Кафене на езиколюбителите - 5

  • 18 592
  • 709
# 705
И аз да се израдвам на пеещия под дъжда. Иначе на дъжда не съм фен.

Те ви НОВА ТЕМА за като изпишете тази. Кой когато иска да се пренася. No pressure.  Mr. Green
Виж целия пост
# 706
Еми не знам, у наше село казват отмириса Blush
Виж целия пост
# 707
Еми не знам, у наше село казват отмириса Blush

Тук се отмириса и решихме да размиришем другата тема (виж по-горе).
Виж целия пост
# 708
Забелязах, ама нали топика остана тук, затова Embarassed
Виж целия пост
# 709
Аз и дробсърма мразех. В линка на Софи към Уикипедия пише, че било с овчи вътрешности, та затова си представих, че мирише гадно.
Не бе, агнешка дробсърма. При нас редовно овчОто го продават за агнешко.

гляк! така е! лъгала съм се, купувала съм си агнешко с целулит... не било агнешко, най - ми било овчо при това не прясно!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия