Проклятието на грозната жена

  • 43 289
  • 879
# 420
  ТоШно така, най- проклети са проклетиите!

 Pronobis, я кажи какво избираш - красива и проклета, или грозна и проклета?
Виж целия пост
# 421
Дилемата си я бива  Mr. Green
Виж целия пост
# 422
Да наречеш тези сблъсъци на титанична философска замисъл скандал ! Все едно да наречеш Сократ, Платон и Аристотел  проклети скандалджии.
Виж целия пост
# 423
Да наречеш тези сблъсъци на титанична философска замисъл скандал ! Все едно да наречеш Сократ, Платон и Аристотел  проклети скандалджии.

Сократ ли беше казал: " Който има красива жена става щастлив, който има грозна- философ"? Mr. Green
Виж целия пост
# 424
Шанти, разкажи моля те още някоя случка, че ми доскуча  Praynig
Виж целия пост
# 425
Да разказва в темата за красивата жена. Тук се искат мнения от грозните. Peace  Wink
Виж целия пост
# 426
Аз викам да пуснем тема "Проклятието на жените с грозни/красиви мъже".  Laughing
Виж целия пост
# 427
Да разказва в темата за красивата жена. Тук се искат мнения от грозните. Peace  Wink

Ама при грозните определено е по-интересно.  Laughing
Виж целия пост
# 428
Да разказва в темата за красивата жена. Тук се искат мнения от грозните. Peace  Wink

Ама при грозните определено е по-интересно.  Laughing
И по-лесно се изпъква....    Twisted Evil
Иначе, красива сред красиви...как да я различиш?    Laughing
Виж целия пост
# 429
Абе най-страшно е грозна и бедна жена, ама с жестоки амбиции; хеле да се изучи и има някъде после власт, забравете милост! Такива са ми наблюденията, имам няколко. Грозните и богати са повече от поносими; компенсират каквото нямат я с умопомрачителен аутфит, я с умопомрачителен мъж. Ама грозна и богата е рядкост, тенкс на пластичните хирурзи.

Виж целия пост
# 430
Краса пак подпали, я сготви един боб и си успокой нервичките. Hug
Виж целия пост
# 431
Абе най-страшно е грозна и бедна жена, ама с жестоки амбиции; хеле да се изучи и има някъде после власт, забравете милост! Такива са ми наблюденията, имам няколко. Грозните и богати са повече от поносими; компенсират каквото нямат я с умопомрачителен аутфит, я с умопомрачителен мъж. Ама грозна и богата е рядкост, тенкс на пластичните хирурзи.



Веднага се сещам за Хилари Клинтън.. Thinking
Виж целия пост
# 432
Хилари Клинтън за грозотия ли се смята ?
Виж целия пост
# 433
 ТоШно така, най- проклети са проклетиите!

 Pronobis, я кажи какво избираш - красива и проклета, или грозна и проклета?
Отговорът е ясен от самосебе си... все пак аз съм естет
Виж целия пост
# 434
Хилари Клинтън за грозотия ли се смята ?

Според теб дали е получавала "шестици по милост"?

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия