Проклятието на грозната жена

  • 43 285
  • 879
# 825
Личните нападки започват след това.
Ти сега какво искаш да кажеш ,че трябва да се обиждам на Шанталче понеже съм учила и значи съм грозна ли ? Laughing
Или пък ако някой ми направи комлимент и се почувствам хубавка да се сърдя на Краса ,че щом съм хубава значи съм проста според нея.
Тъпото е ,че на някой им е простено да наричат други тъпички и не прави впечатление  виж обаче за грозна настава суматоха.
Та да си тъп не е обидно ,но да си грозен е така излиза.

buttinsky е лафа трябва да върви .
Виж целия пост
# 826
А, парче месо... някои ги възпримат само като гърди , други като крака или дупе...срамота , такава откъслечна мисъл... направо си е възмутително и обидно. Crossing Arms Къде остана човещината? Mr. Green
Ами Fortune, то това с възприемането донякъде се дължи и на собственичката на циците или дупето.
Ако тя твърде много акцентира на някое от тях и сама се идентифицира примерно с огромния си бюст, как може да очаква и другите да не го правят?
Виж целия пост
# 827
Да, лафа ще повърви и като приключи - тогава Краса ще се включи, ни лук яла, ни лук мирисала... Пасинет и Каса също.  Laughing
Така че нека спрем вече, дори на мен не ми е интересно, така и така си научих определенията, дайте сега нещо ново  Sunglasses

Грозната например трябва ли да има повече други качества - за да компенсира и какви?
Виж целия пост
# 828

Ами Fortune, то това с възприемането донякъде се дължи и на собственичката на циците или дупето.
Ако тя твърде много акцентира на някое от тях и сама се идентифицира примерно с огромния си бюст, как може да очаква и другите да не го правят?

Е какво да го прави, да се отчужди от него ли?  Mr. Green
Разбирам те, но прозвуча смешно.
Виж целия пост
# 829
...Ти сега какво искаш да кажеш ,че трябва да се обиждам на Шанталче понеже съм учила и значи съм грозна ли ? Laughing
Или пък ако някой ми направи комлимент и се почувствам хубавка да се сърдя на Краса ,че щом съм хубава значи съм проста според нея...

Това ти си решаваш, но предполагам си достатъчно умна, за да не си вадиш заключения за себе си или някой друг въз основа на 2 изречения, написани в Клюкарника  Wink
Виж целия пост
# 830
Та да си тъп не е обидно ,но да си грозен е така излиза.

buttinsky е лафа трябва да върви .
Не, просто е много по-лесно да изкараш някого тъп. За да го изкараш грозен, ще ти трябват поне някакви доказателства от рода на снимки, да речем.
Виж целия пост
# 831
Грозната например трябва ли да има повече други качества - за да компенсира и какви?
Ами май по-добре е да си остане грозна и свита в ъгъла, защото ако тръгне яростно да се доказва, не се знае какви още неприятни черти от характера й ще се разкрият. Laughing
Виж целия пост
# 832

Прочетох го постинга на Краси и също не съм съгласна с позицията й по въпроса, но някак не се чувствам засегната от казаното. За да й се връзвате толкова, значи допускате възможността тя да е права.

Никак даже. И точно за това просто и казах да спре да се излага, защото не и е за пръв път да изказва тезата, че грозотата е необходимо условие мъж да види в една жена повече от парче месо с няколко дупки за запълване. Красимира най редовно нарича хората нещастници, квалифицира браковете и връзките им , за обвиненията в тъпотия да не споменавам и изведнъж когато някой се осмели да и каже какво мисли за нея без заобикалки се търси причина, че искал да я обиди. Не, просто изказах мнението си по нейния начин.
Виж целия пост
# 833
...Ти сега какво искаш да кажеш ,че трябва да се обиждам на Шанталче понеже съм учила и значи съм грозна ли ? Laughing
Или пък ако някой ми направи комлимент и се почувствам хубавка да се сърдя на Краса ,че щом съм хубава значи съм проста според нея...

Това ти си решаваш, но предполагам си достатъчно умна, за да не си вадиш заключения за себе си или някой друг въз основа на 2 изречения, написани в Клюкарника  Wink

Мда ,ама ако се вържа значи съм тъпи И красива .
Та се чудя кое да избера  Mr. Green

Виж целия пост
# 834

Прочетох го постинга на Краси и също не съм съгласна с позицията й по въпроса, но някак не се чувствам засегната от казаното. За да й се връзвате толкова, значи допускате възможността тя да е права.



Допускам и се съгласявам с нея, но твърдя, че дори и като парче месо, красивата жена е в по-изгодната позиция.
Виж целия пост
# 835
Грозната например трябва ли да има повече други качества - за да компенсира и какви?
Ами май по-добре е да си остане грозна и свита в ъгъла, защото ако тръгне яростно да се доказва, не се знае какви още неприятни черти от характера й ще се разкрият. Laughing

Но така кой ще я забележи? Как ще се омъжи например? После как ще роди? За да може да пише и тук накрая...
Виж целия пост
# 836

Прочетох го постинга на Краси и също не съм съгласна с позицията й по въпроса, но някак не се чувствам засегната от казаното. За да й се връзвате толкова, значи допускате възможността тя да е права.



Допускам и се съгласявам с нея, но твърдя, че дори и като парче месо, красивата жена е в по-изгодната позиция.

По-добре не бих могла да го кажа.
Както има и не до там красиви /да не казвам грозни/ глупави жени , така има и красиви.Но позицията на красивата е по-добра.
Виж целия пост
# 837
Аз сякаш съм забелязвала съвсем друго - от красивия човек се очаква и всичко друго да му е прекрасно, включително и умът. Интуитивно, без разсъждения. Докато от грозните се очаква да са и с грозна душа, което всъщност е проблем, защото няма такава зависимост. Мисля, че е мит това за красавиците, които задължително са тъпи. Поне определено не всеки ги възприема с такова условие от раз. Ако съдя по себе си съм склонна да очаквам съвършенство. Когато някой ме впечатли с една своя страна, очаквам всичките му страни да са идеални. Знам, че не е така, но ми се налага да си напомням, иначе го очаквам да следва.
Виж целия пост
# 838

Ами Fortune, то това с възприемането донякъде се дължи и на собственичката на циците или дупето.
Ако тя твърде много акцентира на някое от тях и сама се идентифицира примерно с огромния си бюст, как може да очаква и другите да не го правят?

Е какво да го прави, да се отчужди от него ли?  Mr. Green
Разбирам те, но прозвуча смешно.

хахаха направо да се разведе с него.
Бутински, така е но е възмутително... Laughing ...пък и има екземплярки и без акцент пак така ги възприемат...природа кво да се прави.Laughing
Аз напрмер съм ЗА мъжките панталони да са прилепнали на чатала, та да преценяваме и ние колко е надарен партньора, щото иначе може да се прецакаме някъде там по средата... Mr. Green Мисля, че е ще е честно.
Виж целия пост
# 839
За вас обаче средно положение няма или красива или грозна .

Аз пък не съм съвсем съглсна с това

Прочетох го постинга на Краси и също не съм съгласна с позицията й по въпроса, но някак не се чувствам засегната от казаното. За да й се връзвате толкова, значи допускате възможността тя да е права.




Допускам и се съгласявам с нея, но твърдя, че дори и като парче месо, красивата жена е в по-изгодната позиция.

По-добре не бих могла да го кажа.
Както има и не до там красиви /да не казвам грозни/ глупави жени , така има и красиви.Но позицията на красивата е по-добра.

в смисъл ,че красотата е субективно понятие .
Ето ,че Азаф смята Искра Фидосова за красива ,жената е и успяла .
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия