.Дали постави неправилно въпроса си,дали ние не сме толкова толерантни колкото твърдим, не знам.Сигурна съм,че ще намериш хора мислещи като теб.Потърси в християнските форуми,има много такива.Всяка година млади момчета и момичета завършват семинарията,те не живеят изолирано и имат поглед как съвременните условия се съчетават с религията и вярата.Има добри и мъдри свещеници, за щастие не всички са материалисти. От тях ще получиш отговорите,които са ти нужни,тук преобладава светското.Успех!За семейството...
Ние все пак сме българските майки. Бъдещето поколение зависи само от нас.
Ако всяка от нас възпита децата си в морални и човешки ценности, ще се получи едно цяло добревъзпитано поколение. Ако развратът вече ни е превзел, нищо не може да се направи.
Това е.

/ вярваме в доброто.