Кафене на езиколюбителите - 5

  • 18 592
  • 709
# 60
МУЗ, не унивай. Совите не са това, което са.
То по онез' теми си е направо тинк-танк  Mr. Green
Виж целия пост
# 61
Колега, каква е таз' нова самоличност!
Бях се затичала да бия тревога за нашествие вече. Добре че мернах личната титла... Hug

Нема се плашиш, колега, това съм аз - Льоклер.  Mr. Green
Изпитах потребност да разнообразя, сменянето на аватар на всеки 3 дни вече не ми е достатъчно, а подписа не пипам.
Звукосъчетанието пък ми грабна ушичките, та така.
Виж целия пост
# 62
Аз най-мноо те харесвам русичко.  Embarassed Ама каквото ти душа сака!
Виж целия пост
# 63
Ники под прикритие, значи  Laughing
Виж целия пост
# 64
Направих торта с бисквити. Бисквиди.
Виж целия пост
# 65
Обнародвай тук една снимка де. Пък може и рецептата.
Виж целия пост
# 66
Ники под прикритие, значи  Laughing

 hahaha

Аз най-мноо те харесвам русичко.  Embarassed Ама каквото ти душа сака!


Сигурно 'щото почти година стоях с това, без промяна.  Laughing И аз си го харесвах, всъщност, но е в безсрочен отпуск (за разлика от Пуца, който бързо приключи морето и се завърна при нас).

Куркума, бутни малко торта насам. И не се депресирай от моминската тема. От МУЗ по-'убаво нема, все езиколюбителки сме се подписали под това.

Розето дълбок сън е заспала след снощното танцуване и пиенье, още не се е появила.

Ето я беее, знаех си аз, че торта е чакала, за да я събуди нослето и.

Виж целия пост
# 67
Тортата стана грозновата, обаче то защото аз нали малко съм подтиснат, шмрък, а ще мога да пийна нещо чак утре вечер.

Виж целия пост
# 68
Розето дълбок сън е заспала след снощното танцуване и пиенье, още не се е появила.

Ето я беее, знаех си аз, че торта е чакала, за да я събуди нослето и.

В стил "Зимните навици на зайците" на Станислав Стратиев, ти знаеш "Сладкоядните навици на Роза"  Laughing Hug

Мдам, замириса ми на тортичка и се надигнах от сепарето. Благодаря задето ми беше оставила закуска.
Но да знаеш, че още съм малко сърдита за снощи. Сама си танцувах тук фламенко и си пих... Хич пък никой да не дойде!

Куркума, жив да си! Намествам се и почвам да си хапвам. Грозновата била! Ха! Екстра си е!

Тъкмо от сладичко имам нужда, че темата за ролекса тотално ме изкара от равновесие. Уведомявах даже модератор  Twisted Evil
Виж целия пост
# 69
Ох, Куркума, не си пиши адреса, че веднага ще ти щурмувам къщата и домочадието ти ще наскача ужасено каква е тази луда с бесен пламък в очите и с вилица в ръка, свирепо оглеждаща се за подноса с тортата.

Розе,  Hug Ще наваксаме довечера с бир-понга.

Съчувствам за Ролекса и ти се възхищавам на търпението.
Аз от 1 ч насам се музикално озвучавам с това и мисля, че ми е време да се запрА.  Mr. Green
Виж целия пост
# 70
Ауу, каква апетитна торта, виличката ми се развълнува Party
Ники, ти поне само от час, аз от вчера сутрин не мога да се запра Laughing
Виж целия пост
# 71
Вий нищо от торти не отбирате, ей богу.
Тая торта се яде с лъжица, черпако-подобна. К'ви вилици?
Да не гребнеш от крема щедро е грехота, мдааа...
Виж целия пост
# 72
Съчувствам за Ролекса и ти се възхищавам на търпението.
Аз от 1 ч насам се музикално озвучавам с това и мисля, че ми е време да се запрА.  Mr. Green


Изтрили са онази снимка.
Мога да имам биволско търпение, но не и за такива неща. За нещо подобно скачам ма нож
  Twisted Evil

Мммм, чудна песен, слушам си я в момента  Hug
Виж целия пост
# 73
Карам я джазово тия дни. В смисъл, че си слушам джаз-радио.
Помислих си даже, дали пък Ники не се е джазирала и тя, но
явно, макар и слухова, друга е причината за новия ѝ облик  Mr. Green

И мий е леко гърбаво, в смисъл на не-на-таман. Баси усещането
да работиш в неработен ден ... Не съм снощна, а главата тежи.
Може пък да е именно заради това  Joy
Виж целия пост
# 74
Като почнем бир понгът довечера, ще ти отгърбавее и ще ти стане добре  Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия