До ДЕКЕМВРИ кантара ще превъртим и семейния бюджет ще унищожим!

  • 29 726
  • 724
# 180
Здравейте, момичета  Hug
Завърнахме се от Хисаря оня ден, а вие толкова пишете, че едвам ви смогвам, не се оплаквам де  bowuu
Много хубаво си изкарахме там, едвам се стърпях да не се топна в чудните топли минерални басейни, но бебчо е по-важен все пак, та устоях на изкушението  Rolling Eyes
Исках сумати неща да коментирам, но за жалост ги забравих, та се сещам само за спането на бебе/дете при родителите. Аз преди да родя заявявах смело: в никакъв случай няма да спи до повече от 3-6-месечен в нашата стая! Като стана на 3,6,9,12...  ми се струваше тооолкова мъничък, че изобщо не можех да си представя да го оставя в някоя стая самичък  Mr. Green Сега на 2,7 год. спи между нас и мисля това да продължи докато бебето не се усети, че трябва и то да се намести между нас  Joy Не за друго, ама таткото и без това трудно понесе неговото нанасяне в семейното ложе, ами и още един член и той съвсем ще бъде изместен на земята.  Laughing Тогава ще се опитаме да ги прехвърлим в детската стая, пък да видим Simple Smile Иначе Миташки на година и девет месеца направи фебрилен гърч през нощта - не, че реагирахме много адекватно като се случи, но дори не ми се иска да си помислям какво ли щеше да бъде ако беше сам в друга стая  Sad
Иначе нашият тати е в отпуска и тази седмица, та аз съм се отдала на тотален релакс, той е поел почти на 100% синковеца, а аз само се разлагам, чак не знам какво ще правя като тръгне на работа  Thinking
megi.vilieva23, това е готина идея да питаш тук, хем и ние ще събираме идеи, че и аз по едно време имах чувството, че все едно и също готвя Grinning Но сега отдавна не съм де, та ще правя крем супа от грах, пилешка супа и пиле с ориз (че имам цяло пиле и трябва да се оползотвори)  newsm78
Виж целия пост
# 181
леле ден два съм ви изпуснала и вие вече сте изписали толкова много,имам да наваксвам доста Simple Smile Темата много ми допада Simple Smile
Виж целия пост
# 182
megi.vilieva23 - сега правтих запитване във фабриката на Арбор за http://kasida.bg/arbor-detsko-dyrveno-legloliulka-valeri-cribcra … en-103-15854.html - тази кошара (има я в различни цветова), но дали може да й се монтират колелца, които лесно да се махат и ще има всичко кеото искам Simple Smile
Виж целия пост
# 183
Уау, 3 години при нас? Че и между нас? То детето ще се задуши. А и свободата на родителите определено ще бъде нарушена.

Имаме много малко място при нас и съпругът ми ще измайстори една мъничка кошарка прикрепена към нашето легло, но едва ли ще е за повече от няколко месеца.

Нивата на звука на бейбифона могат да бъдат настроени, така че да се чува всяко прохленчване и да се следи, както и видеонаблюдението може да улавя всяко размърдване.

В крайна сметка, детето винаги може да получи гърч или треска, но няма до тийнейджър да спи между нас.

Сигурна съм, че всяка от нас има различно виждане по въпроса, но всеки ще го направи както му е удобно.
Виж целия пост
# 184
Brayda,аз съм харесала подобна на АРБОР кошарка,само че венге цвят,и в магазина ми казаха ,че има различни модели има със застопоряване на люлката и на колелцата,ще вида кой модел беше точно,че те моделите има малко си приличат на няколко от кошарките,казаха ми че са със специяна боя и лак,кйто не мирише и не вреди на бебче,аз харесах от масивен материял разликата в цената е малка..)))Наше рпиятелско семейство са много доволни те имат такава за която се махат страничните решетки и става на легло..)))Тази която аз харесах също се маха предната решетка ..)))    Деси_85 добре дошла    bouquet   За чувалчетата и аз ще използвам такова,мисля че е много рационално..)))   За бебето мисля че е по добре ако има някой при него да спи..)))
Виж целия пост
# 185
*лаленце* - ама няма хем с колелца, хем със застопоряване на кошарата, хем и с люлка, нали прегледах всяка една по отделно в сайта им на Арбор на фабриката!!!  Shocked
Виж целия пост
# 186
GrayButterfly, разбира се, че всеки решава за себе си как ще му е най-удобно. Но приоритетите определено доста се променят като се появи бебчето и каквото и да сме казвали преди това, в повечето случай няма голямо значение  Mr. Green За мен беше абсолютно немислимо да спи между нас детето, даже ако някой ми беше казал, че така ще стане, щях да му се изсмея, но ето че така се получи и то заради неговия комфорт и спокоен сън, не заради моя.
Деси_85 , добре дошла и от мен!  Hug
За чувалите май и преди съм писала, за мен това беше една от най-добрите ни покупки. Мисля да ползвам и за бебчо, стига да се чувства добре вътре, разбира се Simple Smile
Виж целия пост
# 187
тази е страхотна Brayda качваме я на 3/4 скейтборда и си я бутаме newsm62 Joy щом и чичко гугъл не може да открие такова краватче сиг не съществува
Виж целия пост
# 188
 newsm78  що си мисля че имаш един вид ,сега ще поразровя да вида аз..))) Мисля че имаше с колелцата да се застотпоряват бе на принципа на количките натиска се и не мърдат  newsm78
Виж целия пост
# 189
_Cinderella, честита ти придобивка!
Eva2010, аз направо бих монтирала един такъв за мен  Laughing
Брайда, и тук – много се радавам, че всичко ви е наред!  Hug За леглото – незнам кое те притеснява да го преправите малко. Хич няма да е сложно и кой знае колко трудоемко  Peace
Деси_85, добре дошла! Радвам се, че тепърва има записващи се при нас
dadi2012, някой ми беше разправял за това филмче. Само да намеря малко време днес и ще го изгледам  Flutter
И аз мисля, че в началото е хубаво бебето да си е в стаята на родителите. Като под "начало" имам в предвид поне 2 годинки. Виждам децата на кумата, братовчеда и братовчедката. Трите са между година и девет месеца и малко над три годинки. Не мисля, че някое от тях е готово, а още по-малкоби искало. То при нас и няма кой знае какъв избор де. Ако искаме отделна стая за бебето трябва да избием врата към леля Пенка (съседката)  Laughing И все пак - нека всеки сам преценя как той и детето му ще се чувстват най-добре  Peace
Ние вчера бяхме на лекар. С бебка всичко е наред. Вече е голяма мома - към 760грама  Heart Eyes На ФМ беше с главата надолу, ама сега се е обърнала обратно и е с гръбначе към моя гръбнак, затова и я усещам толкова силно като шава. Направо не се спира, ще ми избие нещо  Laughing Лошото за мен е, че изглежда ще се наложи да си сменям лекарката. Бях й набрала още от миналия месец, но вчера нещата просто преляха чашата. Повече няма да стъпя при нея! Щом и мъжът ми беше побеснял, а той е доста спокойна личност значи проблемът не е в бременните ми хормони  Crossing Arms Та сега на дневен ред ми се връща въпросът - къде ще го раждам Rolling Eyes
Виж целия пост
# 190
Брайдаа, съвсем забравих да те поздравя за прекрасните новини! Звучи ми много меродавно мнението на тази докторка, все пак щом се с сблъсквала с много такива случаи, а и щом и Марков беше на същото мнение, явно всичко е наред  Hug Много се радвам за бебката!

По повод писанията на Бубу се сетих - моят племенник от 2-3-седмичен си спеше по цяла нощ. Не се е будил да яде. И така докато сестра ми го премести в самостоятелна стая на 11 месеца. Оттогава (той сега е на 4 години) май се броят на пръстите на едната ръка нощите, в които той спи непробудно вкъщи. Много е неспокоен, плаши се, буди се по няколко пъти на нощ. Не се бях замисляла, че е от това, докато вчера сестра ми не каза, че където и да отидат (при баба му и дядо му, на море, на хотел...), той си спи непробудно. Зачудих се защо и се сетих, че навсякъде другаде той спи с друг човек в стаята (я с баба си, я с родителите си). Явно подсъзнателно му е много по-спокойно като има и други. Не знам кога е най-добре да се отдели детето, може би когато то е готово, но и аз не смятам, че трябва до тийнейджър да спи между нас де, не за друго, ма много ще ни отеснее леглото  Joy
Виж целия пост
# 191
Разсмяхте ме с темата за спането. Пресито е в нашата стая, но в нейното легло. Хич и не искам да спи отгоре ми. Даже вече и по почивките си държа на отделно легло.  Crossing Arms
Много се хвърля и изобщо ужасно спи когато се е налагало да е с нас, а сама си спи като бебе. Тя спи непробудно от раждането, без нощно хранене, без пиене на вода, без пишкане през нощта. При нас е спала само когато е вдигала висока Т и то защото така на мен ми е било по-спокойно, но истината е че като оздравее трудно я отделям. На нея и харесва, но на мама не.
Засега и тя и бебето ще са при нас, но ако бебето реве и не я оставя да спи веднага я местим в хола, само леглото и, а след 2 години правим детска и така. Само да уточня, че ако я преместя в хола няма да ми е проблем за гости, защото си имаме битова стая за гости на долния етаж, а в нашата къща не се пуши никъде, така че ако стане нетърпимо и не иска тя да е при нас веднага и измествам леглото, но засега тя не иска.  ooooh!
Виж целия пост
# 192
krokodilkata, bubu_123 - много ви благодаря! Дано да последно да не растат тези бъбреци вече Simple Smile

bubu_123   - бравно на вашата бебка! Да е жива и здрава и само да расте Simple Smile

лаленце - казвай ако има такава със стопери на колелцата!

 Ох как се радвам, че вече бебенцата ни са добре! 4 месеца го мисля моето...
Виж целия пост
# 193
http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=11113&cat=105   ето това е с махащи колелца    http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=11119&cat=105    и това също    http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=10784&cat=105  аз от тук избрах http://www.pakostnik.com/bg/vendorproducts.php?id=104 
Виж целия пост
# 194
*лаленце* - махат се, да, но няма люлка или люлеещ механизъм! - ако имаха щеше да е супер!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия