Само в България ли е това явление

  • 5 901
  • 64
# 45
На мен пък ми прави впечатление, че много татковци разхождат деца през деня. Тъй като доста сме ги изместили в осигуряване на семейството, време е да заемем и тяхното място в кръчмата.

Някои май не са чули, че има голяма безработица, а не че жената силно се напъва да измести мъжа си да не ходи на работа и да осигурява семейството.
Виж целия пост
# 46
Ха! Трещи, точно това си мислех днес - в нашия район има само татковци с колички....
Ама си работят и те - просто отменят мамите. Готина гледка, обнадеждаваща....
Виж целия пост
# 47
Точно това, за което говориш ми направи впечатление още преди доста години.
Много голяма част от бг мъжете са емигранти в чужбина, друга част - преориентирани сексуално, трета част - такива, които за нищо не стават, та и няма как да привлекат женски погледи... Високият процент жени в Бг срещу много по-малкият процент мъже е факт и мен лично ме плаши. Защото се получава така, че за всеки бг мъж се конкурират по 3-4 (че и повече) жени... И си става страшно...  Tired
Значи затова има любовници.  Laughing
Виж целия пост
# 48
- масово в ресторанти,кафенета,паркове ,развлекателни комплекси женски компании? Много самотни жени,с деца ,без деца....Да,и аз съм в това число:)-как да се запознаеш с някого Mr. Green,но чак такова впечатление да прави...Женски компании,рядко двойки и е изключение ,ако видиш мъжка компания.
Къде са българските мъже или от тази еманципация и икономическа криза са се скрили?

В България и в някои страни от третия свят  Mr. Green Щото тия, към които се стремим мноого отдавна са го минали тоя етап,  жените са осъзнали силата си, а мъжете - мястото си.
Виж целия пост
# 49
Нямам подобни наблюдения да преобладават женски компании, дори и денем. Когато доскоро се разхождаш с детето, преди да започна работа, по заведенията виждах колкото женски, толкова и мъжки компании. Е, ако отидете в заведение с детски кът, със сигурност ще преобладават майки с деца. Вечер не излизам често, наскоро ми се случва, в заведението имаше чисто мъжки компании и смесени компании, женска компания не видях. На нашата маса също преобладаваха мъжете. От шест жени само аз бях необвързана, но четири от тях бяха без мъжете си. Та, жени вечер в заведение не значи задължително самотни или въобще сами жени.
Виж целия пост
# 50

"Подводен риболов събра най- добрите гмуркачи в Созопол"
http://burgasplus.com/view_news/2088/%D0%9F%D0%BE%D0%B4%D0%B2%D0 … %D0%BE%D0%BB.html

http://blog.paraborn.com/page/3/
Виж целия пост
# 51
Наскоро същите впечатления сподели и мой познат,също много учуден и каза,че такова нещо е виждал в съседна балканска страна преди години.
 Мои приятели от чужбина също ми го споделиха....
Виж целия пост
# 52
Нямам такова наблюдение като авторката. Според мен тя прави извод на база местата, които тя самата посещава. Ако това са молове и кафененца и то през работно време, то няма как да види мъже, които си кудкудякат на по кафе и сокче  Peace

За мен чисто женските компании са непоносими  Laughing Най-много да се видя с две до три момичета в ресторант, за да хапнем. Но по клубове, хотели и почивки да се юрна със стадо квачки -  Tired
Виж целия пост
# 53
Живея и работя в центъра и наблюденията са ми напълно реални.Но и за мен чисто женските компании са ми  досадни....

Нямам такова наблюдение като авторката. Според мен тя прави извод на база местата, които тя самата посещава. Ако това са молове и кафененца и то през работно време, то няма как да види мъже, които си кудкудякат на по кафе и сокче  Peace

За мен чисто женските компании са непоносими  Laughing Най-много да се видя с две до три момичета в ресторант, за да хапнем. Но по клубове, хотели и почивки да се юрна със стадо квачки -  Tired
Виж целия пост
# 54
Женските компании са хубаво нещо и ги има навсякъде. Grinning
Виж целия пост
# 55
Живея и работя в центъра и наблюденията са ми напълно реални.

Аааа, ето къде било заровено кучето!  Laughing
Че каква работа имат мъжете по центъра? Да не би да имат нови рокли за показване?
Търси ги по кварталните кръчми.   Mr. Green
Виж целия пост
# 56
Сега ще кажа на авторката, че по обяд около народното събрание ще гъмжи от мъже. Тази седмица - цялата.
Виж целия пост
# 57

За мен чисто женските компании са непоносими  Laughing Най-много да се видя с две до три момичета в ресторант, за да хапнем. Но по клубове, хотели и почивки да се юрна със стадо квачки -  Tired

Ми то ти си избираш. Аз ходя с компания интелигентни, фини дами. 
Виж целия пост
# 58
 Simple Smile
Живея и работя в центъра и наблюденията са ми напълно реални.

Аааа, ето къде било заровено кучето!  Laughing
Че каква работа имат мъжете по центъра? Да не би да имат нови рокли за показване?
Търси ги по кварталните кръчми.   Mr. Green
Виж целия пост
# 59
Абсолютно несъстоятелно заключение, явно плод на наблюдение върху специфични места за посещение от майки с деца  Peace

Места, където пък изобщо няма жени, но винаги има МНОГО мъже: кафетата на Еврофутбол или Евробет, заведенията към магазините за ловно-рибарски принадлежности, бистрата до големите строежи, където обядват или пият бира след работа строителите, заведенията към автосервизите и гумаджийниците за тирове...
Само около нас се сещам поне за 5-6 заведения, където мъжката аудитория е в пъти повече от дамската. И обратното. Така че е въпрос на профилиране по интереси, а не на някакви демографски особености.

Сега остава да открия къде концентрирано обядват милионерите, или пият бира след работа банкерите поне.

Недей, вече има много тунинговани кукли, които са превърнали търсенето в мисия на живота си.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия