Ох, тези нови телефони!

  • 1 134 408
  • 11 718
# 8 445
Пробвай с мултитаск бутона дали ще ти се покаже като последно приложение в списъка докато се показва рекламата.
Виж целия пост
# 8 446
Направих както ми каза и излезе, че е от клавиатурата, изтрих я. Сега ще видя дали пак ще се появяват.
Мерси!
Виж целия пост
# 8 447
Нещо се обърках.Къде точно е слота за мемори карта на Huawei Mate 10lite?
Май има само за две сим карти.Или там става и мемори-то?
Виж целия пост
# 8 448
Нещо се обърках.Къде точно е слота за мемори карта на Huawei Mate 10lite?
Май има само за две сим карти.Или там става и мемори-то?
Да, там става и за меморито.
Виж целия пост
# 8 449
Телефонът ми "полудя". Първо се срина батерията, включих да я заредя. Изобщо не отчете, че е свързано зарядното. Смених го - същата работа. После отчете, че се зарежда. И като почна да звъни и пищи през 5 минути, до малките часове. Накрая му изключих звука. Зареждаше се цяла нощ, отчете 100% пълна батерия. Като го изключих, много бързо почна да пада батерията, без да съм му пуснала нета или да съм говорила. Сега периодично пак си пищи и изписва "Док е включен/свързан".
Рестартирах; изключвах, вадих и батерия, и сим карта - няма подобрение. Сканирах за вируси - всичко е чисто.
Вярно, старичък ми е телефона - Самсунг Нот ІІ, но досега абсолютно никакви проблеми не съм имала. Съвети какво мога да направя? Или да се оглеждам за нов телефон?
Виж целия пост
# 8 450
Първо-с какво сканираш за вируси?Много е вероятно да имаш няколко програмки с вируси.Добре е да помислиш за смяна.
Виж целия пост
# 8 451
На телефона има инсталирана аваст. Нищо ново не съм качвала - нито приложения, нито игри, нито тегля нещо през телефона. Интернет през телефона ползвам рядко, ако е наложително и нямам компютър под ръка, тогава включвам. По-удобно ми е през лаптопа.
Виж целия пост
# 8 452
Телефонът ми "полудя". Първо се срина батерията, включих да я заредя. Изобщо не отчете, че е свързано зарядното. Смених го - същата работа. После отчете, че се зарежда. И като почна да звъни и пищи през 5 минути, до малките часове. Накрая му изключих звука. Зареждаше се цяла нощ, отчете 100% пълна батерия. Като го изключих, много бързо почна да пада батерията, без да съм му пуснала нета или да съм говорила. Сега периодично пак си пищи и изписва "Док е включен/свързан".
Рестартирах; изключвах, вадих и батерия, и сим карта - няма подобрение. Сканирах за вируси - всичко е чисто.
Вярно, старичък ми е телефона - Самсунг Нот ІІ, но досега абсолютно никакви проблеми не съм имала. Съвети какво мога да направя? Или да се оглеждам за нов телефон?
Изтърван ли е във вода?
Батерията ако не е сменяна от закупуването си... повече от 5 години ефективен живот на една батерия си е слабо вероятно, което в крайна сметка води до рязки спадания, но не обяснява защо портът за зареждане прави проблеми.
Възстанови фабричните настройки, и не възстановявай всички приложения.
Антивирусни - спорно колко работа вършат, но телефонът вече е старичък и вероятно го напрягат над предела.
Виж целия пост
# 8 453
Благодаря!
Не, не съм го изтървавала във вода. Просто изведнъж стана този срив, дори в този момент не го ползвах телефона. Явно е време да се огледам за нов апарат.
Виж целия пост
# 8 454
На телефона има инсталирана аваст. Нищо ново не съм качвала - нито приложения, нито игри, нито тегля нещо през телефона. Интернет през телефона ползвам рядко, ако е наложително и нямам компютър под ръка, тогава включвам. По-удобно ми е през лаптопа.
Веднага махни антивирусната,прегледай си хубаво приложенията,ако искаш направи една екранна снимка да видя.Инсталирала ли си някога приложения за Времето?В тях има особено много вируси и дори след деинсталиране остават.Помисли за връщане на телефона към фабрични настройки.
Виж целия пост
# 8 455
Малко полезно инфо- https://www.digital.bg/android-prilozheniqta-koito-e-dobre-da-iz … rticle686138.html
Виж целия пост
# 8 456
Да, знам го това, но имам три качени фабрично на телефона, които не използвам. Но като отворя Гугъл плей няма опция "деактивиране". Най ме дразни Duo. Ако някой го е махнал, нека сподели.
Виж целия пост
# 8 457
Махаш го от настройките/приложения.
Виж целия пост
# 8 458
Билян@, не е от google play.
Виж тук
Скрит текст:
Виж целия пост
# 8 459
Билян@, не е от google play.
Виж тук
Скрит текст:

Благодаря.  Hug А папка файлове няма кой да се сети да отвори, а често си чистя от там някои накачени неща...  Embarassed
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия