Lady Popular 8

  • 92 443
  • 747
# 465
Здравейте, момичета !! Simple Smile Нова съм във форума, лейдито ми е е едва на 19 ниво, така че казвайте, ако искате помощ с дуелите .. Wink Видях, че има цел да купиш дрехи на домашния любимец, а за тази цел трябва да имаш домашен любимец .. Аз за жалост нямам. Не знам къде са ми се запилели диамантите от 200 - ния ден, явно съм ги обменила (тъпа постъпка). Ta .. Как бих могла да мина тази цел (като я стигна)? Мерси, предварително !:)
Здравей и добре дошла.
За 200 дни не получаваш диаманти- само за 100 дни получаваш и после дамо точки...
За целта ти- в магазина за животни можеш да купиш и животно и дрехи....
Виж целия пост
# 466
Здравейте, момичета !! Simple Smile Нова съм във форума, лейдито ми е е едва на 19 ниво, така че казвайте, ако искате помощ с дуелите .. Wink Видях, че има цел да купиш дрехи на домашния любимец, а за тази цел трябва да имаш домашен любимец .. Аз за жалост нямам. Не знам къде са ми се запилели диамантите от 200 - ния ден, явно съм ги обменила (тъпа постъпка). Ta .. Как бих могла да мина тази цел (като я стигна)? Мерси, предварително !:)
Здравей и добре дошла.
За 200 дни не получаваш диаманти- само за 100 дни получаваш и после дамо точки...
За целта ти- в магазина за животни можеш да купиш и животно и дрехи....

Да, мерси много !! Видях, че в магазина можеш да си купиш дом.любимец и с долари. Между другото казвам се Anna123321 Wink
Виж целия пост
# 467
Здравейте, момичета !! Simple Smile Нова съм във форума, лейдито ми е е едва на 19 ниво, така че казвайте, ако искате помощ с дуелите .. Wink Видях, че има цел да купиш дрехи на домашния любимец, а за тази цел трябва да имаш домашен любимец .. Аз за жалост нямам. Не знам къде са ми се запилели диамантите от 200 - ния ден, явно съм ги обменила (тъпа постъпка). Ta .. Как бих могла да мина тази цел (като я стигна)? Мерси, предварително !:)
Здравей и добре дошла.
За 200 дни не получаваш диаманти- само за 100 дни получаваш и после дамо точки...
За целта ти- в магазина за животни можеш да купиш и животно и дрехи....

Да, мерси много !! Видях, че в магазина можеш да си купиш дом.любимец и с долари. Между другото казвам се Anna123321 Wink
Моето лейди е borianka97
Виж целия пост
# 468
Здравейте има ли някой, който подарява лейдито си, но във модната арена?
Виж целия пост
# 469
Здравейте има ли някой, който подарява лейдито си, но във модната арена?

Защо не си направиш сама? То по тая логика и аз мога да тръгна да искам лейди на по-горно ниво, но най-хубаво е, когато сам си минаваш нивата, защото ти се трудиш, а не го получаваш наготово !! Честита Нова година, дами !! Simple Smile
Виж целия пост
# 470
Здравейте  Simple Smile Simple Smile Бих искала да се запиша тук, ще се радвам, ако ме включите. На 23 ниво съм, а лейдито ми се казва Siibii  Simple Smile Хубава вечер  Heart Eyes
Виж целия пост
# 471
Здравейте момичета, имам нужда от помощ за дуелите. Може и срещу заплащане. Лейдито ми е vicky123. Много ще съм благодарна, ако някой ми помогне
Виж целия пост
# 472
Здравейте дами! И дъщеря ми играе играта само, че в старата версия. Ужасно много се е зарибила. Даже започна да ми разправя как като порасне ще си направи игра и хората щяли да дават пари за нея, от това да си изкарвала прехраната и тн. След няколко дни идва при мен и ме пита дали може да си купува диаманти за играта, та чак тогава разбрах за какво са всичките тези приказки. Та мисълтя ми беше да и разреша ли да купува диаманти, но от нейните спестявания, защото ми каза, че ако и разреша щяля да дава от спестяванията си. А на мъжа ми си разбрах, че е говорила за това нали може да си харчи спестяванията за каквото пожелае и той й казал, че може, обаче ако му кажа за какво иска детето му да си харчи парите ще бобеснее, защото е твърдо против дова да се пръскат пари за игри... Та, според вас да й дам ли да си купува диаманти от нейните спестявания? На 10 години е, тази година ще прави 11. newsm78
Виж целия пост
# 473
Ivi4ka_80, аз играя играта от около 4 години и само веднъж съм пращала sms за диаманти и то в самото начало  Simple Smile
Истината е, че играта може да се играе и без да се плаща, просто всичко става много по-бавно (за сравнение аз съм на 64-то ниво, а има момичета на 90+ ниво, които са се регистрирали след мен примерно Simple Smile ).
Само че едно дете едва ли ще разбере това и не мога да ти дам съвет. Но ако веднъж започнеш да плащаш, бъди сигурна, че ще е за дълго време, защото създателите на играта измислят постоянно нови начини да те накарат да си дадеш парите било то с игри за 1-2 седмици, лимитирани колекции и др.
Но от друга страна е дете и може да й омръзне бързо  Simple Smile
Виж целия пост
# 474
Вярно е, че играта може да се играе и без диаманти, но както ти каза всичко става много по-бавно. Аз лично не одобрявам много, много даването на реални пари за играта, защото рано или късно играта ще се закрие, или ще й омръзне на малката, но виждам, че много иска да се развива по-бързо там, да си изкарва целите събития /защото не можеш да вземеш хубавите неща от едно събъбитие без диаманти/ и така. Играе вече от 1 или 2 години... Направо не знам... Виртуалните й приятелки купували диаманти и родителите им и давали... А за финансите, имаме възможност да даваме пари, но както казах играта рано или късно ще се закрие или ще й омръзне и всичките пари отиват на кино.
Вчера ми вика "Мамо, помисли от хубавата страна, нали ако даваме пари за играта, хем аз ще печеля в нея, хем екипа ще печели, нали от това все пак си изкарва хляба." Laughing Та се чудя да й дам ли да купува /с мярка разбира се/ или не. Thinking
Виж целия пост
# 475
Хитра е малката  Grinning . Най-важното е да й харесва, ако не беше лейди попюлар, щеше да е нещо друго, поне с тази игра не трупаш излишни вещи  Simple Smile
Виж целия пост
# 476
Аз и досега си зареждам диаманти от време на време - не виждам нищо лошо в това, все пак трябва да се забавляваме. Преди години и дъщеря ми играеше и на нея съм зареждала, примерно по 5 лв. на месец. Въпрос на лична преценка.
Виж целия пост
# 477
Здравейте и от мен Simple Smile
Моето lady е Anjeli
Виж целия пост
# 478
Здравейте  Hug искам да ви помоля за помощ с дуелите  на 75 ниво съм лейдито ми е taraia

Благодаря предварително  Simple Smile
Виж целия пост
# 479
Здравейте  Hug искам да ви помоля за помощ с дуелите  на 75 ниво съм лейдито ми е taraia

Благодаря предварително  Simple Smile

Изпратих ти няколко, аз съм на по-ниско ниво. Може да ми изпратиш колкото ти трябват Simple Smile Моето лейди е shainis  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия