До момичетата в Бургас-информация за гинеколог 5

  • 309 309
  • 2 391
# 390
Аля, по каса работи ли Димитров или пак е само на частно както е бил преди в Транспортна? И каква е цената, ориентировъчно, на колпоскопа?
Виж целия пост
# 391
Не е по Касата. Последно ми взе около 40-50лв. ориентировъчно. Не помня точно. Даже в това число се включваха и цитонамазката и самия преглед.
Виж целия пост
# 392
И последно - някакви координати и работно време Embarassed Praynig
Виж целия пост
# 393
0888 26 08 25. Веселин Димитров. Звъня и си запазвам час. Кабинетът му е в Трета поликлиника.
Влизайки от главния вход веднага вдясно първата врата. Simple Smile
Виж целия пост
# 394
Благодаря ти Hug Явно при него ще отида направо - поне е сигурно, че има апарат и опит Peace
Виж целия пост
# 395
На коя лаборатория се доверява вашият гинеколог?

Д-р Кироваков ме е пращал в МДЛ Бургас, а д-р Минчев в Новалаб.Колебая се коя от двете да избера. newsm78
Виж целия пост
# 396
0888 26 08 25. Веселин Димитров. Звъня и си запазвам час. Кабинетът му е в Трета поликлиника.
Влизайки от главния вход веднага вдясно първата врата. Simple Smile
Вече в трета поликлиника ли е ?

Аля, по каса работи ли Димитров или пак е само на частно както е бил преди в Транспортна? И каква е цената, ориентировъчно, на колпоскопа?
Ноември 2011 ми струваше 70лв.
Виж целия пост
# 397
На мен пък ми е любопитно какъв е този колпоскоп, който се разнася по кабинетите? Мен са ме гледали единствено с видеоколпоскоп, с такъв ли гледа Кироваков?
  А дали е нужна допълнителна квалификация - да със сигурност.

Ами нещо като статив и бинокъл най-общо казано/ като се има предвид аз не съм много забелязваща и обръщаща внимание на подробности/.Аз не съм чула някой да разполага в Бургас с модерен колпоскоп, например Калчева ,която има хубава техника.Девата също нямаха доскоро, но явно се търси и най-накрая са купили, както и хистероскоп - модерни уреди, които да спомагат за превенция. Димитров единствен  използваше в Бургас по предназначение.Преди години бях звъняла по всички клиники - само Ел Масри имаха и в Трета поликлиника в онко кабинета.

Може би в Девата сега ще е по-модерен.Но честно казано, важно е кой ще гледа  - това важи за всички уреди.
Виж целия пост
# 398
Мечтая си за момента, в който и нашите лекари ще започнат да правят профилактично преглед с колпоскоп, заедно с цитонамазката. И преди е ставало дума, в Сф ми правеха колпоскопско изследване на всеки профилактичен преглед, без аз изрично да настоявам ... а тук има апарат в 1-2 кабинета и то трябва жената сама да ходи и да иска такова изследване, иначе никой не ѝ го предлага... ooooh!
Виж целия пост
# 399
Добре, че е този форум - иначе изобщо нямаше да разберем за съществуването на сума ти и неща, представете си какво е в малките градове.
Виж целия пост
# 400
На коя лаборатория се доверява вашият гинеколог?

Д-р Кироваков ме е пращал в МДЛ Бургас, а д-р Минчев в Новалаб.Колебая се коя от двете да избера. newsm78

И двете са добри. Моят ме е пращал и в лабораторията на Първа поликлиника.
Виж целия пост
# 401
Казаха ми за докторка в Бургас, на която се плаща 500 лв. пакет и следи цялата бременност от-до. Не бях чувала, че тука я има тази процедура. Някой да знае за коя лекарка може да става въпрос? Просто ми е интересно, а и може да е полезно на някой.
Виж целия пост
# 402
В АГ центъра на д-р Калчева има такива услуги - срещу 500-800лв /според това, което искаш да включва пакетът/ ти следят цялата бременност. Подробности обаче не знам, не съм ползвала такива пакетни услуги. Ако те интересува, звънни и питай, ще ти обяснят.
Виж целия пост
# 403
А, не, просто не знаех, че тука я има тази услуга и ми стана интересно кой я предлага. На Кироваков не изневерявам.
Виж целия пост
# 404
Здравейте моми4ета има ли някой  представа къде преглежда д - р Анастас Стоянов ( беше във Военна болница , но ве4е не е там ) .....дали е още в Транспортна или се е прехвърлил някъде другаде........
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия