ФЕВРУАРЧЕТО рита и хапва добре, а корема на мама взе да расте - Тема 5

  • 31 126
  • 744
# 585
Кати, само така! В тоя сив град, малко настроение човек да си докара с ярки цветове - особено и зимата Wink И без това като сложиш мебелите голяма част от стените се скрива и не е толкова фрапиращо, както хората си мислят Simple Smile
Виж целия пост
# 586
Цитат
А за падането нощем - държа леглото да има преграда! Точно поради тази причина. Особенно, както и смятаме да са двуетажни
- задължително е във вашия случай. Ние просто не можахме да намерим такива прегради и слагах разни столове и табуретки отстрани... аборигенска работа, но вършеха работа.

Честито момиченце на Карнавал!

Виж целия пост
# 587
Шуши-, хубаво е, но аз лично трудно стоя в такава стая. Иначе обичам цветното. Всеки, разбира се, има различен вкус  Simple Smile
Виж целия пост
# 588
Не знам, но като се лсожат мебели цветовете не са толквоа ярки. Ние, наприемр, си боядисахме хола в оранжево, всички ме освиркаха тогава, много ярко, болят очите и т.н., но като се сложи огромния ни диван, библотечка, секция, телевизор и не е хич ярко, а е едно такова слънчево Simple Smile

Момичета, хубав уикенд желая. Ние тръгваме да си приберем детенцето, много ми е домъчняло вече за него. Ще ви чета в неделя-понеделник (да не пишете много Wink )
Виж целия пост
# 589
Здравейте, мамита! Най-накрая да се включа и аз. Аз съм от Русе на 24 години, чакаме момче на 22 февруари Simple Smile  С радост гледам как расте списъка с бебчета и пожелавам на всички лека бременност и здрави бебета  Grinning
Виж целия пост
# 590
Здравейте коремчета    Hug
Бих искала да поканя всички мами , които не са на територията на България да се присъединят към нашия отбор на Бременни майки в чужбина - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=668284.0%20[color=red
Лека и безпроблемна бременност с най-прекрасния финал от мен   bouquet
Виж целия пост
# 591
Здравейте и от мен ,този уикенд чистенето продължава с пълна сила.Ще сменяме дограмата на терасата и лека полека започва и ремонтът.То вече захладня ,така че не е за отлагане.Днес ,между бърсането на прах и прането ,съумях да си спретна една морковена тортичка (хич не е полезно даже ,нищо ,че има моркови и кафява захар и хич не е торта ,ами кекс с крем! Crazy).Както и да е ,почерпете се за сладък и ползотворен уикенд. Flutter
http://www.facebook.com/AneliaSt?ref=tn_tnmn#!/photo.php?fbid=3488192535250&set=a.1243624782459.2030201.1584561998&type=3&theater
Виж целия пост
# 592
Здравейте,момичета!тук все още е жега и днес бяхме на плаж.
Шуши и нашите цветове са такива ярки и много ме кефят!
 Моята плацента е много ниска,но не е превиа и док каза, че щом нямам кръвоизливи да си процедирам както обикновено-и работа,и секс и пътуване!

Имам проблем със запека-страшен.сега ми изписа някакъв сироп,пък да видим дали има ефект.
 
Много ми стана жал за Шампоанчето....
Виж целия пост
# 593
Какъв сироп ти предписа ,че май се очертава да има и други мами с този проблем... Embarassed И какво е станало с Шампоан? newsm78
Между другото ,относно ритничетата ,майка ми каза ,че имало едно поверие - за когото си помисля ,в момента ,в който го усетя за първи път как рита ,на този човек щяло да прилича ! Joy Аз напоследък само филми на ужасите гледам... #Crazy  bouquet
Виж целия пост
# 594
Здравейте и от мен,нямам търпение да стъпя на българска земя,ще изтрая още 7 дни и съм там.На бебчо му е за втори път,надявам се да няма проблеми. А в петък ще разберем цвета на гащичките.Много ви се радвам как смело пазарувате,аз не смея може би, защото в началото имах проблеми(кървене,болки..).Но си мисля към Коледа да се престраша да купувам и аз,а тогава са и големите намаления Misc Baby Bottle 1stroller newsm07
Хубав ден от мен : bg
Виж целия пост
# 595
Нинче, незнам в твоя град какви магазини има, но в Хиполенд тук в София видях такъв сутиен, какъвто описваш, ама бая скъп, към 60 лв.
Ох, тук няма хубави магазини. Да ти кажа, ако ми стои добре и кожата ми го понася изобщо няма да се замисля, направо купувам. Вече цялата се зачервих от чесане. Някой друг така да го сърбят гърдите? Вие мажете ли ги с нещо? Да не би пък кожата да изсъхва и затова  newsm78
Кате, успех на 1-ви. Да ми минава бързо и без проблеми!
Шуши, цветовете са супер  Peace
Вяра, дай някоя снимчица на обувките, че и аз се чудя какви да си взема. Нещо хич не ми се носят токове тази година.
Фиама, save trip to Bg!
Анни.., чудни вкусотийки правиш  Hug
Тиквичка, добре дошла   bouquet
Аз днес го ударих на чистене, говене, простиране и вече съм гроги. След малко и на разходка ще ходим.  Дано не кача поне днес килограми, че както съм тръгнала...
Весел уикенд мацки  Hug
Виж целия пост
# 596
Вижте какво купихме днес на бебо
Виж целия пост
# 597
Annieat,и аз съм от тези със запека .При мен пробиотици много помагат за тази работа,а и са си полезни като цяло!За Шампоан- по-напред някой беше писал,4е е загубила беб4етата...... Cry
Виж целия пост
# 598
Здравейте сладки мамчета  Hug

nininka ето тези обувки си взех - в магазина в мол-а на Цариградско шосе са с около 20 лв. по-евтини, отколкото в този сайт. Има и други страхотни модели - много са удобни. Аз, честно казано за пръв път си купувам обувки от тази марка, но определено смятам да не е за последно  Peace

http://www.sarenza.eu/geox-donna-lindsay-s332-p0000061610

Мimi89 честито ти пазарче - много са сладки дрешките. Със здраве да си ги носите.  Heart Eyes

За пазаруването - аз изчаквам само да ми минат прегледите при двамата кардиолози и да кажат, че всичко е наред, и тръгвам на пазар, като луд с картечница, че като ви чета едвам ме свърта вече. Направо ме сърбят ръчичките  smile3508

Целувки от мен и лека вечер за сега   bouquet


Виж целия пост
# 599
нининка мен ме сърбят зърната. А иначе гърдите си ги мажа всяка вечер с крема/олиото с което си мажа корема
Мими браво на Вас. Ние за сега сме купили само шапка  Mr. Green Crazy

Лек и усмихнат ден
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия