Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са мненията за бебешките чаршафи и одеяла?
Какви са мненията за контракциите и болките при бебета по време на бременност?
Какви са мненията за бебешките терлички?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са мненията за бебешките чаршафи и одеяла?
-
Какви са мненията за контракциите и болките при бебета по време на бременност?
-
Какви са мненията за бебешките терлички?
-
Какви са мненията за матраците от интернет и тези от магазина на Haappy Dreams?
-
Какво е мнението за козметиката A-Derma?
да е фалшива тревога. Дори и да нямаш достатъчно парички в себе си смятам, че няма да ти откажат преглед. Пиши веднага като се прибереш, за да не те мислим.
защо не ми е притеснено?
Достатъчно пари дава една майка. Аз съм с проблемна бременност и в началото ходех всяка седмица на преглед.А майката държава поема само два И така вместо да спестя нещо за бебо аз си давам всичките пари за прегледи и лекарства 
