Знаете ли кого видях? - тема 22

  • 104 718
  • 736
# 675
"Всенародният любимец", според Илияна Раева...
Лично го поздравих за великолепния му 1-ви танц. Много скромен, чак се изчерви...От снощи тренира за 2-рия. Стриктен, точен и изпълнителен.
Мога и да го снимам как репетира, но жълтите боклуци, които четат/копират/преписват от тук, както и техните доносници не заслужават Wink

Ти към Шоуто ли работиш нещо ,че и може и да го щракнеш,докато репетира  newsm78
Виж целия пост
# 676
Дидо от Д2.
Виж целия пост
# 677
а питанка newsm78  СМС някой праща ли?
и как отпадат ъ...утре ли?
Виж целия пост
# 678
Евгени Минчев, в самолет.   newsm03
Виж целия пост
# 679
снощи, Александър Йорданов вечеряше с проф. Вучков и приятелката му  Mr. Green
Виж целия пост
# 680
Днес в Метро - Коко Каменаров, Радина Червенова и едно младо момиче (предполагам дъщерята на Радина). Коко и Радина са много симпатични. Той е понаедрял, де. Но му отива някак. Тя беше без грим, много готина. По телевизията (от светлините, може би) тя изглежда по-зле.
Виж целия пост
# 681
Росица Кирилова срещу ВМА, разхождаше си кучето. Беше обута с ботушите Walkmaxx, явно ги носи и извън рекламите им Laughing
Виж целия пост
# 682
Симеон Лютаков..пиеше кафе на съседна маса..
Виж целия пост
# 683
 Люба Кулезич - преди няколко дни в мол Сердика Simple Smile
 Учудващо(поне за мен) ,много добре изглеждаше-коса,грим,...
Виж целия пост
# 684
Люба Кулезич - преди няколко дни в мол Сердика Simple Smile
 Учудващо(поне за мен) ,много добре изглеждаше-коса,грим,...

Никак не е учудващо, като знам на колко пластики се подложи Wink.
Виж целия пост
# 685
И аз си помислих за тунинга.  Simple Smile Но си е истина, че и след него се поддържа - за прическата и грима става дума.
Виж целия пост
# 686
Люба Кулезич - преди няколко дни в мол Сердика Simple Smile
 Учудващо(поне за мен) ,много добре изглеждаше-коса,грим,...

Никак не е учудващо, като знам на колко пластики се подложи Wink.


Направо си е учудващо, след толкова пластики повечето приличат на крокодили  Sick, а нейните са доста сполучливи  Mr. Green
Виж целия пост
# 687
Сполучливи са, защото златни ръце я тунинговаха Heart Eyes.
Виж целия пост
# 688
Остава да кажеш кои са? Wink
Виж целия пост
# 689
Не е в правилата на форума, защото ще направя реклама.
Освен това не е редно да огласявам от чисто етична гледна точка.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия