Проклятието на грозната жена

  • 43 266
  • 879
# 855
Специално аз, точно на нея нямам намерение да доказвам нищо.  Whistling Казвам каквото виждам.
Виж целия пост
# 856
A уеуе, умните ми кифлички, те.
Виж целия пост
# 857
Аз съм красива ама не съм и тъпа. Някаква грешка на природата ли съм ? Mr. Green

Тъпотата е относително понятие, докато красотата се явява като константа за определен период от време. Недоразумения не съществауват реално - всички се води , че сме разумни същества. Mr. Green

anonimnite, а ти защо така пращиш от любезност?! Дали е заради полюсното противопоставяне или заради друго?
Виж целия пост
# 858
Защото съм тъпа и грозна. И дърта!
Виж целия пост
# 859
Днес май ми е цитатен ден. Сигур, щот липсват собствени мисли ... Та,

"У човека всичко трябва да бъде прекрасно: и лицето, и дрехите, и душата, и мислите."
Чехов
Виж целия пост
# 860
Защото съм тъпа и грозна. И дърта!

И нещастна трябва да си!
Виж целия пост
# 861
Един велик мъдрец е казал: Красиво умно няма... това е достатъчно показателно от някои публикации тук.

Виж целия пост
# 862
Защото съм тъпа и грозна. И дърта!

И нещастна трябва да си!
Готово.
Виж целия пост
# 863
Защото съм тъпа и грозна. И дърта!

И нещастна трябва да си!
Готово.
Не бързай де...
И мъжът ти трябва да е некадърник!
Виж целия пост
# 864
Един велик мъдрец е казал: Красиво умно няма... това е достатъчно показателно от някои публикации тук.



Изкушавам се да се присъединя към цитатността на Лоана:

I read it on the Internet, it must be true.


 Mr. Green
Виж целия пост
# 865
Четейки тези теми, двете, реших да се преквалифицира, не ща да съм ни красива, ни грозна, ни тъпа, ни умна.
От днес се назовавам така -  хубава и с богат житейски опит!    Flutter
Виж целия пост
# 866
Въобще не сме уточнили какво са красотата и грозотата. Тъпотата и умността също.

Объркана съм ! Confused Cry Crazy
Виж целия пост
# 867
Обаче интересно, написах, че няма да се появят трите - започнали спора - и те взеха, че ме опровергаха  Laughing Но, забележете - съвсем семпло, с по един хилав пост... Whistling
Виж целия пост
# 868
Обаче интересно, написах, че няма да се появят трите - започнали спора - и те взеха, че ме опровергаха  Laughing Но, забележете - съвсем семпло, с по един хилав пост... Whistling
Съвсем в стила на краси.
Аз мъж нямам, не съм омъжена, вече съм съвсем готова.
Виж целия пост
# 869
Обаче интересно, написах, че няма да се появят трите - започнали спора - и те взеха, че ме опровергаха  Laughing Но, забележете - съвсем семпло, с по един хилав пост... Whistling
Съвсем в стила на краси.
Аз мъж нямам, не съм омъжена, вече съм съвсем готова.

Е, как ще си - я се виж колко си тъпа, то затова  Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия