Капели"?

Не се е появявал по торентите.

Така ли? Не знаех, мислех че съм го изпуснала.
Нали българските филми ги качват за малко и
после ги трият.
Виж целия пост
# 410
Sophia L., къде гледа "Корпуса"?  bouquet
Виж целия пост
# 411
densi, бяха го качили за кратко в Замунда.

Тук качих торент файла на "Корпус за бързо реагиране",
ако някой иска да си го дръпне.
Линкът ще е активен 120 часа.  Hug
Виж целия пост
# 412
densi, бяха го качили за кратко в Замунда.

Тук качих торент файла на "Корпус за бързо реагиране",
ако някой иска да си го дръпне.
Линкът ще е активен 120 часа.  Hug

мерси много   bouquet
Виж целия пост
# 413

Тук качих торент файла на "Корпус за бързо реагиране",
ако някой иска да си го дръпне.
Линкът ще е активен 120 часа.  Hug
Благодаря   bouquet

Скрит текст:
Торентът, обаче да не би да е свален вече  newsm78 (изписва, че не е регистриран в тракера  Rolling Eyes).
В мастерса също е качен, а може би и другаде, но най-първо подгонват замунда и арена копоите ... Аз дърпам в момента от мастерса, докато и оттам не е свален  ooooh!
http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=81179
Виж целия пост
# 414
Peregrin, при мен тръгва да се сваля.
Всъщност торент файлът би трябвало
да дава възможност да заобиколиш
Замунда и да теглиш направо от
компютрите на сийдърите.
Ще опитам да кача и самия филм в tranz it,
за тези които нямат регистрации.
Виж целия пост
# 415
Peregrin, при мен тръгва да се сваля.
Всъщност торент файлът би трябвало
да дава възможност да заобиколиш
Замунда и да теглиш направо от
компютрите на сийдърите.

Peace

Скрит текст:
Да, има начин  Simple Smile (но аз съм си изключила ДХТ мрежата - пряко свързване с чужд комп - от съображения за сигурност  Blush)
Виж целия пост
# 416
Ето тук е качен самият филм "Корпус за бързо реагиране".
Линкът ще е активен 120 часа. Сваля се малко по-бавно,
отколкото в торент тракерите, но все пак е вариант,
особено за тези, които нямат регистрации там.  Hug
Виж целия пост
# 417
Благодаря  за  филма Корпус за бързо  реагиране , гледах  "Диваци",хареса ми  , очаквах да е доста по зле предвид критиката към филма , но за след дълъг работен ден  ми дойде  добре.
Гледах и тази  френска комедия J'veux pas que tu t'en ailles / Не искам да си отиваш (2007)
На моменти  се смеех  със  сълзи  Mr. Green, разтоварваща и  свежа  е !
http://www.imdb.com/title/tt0825270/combined
Виж целия пост
# 418

Гледах и тази  френска комедия J'veux pas que tu t'en ailles / Не искам да си отиваш (2007)
На моменти  се смеех  със  сълзи  Mr. Green, разтоварваща и  свежа  е !
http://www.imdb.com/title/tt0825270/combined
Любопитен ми е  Flutter Ще го потърся, дано има и букви  Simple Smile
Виж целия пост
# 419
Днес гледах The Sheltering Sky .
Не зная как съм го пропуснала през годините (филмът е от 1990г.)! Филм на Бертолучи по  романа "Чай в пустинята" на Пол Боулс с моя любимец Джон Малкович. Филм за взиамоотношенията на една двойка (и не само) на фона на пустинята Сахара.
Препоръчвам!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия