От кога започват работа яслите в София през учебната 2012/2013

  • 2 204
  • 6
Извинявам се за нелепия въпрос, но за първи път ще ходим на ясла, сега се върнахме от почивка и изведнъж ме обзе паника, че май сме изпуснали началото. Винаги съм си мислила, че и детските градини като училищата започват работа на 15 септември. Благодаря
Виж целия пост
# 1
Официално започват на 1. септември. Обикновено до към 15 септември са сборни групи.
Моя съвет е да направиш изследванията, които са необходими и да пускаш детето.
Нищо не сте изпуснали, в яслата не е фатално ако не ходи 2-3 седмици в началото.  Peace
Виж целия пост
# 2
Благодаря много за отговора, успокои ме. Приятно изкарване на празниците.
Виж целия пост
# 3
щом тръгвате за първи път е добре да се обадиш в яслата - в някои ясли има график за приемане на новите деца - по две - три на ден, за да не става лудница от ревящи деца Peace
Виж целия пост
# 4
Чистите ясли почват от 15ти септември. ОДЗ-тата са от 1ви септември, но на повечето места са още сборни групи.
Трябва да се обадиш за да се уточните кога да почне.
Виж целия пост
# 5
Чистите ясли почват от 15ти септември. .....
Моите деца са ходили на ясла първо и след това в ЦДГ.
Яслата всяка година започваше работа на 01. септември.  Peace
Виж целия пост
# 6
Нашата почва от 15ти и така ни казаха. Явно си зависи докога ще им е лятната ваканция.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия