Ох, тези нови телефони!

  • 1 134 449
  • 11 718
# 8 370
ieatchips, получи се, включих местоположението и стана. Благодаря! bouquet
Виж целия пост
# 8 371
Има ли начин да забраня само от определена държава - префикс (пише ми страната, когато идват повикванията), но доколкото разбрах е VOIP. Rolling Eyes Мога само номера да блокна, но ще се проличи, а и може да се обадят от друг (и ще им дава свободно...).
Но не да личи че е блокнат, а да изговаря че не съм в обхват или там системното от оператора - все едно ми е спрян телефона.
Виж целия пост
# 8 372
Ти верваш в чудеса...
Виж целия пост
# 8 373
Прочетох, че Андроид 8 вече е достъпен и в Бг, със Самсунг галакси С8 съм и нямам опция за ъпдейт, някой актуализирал ли се е вече и възможно ли е да е нещо от апарата ми newsm78 че не го получавам?
От тази сутрин тръгна вече, след ръчна проверка.
Виж целия пост
# 8 374
Благодаря  bouquet
Виж целия пост
# 8 375
И аз съм горд собственик на huawei p 10 plus, много съм доволна от функциите за разкрасяване и всичко останало. Дали има възможност да се пипа цвета на косата някъде от опциите.
Виж целия пост
# 8 376
И аз съм горд собственик на huawei p 10 plus, много съм доволна от функциите за разкрасяване и всичко останало. Дали има възможност да се пипа цвета на косата някъде от опциите.
Цвета на кое?
Виж целия пост
# 8 377
Телефоня на селфита те прави красива, та жената иска и цвета на косата да си сменя, за още повечИ красота Flutter Crazy
Виж целия пост
# 8 378
Много съм назад с матриАла. Сега разбрах.
Виж целия пост
# 8 379
Телефоня на селфита те прави красива, та жената иска и цвета на косата да си сменя, за още повечИ красота Flutter Crazy
Ама само този модел ли го поддържа?
Виж целия пост
# 8 380
Не. Доста телефони от последните, излезли на пазара, имат разкрасителни селфи функции Laughing Затова всички сме лични убавици из фейса, ма да не се срещаме на живо... Mr. Green
Виж целия пост
# 8 381
Не. Доста телефони от последните, излезли на пазара, имат разкрасителни селфи функции Laughing Затова всички сме лични убавици из фейса, ма да не се срещаме на живо... Mr. Green
Защото това им е целта, да не излизаш, че филтърчето само вкъщи действа Joy
Виж целия пост
# 8 382
Не. Доста телефони от последните, излезли на пазара, имат разкрасителни селфи функции Laughing Затова всички сме лични убавици из фейса, ма да не се срещаме на живо... Mr. Green
Тези селфи функции - трябва ти да "пипнеш" или при самото селфи автоматично се включват разни филтри?
Признавам си, че не мога да правя селфи, та затова питам.
Виж целия пост
# 8 383
Защото това им е целта, да не излизаш, че филтърчето само вкъщи действа Joy
Добре си действа и навън... Ако ти покажа програмка какво чудо може да направи от лицето на някого, ще зяпнеш. И въобще не е нужно да е виртуоз с професионална програма Фотошоп! Достатъчно е да има елементарни познания и добър телефон. Sunglasses

Тези селфи функции - трябва ти да "пипнеш" или при самото селфи автоматично се включват разни филтри?
Признавам си, че не мога да правя селфи, та затова питам.
Ми много неща са. Има и такива програми, които сами разкрасяват, има и такива, в които ти можеш да избереш настройките за степента и различни елементи от лицето за подобряване.
Виж целия пост
# 8 384
Благодаря!

Значи ще си ходя (и показвам) натурален крокозъбел Sweat Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия