Само в България ли е това явление

  • 5 901
  • 64
# 30
За мен "явление" щеше да е, ако кафенетата са пълни от сутрин до вечер със семейства - мъжът с жената и децата. Да се чуди човек тогава кой плаща сметката.  newsm78

"Профилирането по интереси" звучи доста удобно.  Laughing


Виж целия пост
# 31
Абсолютно несъстоятелно заключение, явно плод на наблюдение върху специфични места за посещение от майки с деца  Peace

Места, където пък изобщо няма жени, но винаги има МНОГО мъже: кафетата на Еврофутбол или Евробет, заведенията към магазините за ловно-рибарски принадлежности, бистрата до големите строежи, където обядват или пият бира след работа строителите, заведенията към автосервизите и гумаджийниците за тирове...
Само около нас се сещам поне за 5-6 заведения, където мъжката аудитория е в пъти повече от дамската. И обратното. Така че е въпрос на профилиране по интереси, а не на някакви демографски особености.

Сега остава да открия къде концентрирано обядват милионерите, или пият бира след работа банкерите поне.
Виж целия пост
# 32
През лятото в открито море (милионерите), банкерите изобщо не съм сигурна дали обядват, това си е чисто разхищение.  Wink
Виж целия пост
# 33
Ясно тогава защо не срещам ни един милионер. Били в открито море.
Виж целия пост
# 34
ако кафенетата са пълни от сутрин до вечер със семейства - мъжът с жената и децата. Да се чуди човек тогава кой плаща сметката. 


Ами при нас е точно така-по-цял ден в кафенето,ама един след друг ,никога и двамата,а детето-то си е на "открито"море ,пък дали ще стане милионер newsm78
Виж целия пост
# 35
Не, само в България е отскоро. До скоро се смяташе за неприлично да излязат сами жени.   
Виж целия пост
# 36
Ето, казаха ти къде са мъжете. Но пък сега ще ревнеш, че не са подходящи за теб...
Така е, в един момент се оказва, че всички мъже са или грозни, или глупави, или женени.
И не, не е само у нас това явление, даже лафът е от един канадски филм.  Laughing
Виж целия пост
# 37
Честно казано, изобщо не ми е хрумвало като излизам да оглеждам какви са компаниите  Laughing Така че нямам наблюдения по въпроса. Но лично за себе си мога да кажа, че денем излизам само в женска компания, освен когато не излизаме с мъжа ми като двойка или семейно с децата. В редките случаи, когато ходя на клуб с жива музика, компанията е смесена. И по планините винаги сме смесена компания, не съм ги виждала тези самотни жени по баирите. Освен в ниското, защото са решили да разходят децата до Алеко.
Виж целия пост
# 38
На мен пък ми прави впечатление, че много татковци разхождат деца през деня. Тъй като доста сме ги изместили в осигуряване на семейството, време е да заемем и тяхното място в кръчмата.
Виж целия пост
# 39
Сега всички комплексарки ще се втурнат да доказват колко са обичани... Wink
Виж целия пост
# 40
На мен пък ми прави впечатление, че много татковци разхождат деца през деня. Тъй като доста сме ги изместили в осигуряване на семейството...
Има и такъв момент, но не съвсем.
Просто понятието 'работно време' при доста професии вече не е това, което беше.
Може отстрани да изглежда, че само си разхождаш детето, но всъщност да си на работа примерно.
Виж целия пост
# 41
аз често съм сама с детето. и ми прави впечатление точно обратното - рядко има майка с дете сама. женски компании с деца, да. но повечето явно просто не ходят на работа и си висят на кафето цял ден. жени без деца също има често. мъжки компании - също. вече кой е зает и кой не и защо са се събрали, мога само да гадая  Simple Smile
във всеки случай, едва ли кафе или ресторант точно е място за нови запознанства, така че все едно.
Виж целия пост
# 42
Значи давам на мъжо бебето,докато е на работа,пък аз на хижа с аверки в планината и вечер в кръчмата,пак с аверки на по бира!Супер! Sunglasses
Виж целия пост
# 43
Значи давам на мъжо бебето,докато е на работа,пък аз на хижа с аверки в планината и вечер в кръчмата,пак с аверки на по бира!Супер! Sunglasses
Не злоупотребявайте с еманципацията...  Wink
Виж целия пост
# 44
Значи давам на мъжо бебето,докато е на работа,пък аз на хижа с аверки в планината и вечер в кръчмата,пак с аверки на по бира!Супер! Sunglasses
Не злоупотребявайте с еманципацията...  Wink

С реалността не може да се злоупотребява! Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия