ИрПуц не е срещала Абадонка в друга тема!
Сега тук ще се лее ''справедлив гняв'' и ще се хвърлят камъни по съгрешилите.А за педофилите мога да ви кажа и аз,в Донкината представа това са тези,правили секс преди 18,те са жартви на педофили,/най-често с педофили на 16, де/...
ИрПуц не е срещала Абадонка в друга тема!
Сега тук ще се лее ''справедлив гняв'' и ще се хвърлят камъни по съгрешилите.А за педофилите мога да ви кажа и аз,в Донкината представа това са тези,правили секс преди 18... 
), след като след мен си хвана петокласничка, отгледа си я дет се вика и като навърши 18 си я 'зе
, народи му дечурлиги и така ....
Това нещо го споделям за първи път и се радвам да разбера, че има и други, а не съм извънземно някакво.
Сега се подсмихвам като се сетя, ама в оня момент бях набита в земята известно време. 



, че не са ви възпитали в духа на истински християнски ценности!


Препоръчани теми