На колко години загубихте девствеността си?

  • 62 914
  • 895
# 240
На 17-я рожден ден.....
Падна ми се един надарен пич и години наред ме бъзикаше за първите ми думи, когато го видях гол: тва толкова ли трябва да е голямо...
Верно се стреснах....Са вече нещо не ме е страх от такива неща Simple Smile...
Виж целия пост
# 241
И аз се чудя за моя първи - наистина ли беше толкова шокиращо голям, или на страхът очите са големи?  Mr. Green
Виж целия пост
# 242
Никой ли не практикувал петинг преди самата дефлорация? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 243
Е. Но едно е ръка да пипне, а друго око да види. Да се повторя, на страха очите са големи.  Mr. Green
Виж целия пост
# 244
Че като се пипали не сте ли гледали? Mr. Green Ами ако е с две глави?
Ама много сте плашливи, значииии Mr. Green
Виж целия пост
# 245
Е. Но едно е ръка да пипне, а друго око да види. Да се повторя, на страха очите са големи.  Mr. Green

Ми аз пък нищо не съм пипала....Мен ме пипаха...аз се правех на недостъпна и срамежлива.... Mr. Green
Виж целия пост
# 246
Че като се пипали не сте ли гледали? Mr. Green Ами ако е с две глави?
Ама много сте плашливи, значииии Mr. Green

То за пипане с гледане ли е, Книдска, колкото по пипаш, толкова по-страшно става.  Mr. Green

Gentil, и аз бях срамежлива, но неучтиво ми се видя да стоя без работа.
Виж целия пост
# 247
Ама много сте плашливи, значииии Mr. Green

Нали? Все едно зъб ще им вадят  Laughing
Моят първи опит беше с малък. Така че се радвах на всеки следващ Laughing
Виж целия пост
# 248
На 15 г. За мен си беше съвсем оптималния вариант. Готова бях. Ма беше гадно - болеше доста, а кръв имаше само 2-3 капчици.

Всеки както си се чувства, но под 13 г. и над 20 г. ми се струва странно. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 249
Че като се пипали не сте ли гледали? Mr. Green Ами ако е с две глави?
Ама много сте плашливи, значииии Mr. Green

То за пипане с гледане ли е, Книдска, колкото по пипаш, толкова по-страшно става.  Mr. Green

Бъзла Mr. Green
Виж целия пост
# 250
Че като се пипали не сте ли гледали? Mr. Green Ами ако е с две глави?
Ама много сте плашливи, значииии Mr. Green

То за пипане с гледане ли е, Книдска, колкото по пипаш, толкова по-страшно става.  Mr. Green

Gentil, и аз бях срамежлива, но неучтиво ми се видя да стоя без работа.

 Mr. Green Joy Ми да....то страшно за гледане само, пък като го пипнеш направо ти иде да побегнеш....Не много бързо де....
Виж целия пост
# 251
Сега се сетих нещо смешно: помня първия си (успешен) акт със зверска мускулна треска  Sunglasses

От моя първи път пък освен мускулната треска имах и яки синини от вътрешната част на бедрата - толкоз съм знаела къде да си държа краката hahaha На 19 бях.

Чисто физически преживяването беше интересно и приятно, и изобщо не ме боля, нито имаше кръв - чак се притеснявах малко... не съм сигурна човекът и досега дали е съвсем убеден, че не бях правила секс дотогава (е, поне секс с проникване...), ама беше вярно Joy Емоционално обаче цялата работа беше пълен дизастър... но това е друга тема. За щастие това никак даже не ми е повлияло на отношението към секса Mr. Green, пък и човекът се постара с емоциите на по-късен етап Laughing

А впрочем, майка ми и баба ми чак са ходили да ги шият след първия им път, така са кървяли... какво са правили тия жени, изобщо не мога да си представя Confused Чак ме плашеха и мен по въпроса, че било наследствено ooooh! (а по изключение конкретно за това майка ми не ме е излъгала, защото проверих от независими източници, толкоз странно ми се видя).

Според мен в съвремието нямаме чак такива болки и кървене, защото рядко някой стига до първия си път, без да е имало други игрички преди това - къде самостоятелно, къде с партньор. И освен това знаем какво да очакваме и не подхождаме със страх.

Относно големината - аз пък като млада и невежа въобще не бях оценила на какво съм попаднала, изглеждаше ми ок да е толкова голям, колкото беше Joy Чак години по-късно, като имах база за сравнение вече, си дадох сметка, че е бил голям hahaha
Виж целия пост
# 252
Аз хем 2 пъти си я губих, хем не помня на колко точно съм била  Crazy
Виж целия пост
# 253
Пишете оше,че ми е интересно! Embarassed
Виж целия пост
# 254
  82-ри набор съм, точно на 30. Като бях в гимназията(а съм била в елитна софийска такава) имаше поне по 1-2 от клас, които бяха почнали на 12-13, повечето уж се потрисаха от идеята, но минаха по реда си около 14-тата година. Много малко бяха тия, дето да чакат до 16, те повечето и не вярваха, като кажех на колко съм и че "още не съм".


Аз съм леко учудена, и аз съм 82-ри набор, при това съм живяла в смесено ученическо общежитие, където се предполага да сме по-разюздани. Аз бях една от първите на 15, повечето от другите го направиха на 16-17, а някои си завършиха девствени. Вече кой е лъгал и кой не- не знам. Simple Smile Но не казвам, че не вярно написаното от Snowwhite, просто ме учудва разликата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия