На колко години загубихте девствеността си?

  • 62 905
  • 895
Хайде, да пусна и аз една тема от петъчен характер  Crazy . Покрай някои други скорошни теми из форума се замислих каква ли е средно статистическата възраст, на която съфорумци и съфорумки са си загубили девствеността  Mr. Green . Подчертавам дебело, че не искам да се ровя в личните истории на никого, вълнува ме какъв ще е процентовия резултат в анкетата. Но пък, който иска, може да каже, разбира се, нещо по темата.  Peace
Виж целия пост
# 1
15-16 Simple Smile първата година в гимназията
Виж целия пост
# 2
Подчертавам дебело, че не искам да се ровя в личните истории на никого, вълнува ме какъв ще е процентовия резултат в анкетата.

Тогаз ще гласуваме анонимно!!!  Peace

Това, което имам да кажа по темата е, че резултата, ще е напълно... неадекватен. Ако после го пуснем в някой тийнейджърски форум, ще си помислят, че мнозинството от нас са живели навремето в манастир.  Crazy
Виж целия пост
# 3
Възрастна за днешните деца.
Виж целия пост
# 4
Ако после го пуснем в някой тийнейджърски форум, ще си помислят, че мнозинството от нас са живели навремето в манастир.  Crazy

Много вероятно  Grinning .
Виж целия пост
# 5
17
Виж целия пост
# 6
Класика-почти на 18.....  Flutter
Виж целия пост
# 7
На 19.
Голяма тъпня беше.

Не разбирам значението което се придава на първия път. Чудех се какво толкова му намират на тоя секс.  Laughing
Вече знам.  Embarassed Но то е защото смених мъжа.  Flutter
Виж целия пост
# 8
16
Виж целия пост
# 9
Голяма тъпня беше.

Не разбирам значението което се придава на първия път. Чудех се какво толкова му намират на тоя секс.  Laughing
Вече знам.  Embarassed Но то е защото смених мъжа.  Flutter

Подписвам се под това мнение.
Виж целия пост
# 10
Интересни отговори - преобладават 18-20.
Но не е зле да се уточни и поколението, тоест жените на 40+ логично по-късно да им е бил първия път примерно...Пуснете темата в тийнфорум - и  ще се стреснете!
Виж целия пост
# 11
Късно спрямо приятелките ми,но не съжалявам.
Виж целия пост
# 12
14.
Изобщо не помня с кого и какво беше, бяло петно.
Виж целия пост
# 13
14.
Изобщо не помня с кого и какво беше, бяло петно.

Пияна ли беше? Как така?
Виж целия пост
# 14
14.
Изобщо не помня с кого и какво беше, бяло петно.

Пияна ли беше? Как така?

Не, тогава не пиех. Виж, с подробности мога да ти разкажа за първото си напиване, но за първия си секс- цъ, хич не мога...  Confused
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия