Знаете ли кого видях? - тема 22

  • 104 718
  • 736
# 705
О, Мая е много красива на живо!
Виж целия пост
# 706
Устата в БП (Младост). Тъкмо се качваше в мерцедеса си  Peace Направи ми впечатление, че на задните ръкохватки има безброй закачални, явно за сценичните костюми  Peace
Виж целия пост
# 707
Вчера късен следобед - Емил Кошлуков в подлеза на НДК.
Синът ми за малко да го отнесе, защото караше бясно.
Виж целия пост
# 708
Албена Павлова / "Столичани в повече"/ преди няколко дни - изключително финна и с дълги за ръста си крака. Crazy
Виж целия пост
# 709
Бившият съпруг на Гала с щерка им в МОЛ-а на бул. България.
Същият ден, на същото място и Елена Петрова, познах я по големите слънчеви очила, някой беше коментирал, че така я е виждал в МОЛ......позагледахме се една друга, тя била много дребна и слаба, облечена неглиже.
Виж целия пост
# 710

Същият ден, на същото място и Елена Петрова, познах я по големите слънчеви очила, някой беше коментирал, че така я е виждал в МОЛ......позагледахме се една друга, тя била много дребна и слаба, облечена неглиже.
déjà-vu  Sunglasses
Виж целия пост
# 711
Днес в Бургас Юрий Ангелов / Распутин от Седем часа разлика/
Виж целия пост
# 712
Той живее в някакво село в бургаско
Виж целия пост
# 713
Той живее в някакво село в бургаско
Фазаново в Странджа
Виж целия пост
# 714
Да, така е. Направи ми впечатление разликата - колко е незабележим в реалния живот и колко магнетичен е в сериала
Виж целия пост
# 715
Да,живее скромно и не парадира с нищо...
Виж целия пост
# 716
Миналата седмица два пъти засякох бившата здравна министърка Десислава Атанасова. Красива и много елегантна жена, на живо изглежда по-добре отколкото на снимки.
Виж целия пост
# 717
Миналата седмица два пъти засякох бившата здравна министърка Десислава Атанасова. Красива и много елегантна жена, на живо изглежда по-добре отколкото на снимки.

Как може тоя вампир да е красив и елегантен?  Sick
Виж целия пост
# 718
Миналата седмица два пъти засякох бившата здравна министърка Десислава Атанасова. Красива и много елегантна жена, на живо изглежда по-добре отколкото на снимки.

Как може тоя вампир да е красив и елегантен?  Sick

Щом потребителката го казва, явно може! Егати изказването, ти как може да си толкова ....... ooooh!
Виж целия пост
# 719
Миналата седмица два пъти засякох бившата здравна министърка Десислава Атанасова. Красива и много елегантна жена, на живо изглежда по-добре отколкото на снимки.

Как може тоя вампир да е красив и елегантен?  Sick

Щом потребителката го казва, явно може! Егати изказването, ти как може да си толкова ....... ooooh!

И аз съм я виждала на живо. Наистина на живо изглежда много по-добре, отколкото на ТВ. Симпатична, елегантна жена  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия