+18! Похвали и оплаквания.

  • 42 149
  • 688
# 585
А някой знае ли как работи този чат? Как си избирам с кой да си чатя? И това може ли да се случи, ако аз не включа камерата?
Виж целия пост
# 586
Големи сте хулиганки! Wink Joy Joy
Виж целия пост
# 587
O, не, момичета, направо се смея със сълзи вече. Моичкия изчезна за малко от стаята и аз се шмугвам веднага тук...  Joy Joy Joy
Там определено не ти трябва много инглиш, обаче признавам ви, всичките нахълтахте там... и темата умря......Joy Joy Joy
Миризливке... Joy Hug Hug
Купон да става, трябва да е весело, нали така?  Mr. Green Mr. Green

Може да чатиш, кликаш горе и си избираш с кой, но и той трябва да иска с теб. С камера имате по-голям шанс да попаднете на нещо, дето го бива. Иначе ще гледаш само чл.  Joy(не ,че пак не гледаш). Камерата се изключва от Disable, enable..  Laughing
Виж целия пост
# 588
Структурните различия по раси минахме ли ги? Че една позната твърди, че всяка жена трябвало да пробва с черен.

И с тях  не е кой знае какъв размер или кой знае какъв невероятен секс.
Виж целия пост
# 589
 ooooh!Слизахте ме ,ама и ме изкефихте! Joy JoyНаистина ли има мъже с 12-14,или си правите майтап? Embarassed
Виж целия пост
# 590
Офф и като не искам да си включа камерата...никакъв разговор не мога да проведа!
Виж целия пост
# 591
ooooh!Слизахте ме ,ама и ме изкефихте! Joy JoyНаистина ли има мъже с 12-14,или си правите майтап? Embarassed

Няма майтап. Два пъти съм попадала, и дано никога не ми се случи отново.
Даже май единия беше и под 12...  ooooh!
Виж целия пост
# 592
ooooh!Слизахте ме ,ама и ме изкефихте! Joy JoyНаистина ли има мъже с 12-14,или си правите майтап? Embarassed

Има и с по-малки....) че и меки...)
Виж целия пост
# 593
Мирама обаче ме смайва с опит. Браво!
Виж целия пост
# 594
Мирама обаче ме смайва с опит. Браво!

Може би просто съм уцелила голямо разнообразие, при не голям брой партньори. )

Но пък при тези с малките, може човек да се забавлява. )))) защото фокуса от секса, се измества някъде другаде. )  Laughing
Виж целия пост
# 595
Мирама обаче ме смайва с опит. Браво!
Аз от вчера го говоря това...... hahaha
Виж целия пост
# 596
 ooooh!Горкия!Сигурно се чувства много немъжествен. SadАз сигурно щях да се разсмея,ужас! Embarassed
Виж целия пост
# 597
Но пък при тези с малките, може човек да се забавлява. )))) защото фокуса от секса, се измества някъде другаде. )  Laughing

Абсолютно! Забелязваш тапетите, полилея, тавана... изобщо, оглеждаш се повече.  Mr. Green
Виж целия пост
# 598
ooooh!Горкия!Сигурно се чувства много немъжествен. SadАз сигурно щях да се разсмея,ужас! Embarassed

Да ти кажа, нямаше такъв проблем. )))) Напротив, сваляше много мадами и много му се и връзваха. )
Като изключим малките възможности...иначе пък беше страхотен човек. )

 Sarcasm™, да, имаш време да обмислиш разни неща. )))))  Laughing
Виж целия пост
# 599
Е, сега вече се оцъклих повече от на 26 и почвам да меря колко е под 12.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия