Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са мненията за бебешките чаршафи и одеяла?
Какви са мненията за контракциите и болките при бебета по време на бременност?
Какви са мненията за бебешките терлички?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са мненията за бебешките чаршафи и одеяла?
-
Какви са мненията за контракциите и болките при бебета по време на бременност?
-
Какви са мненията за бебешките терлички?
-
Какви са мненията за матраците от интернет и тези от магазина на Haappy Dreams?
-
Какво е мнението за козметиката A-Derma?
. И мен ме е страх да не закъснея за болницата. Както не знаех що са киселини, контракции и рефлукс, нищо чудно да пропусна, че е започнало раждането
нали няма как да стане 
Аз увеличих дозата нифедипин, но вечерта пак беше същата работа. В резултат на това въобще не съм спала и сега съм като сдъвкана и изплюта
. Искам да идва по-бързо четвъртък да се видя с моя си доктор, та поне да знам.

Ако тръгнете да раждате, няма как да го пропуснете 