
И обикновено от това се събуждам. И много ме е яд, защото понякога някак си прекъсва по средата и е гадно пък.
Това е много смешно! Винаги се чувствам като идиот.
Някой да си работи връз теб, ти да си откликваш и да спиш като пън в същото време, докато в един момент просто не е нормално вече да не се събудиш и а! изненада.


Това е много смешно! Винаги се чувствам като идиот.
някой да си работи връз теб, ти да си откликваш и да спиш като пън в същото време, докато в един момент просто не е нормално вече да не се събудиш и а! изненада. 

. Случи ми се веднъж гадже да се опита да прави секс с мен, докато спя и го направих на две стотинки, не съм фен, предпочитам да съм будна и да знам какво се случва. 
И обикновено от това се събуждам. И много ме е яд, защото понякога някак си прекъсва по средата и е гадно пък.
Слизахте ме ,ама и ме изкефихте!
Наистина ли има мъже с 12-14,или си правите майтап? 


Препоръчани теми