Проклятието на грозната жена

  • 43 256
  • 879
# 870
Един велик мъдрец е казал: Красиво умно няма... това е достатъчно показателно от някои публикации тук.



Ееех, това грозде ... много кисело бе Whistling
Искало му се е нещо красиво на мъдреца, ама като не го е огряло взел, че родил тази "велика" мисъл.

Виж целия пост
# 871
Един велик мъдрец е казал: Красиво умно няма... това е достатъчно показателно от някои публикации тук.



Ееех, това грозде ... много кисело бе Whistling
Искало му се е нещо красиво на мъдреца, ама като не го е огряло взел, че родил тази "велика" мисъл.



 Joy
Виж целия пост
# 872
Този е някой дядо на наша съфорумка.
Виж целия пост
# 873
Няма по грозно нещо от това да заявиш в прав текст колко си красива, една умна жена не би изтъкнала тези си качества  Grinning
Виж целия пост
# 874
Няма по грозно нещо от това да заявиш в прав текст колко си красива, една умна жена не би изтъкнала тези си качества  Grinning

Защо?
Нима е лошо да имаш трезва оценка за себе си и да не се притесняваш от нея?
Не е ли същото като отидеш някъде и си достатъчно компетентен - трябва ли да кажеш - Аз мога или трябва да си замълчиш свенливо?
Виж целия пост
# 875
Сещам се за доста по-грозни неща  Whistling

Доста по-грозно е да кажеш на някой директно, че е грозен. Или пък, че е тъп.
За мен това е по-грозно, но всеки с представите и приоритетите си  Whistling

Излишната скромност не беше ли качество, което беше висша добродетел преди години? Не й ли мина модата вече  newsm78
Виж целия пост
# 876
Един велик мъдрец е казал: Красиво умно няма... това е достатъчно показателно от някои публикации тук.



Ееех, това грозде ... много кисело бе Whistling
Искало му се е нещо красиво на мъдреца, ама като не го е огряло взел, че родил тази "велика" мисъл.


Аха... ти красивата с ХегелА в оригинал ли беше? Обзалагам се, че не теб е имал предвид мъдреца.

Този е някой дядо на наша съфорумка.

Едва ли, то семето си остава такова каквото го посееш  Grinning
Виж целия пост
# 877
Няма как да е имал мен предвид, защото ще да е доста по-дърт от мен, старият незадоволен "мъдрец"
Но може на теб лично да ти го е споделил  Whistling
Виж целия пост
# 878
Няма как да е имал мен предвид, защото ще да е доста по-дърт от мен, старият незадоволен "мъдрец"
Но може на теб лично да ти го е споделил  Whistling

Охххххх  Joy ебаси купона е днес!
Виж целия пост
# 879
Беше.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия