Проклятието на грозната жена

  • 43 323
  • 879
# 225
Сега явно ще се изсипят филантропи на купища и за мен повече обяснения за красиво, и грозно в темата стават  безпредметни... Simple Smile
Виж целия пост
# 226
.... които в съседната тема за красивите, критикуват обилно почти всяко показано лице.  Stop
Виж целия пост
# 227
Точно, точно.
Виж целия пост
# 228
На втората снимка ми прилича да е със синдром на Даун, макар да има и затлъстяване.
Не е със синдром на Даун. Азиатка е просто.

Насът е особенл по-топчест.
Виж целия пост
# 229
Грозна е неподдържаната жена.
Виж целия пост
# 230
Грозна е неподдържаната жена.
красивото е видно за всички,но дайте да бъдем хора-грозните не си избират да са такива,но според мен това е въпрос на личен избор!Ако нещо не ти харесва се опитваш да го промениш!
Виж целия пост
# 231
Засичала съм някакво предаване, в което с малко грим, прическа и подходящи дрехи от откровени страхотии правеха симпатично изглеждащи хора.
Е, и дентистите добре поработваха.
Виж целия пост
# 232
Оф, никой в нищо не обвинява грозните хора! Само констатираме съществуването им.
Виж целия пост
# 233
Богиня,и аз Grinning И често съм се питала,леле от това какво ли могат да сътворят?Но сътворяват,значи не е невъзможно трябва само малко усилие.
Виж целия пост
# 234
ваййййй! Мчи не сме ли във форума всички красиви, прекрасни и удивителни? или обсъждаме всички извън него?


Виж целия пост
# 235
Казват, че дебелите са добри, а слабите - злобни.

Има подобен стереотип и за ниските мъже. Били амбициозни и комплексирани. Обикновено се посочват исторически личности като потвърждение.

Гадове са! Подходящият нисък мъж може да премести планини. Мен лично ме дразни кротостта на всеки индивид, преминал границата от 180 сантиметра и все ме тегли към нервното комплексарство на по-ниските.

Аз имам много грозен нос, който не показвам под всеки ъгъл, че е ужас...наистина съм като вещица от приказките. Затова трябва да внимавам кой как ме гледа, как ми е прическата и настроението. Погледната откъдето трябва, съм красива като ангел- заради излъчването. Ангел с много, много кокалест нос...

Обаче истинската грозота се постига с години наред напоително злобеене, което изменя чертите. Да ми прости Господ, ама за свекървещицата първата ми мисъл беше- грозна е. И то като вид предупреждение, оценка за характера. Оказа се, че чертите й наистина са сбор по-скоро от натрупани емоции, защото от естетическа гледна точка са по-добри от моите, по-правилни и миловидни, но след години липса на душевен мир бяха станали...
Виж целия пост
# 236
Сега явно ще се изсипят филантропи на купища и за мен повече обяснения за красиво, и грозно в темата стават  безпредметни... Simple Smile

Няма нужда да са чак алтруистични, но не е лошо да се обърне внимание, че да наречеш някого грозен е деликатен въпрос и някои са грозни заради болестите си и заради лекарствата си. Не виждам защо да не го кажа, особено когато се показват снимки на БОЛНИ хора, на които направо им личи и на каква терапия са.
Коментарът ми не е извън темата, защото излиза, че на някои грозни проклятието им е болестта.
Виж целия пост
# 237
За непредубеното от медикаменти око /моето/ нито един от показаните индивиди не ми изглежда болен. Просто ужасяващо грозен.
Виж целия пост
# 238
Сега явно ще се изсипят филантропи на купища и за мен повече обяснения за красиво, и грозно в темата стават  безпредметни... Simple Smile
Няма нужда да са чак алтруистични, но не е лошо да се обърне внимание, че да наречеш някого грозен е деликатен въпрос и някои са грозни заради болестите си и заради лекарствата си. Не виждам защо да не го кажа, особено когато се показват снимки на БОЛНИ хора, на които направо им личи и на каква терапия са.
Коментарът ми не е извън темата, защото излиза, че на някои грозни проклятието им е болестта.
Аз нямам претенциите да съм ясновидка като теб, та чак терапията им да ми е известна...  Болни, здрави - има и грозни, и красиви, и това е факт! Аз не се притеснявам да наричам нещата с истинските им имена.
Виж целия пост
# 239
От форума ми е най-любима жена на 52.Тя е хубава и има много топло и готино излъчване.Като ми докривей света,влизам да я погледна и да я чета.Бих се запознала с нея наживо,но нямам самочувствие да и се натрапвам.Има по млади и по хубави от нея,но само като им видя аватара-тяхна снимка,ме обхваща мирова скръб и ''прелиствам'' някъде другаде.Всичко е относително,нали така? Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия