Проклятието на грозната жена

  • 43 339
  • 879
# 105

Аз съм като с твоите наблюдения. И много пъти съм се чудила - онзи ден в парка - прелестно красиво детенце на около годинка, като слънце. Мама и тати бяха откровенно грозни, но детето приличаше в очите на майка си по формата, само по това се познава, че е тяхно дете.



 Е как така? Има нещо гнило тука Laughing... генетиката си е генетика.
Децата обикновено приличат на родителите си, само като са много малки приликата е по-бегла.
Виж целия пост
# 106

Аз съм като с твоите наблюдения. И много пъти съм се чудила - онзи ден в парка - прелестно красиво детенце на около годинка, като слънце. Мама и тати бяха откровенно грозни, но детето приличаше в очите на майка си по формата, само по това се познава, че е тяхно дете.



 Е как така? Има нещо гнило тука Laughing... генетиката си е генетика.
Децата обикновено приличат на родителите си, само като са много малки приликата е по-бегла.
една позната ми каза, че с възрастта все повече съм заприличвала на баща ми Mr. Green
очаквам да ми поникнат брада и дълги мустаци Mr. Green
Виж целия пост
# 107
Я сега да се уточним за понятията: "не красива" равно ли е на грозна?  newsm78 newsm78 newsm78
Да кажат другите, аз както казах ми е трудно да заклеймя някого като крайно грозен, може да е неприятен.
 ...
С годините се улавям, че все по-често и по-често виждам красивото навсякъде. Напоследък по улицата ни минава едно девойче с изкривени черти на лицето, дали фациалис или друг здравословен проблем има, идея си нямам... с тяло като на статуетка, златиста, чуплива коса - като на нимфа и небесно-сини очи... Май не съм твърде по темата.  Grinning
Грозота съм виждала, но тя е носила душевни белези.
Виж целия пост
# 108
Аз съм като с твоите наблюдения. И много пъти съм се чудила - онзи ден в парка - прелестно красиво детенце на около годинка, като слънце. Мама и тати бяха откровенно грозни, но детето приличаше в очите на майка си по формата, само по това се познава, че е тяхно дете.
Е как така? Има нещо гнило тука Laughing... генетиката си е генетика.
Децата обикновено приличат на родителите си, само като са много малки приликата е по-бегла.

Приличаше детенцето на майката, просто беше красивата й версия Simple Smile
Виж целия пост
# 109

Ти си пищна, затова така говориш... Whistling
[/quote]


Аз съм кльощава и от опит знам,че ако сваля няколко килограма/било от емоции или след боледуване/Заприличвам  в лицето както казва Касита точно на "веяна скумрия" Mr. Green а дебеланките винаги с с опъната лицева кожа Laughing


Аз също съм виждала красиви деца,на не дотам хубави родители,но както казваше една моя баба това е от трън-трендафил Laughing
Виж целия пост
# 110
Кое е по-често срещано според вас слаб и грозен или пълен и грозен?

Еднакво срещани са. И еднакво нелицеприятни. Слабите се сбръчкват по един специфичен и плашещ начин, но пък лятото, лъсналите от пот дебеланки, нахлузили тесни потничета и 7/8 панталони, през които телесата им излизат на талази - грозно е само по себе си, хич и не им гледам красивите лица и перфектната кожа.

(И знам, знам, всички дебели хора са със здравословни проблеми, иначе спортуват и не се тъпчат с нездравословна храна  Stop )

Днес видях една такава- грозна, дебела с бял впит панталон и червени гащи! Между 45 и 55 годишна, примерно.
Виж целия пост
# 111
Кое е по-често срещано според вас слаб и грозен или пълен и грозен?

Еднакво срещани са. И еднакво нелицеприятни. Слабите се сбръчкват по един специфичен и плашещ начин, но пък лятото, лъсналите от пот дебеланки, нахлузили тесни потничета и 7/8 панталони, през които телесата им излизат на талази - грозно е само по себе си, хич и не им гледам красивите лица и перфектната кожа.

(И знам, знам, всички дебели хора са със здравословни проблеми, иначе спортуват и не се тъпчат с нездравословна храна  Stop )

Днес видях една такава- грозна, дебела с бял впит панталон и червени гащи! Между 45 и 55 годишна, примерно.

За да не ви дразним, ние направо си ходим без гащи под панталоните.
Виж целия пост
# 112
Кое е по-често срещано според вас слаб и грозен или пълен и грозен?

Еднакво срещани са. И еднакво нелицеприятни. Слабите се сбръчкват по един специфичен и плашещ начин, но пък лятото, лъсналите от пот дебеланки, нахлузили тесни потничета и 7/8 панталони, през които телесата им излизат на талази - грозно е само по себе си, хич и не им гледам красивите лица и перфектната кожа.

(И знам, знам, всички дебели хора са със здравословни проблеми, иначе спортуват и не се тъпчат с нездравословна храна  Stop )

Днес видях една такава- грозна, дебела с бял впит панталон и червени гащи! Между 45 и 55 годишна, примерно.

За да не ви дразним, ние направо си ходим без гащи под панталоните.

Кои сте вие...аз съм грозновата, някога имах поне хубаво тяло, а сега съм кит, и то нисък с лунички. Но бял панталон с червени гащи не слагам! Без гащи също.
Виж целия пост
# 113
Кое е по-често срещано според вас слаб и грозен или пълен и грозен?

Еднакво срещани са. И еднакво нелицеприятни. Слабите се сбръчкват по един специфичен и плашещ начин, но пък лятото, лъсналите от пот дебеланки, нахлузили тесни потничета и 7/8 панталони, през които телесата им излизат на талази - грозно е само по себе си, хич и не им гледам красивите лица и перфектната кожа.

(И знам, знам, всички дебели хора са със здравословни проблеми, иначе спортуват и не се тъпчат с нездравословна храна  Stop )

Днес видях една такава- грозна, дебела с бял впит панталон и червени гащи! Между 45 и 55 годишна, примерно.

За да не ви дразним, ние направо си ходим без гащи под панталоните.

Кои сте вие...аз съм грозновата, някога имах поне хубаво тяло, а сега съм кит, и то нисък с лунички. Но бял панталон с червени гащи не слагам! Без гащи също.

да ти имам проблемите Joy - червените гащи на дъртите жени Joy

ох, майтапя се Joy
Виж целия пост
# 114
, а сега съм кит, и то нисък с лунички.

Аз намирам луничките за много очарователно нещо.  Peace

Виж целия пост
# 115
Има грозни жени, как да няма!? Познавам няколко, дори имах такава колежка. Когато я видях за пръв път, основната ми мисъл беше: "Горката, каква е грозноватичка!". Квадратно лице, малки приближени очи, гърбав нос и тънки устенца, дребно и кльощаво тяло. Не е проклета с нищо, за щастие, но и с предимства не е надарена- просто дребно сиво мишле. Simple Smile

Виж целия пост
# 116
С годините се улавям, че все по-често и по-често виждам красивото навсякъде.

Точно това ми прави впечатление и на мен. Може би, защото вече съм отпаднала от надпреварата да съм красива, мъжете да ме харесват.
Виж целия пост
# 117

Кое е по-често срещано според вас слаб и грозен или пълен и грозен?
Второто. Или може би се набива повече на очи, по голямо.
Виж целия пост
# 118
За мен грозното се изразява в забележима диспропорция - нещо като картините на Пикасо  Laughing

Малки и приближени очички или пък много раздалечени - почти до ушите...Голям и крив нос върху иначе тясно и дълго лице... Зъби, които сякаш не се побират в устата...

Иначе по отношение на телата предпочитам слабите
Виж целия пост
# 119
Кажете ми къде се разхождат и грозните, и много красивите, че искам да ги видя и аз.
Най-масови са обикновените, които в зависимост от това какво са направили със себе си, могат да минат за хубави или за грозни. Грозни по рождение се срещат много рядко според мен, виж загрозени или погрознели има повечко.
За себе си мога да кажа най-чистосърдечно, че мога да харесам човек с грозни черти, стига да не е с противно излъчване, някак си да не е гаден.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия