До момичетата в Бургас-информация за гинеколог 5

  • 309 314
  • 2 391
# 405
Доколкото си спомням, последно Анастас Стоянов беше в Медицински център "Европейска здравна грижа" - долу на "Мария Луиза", ако се сещаш.

http://www.getlokal.com/bg/burgas/meditsinski-tsentar-evropeyska … vna-grizha-burgas
Виж целия пост
# 406
Казаха ми за докторка в Бургас, на която се плаща 500 лв. пакет и следи цялата бременност от-до. Не бях чувала, че тука я има тази процедура. Някой да знае за коя лекарка може да става въпрос? Просто ми е интересно, а и може да е полезно на някой.

Точно при д-р Калчева е - 500лв. и като сметнеш ти излиза доста на сметка.
Виж целия пост
# 407
В тези пари,включени ли са всички изследвания,които се правят по време на бременност?
Виж целия пост
# 408
Здравейте, момичета. Имам един малко досаден въпрос, но не успях да намеря инфо в темата. Интересува ме, актуален телефон на д-р Ризова и за след колко дни ориентировъчно след като и звънна ще ми даде час? Става въпрос за преглед за установяване на бременност.
Благодаря предварително.
Виж целия пост
# 409
fi пет страници назад
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=678210.msg24043650#msg24043650
Виж целия пост
# 410
А, не, просто не знаех, че тука я има тази услуга и ми стана интересно кой я предлага. На Кироваков не изневерявам.

 Peace Страхотен доктор....отскоро го посещавам и съм изключително доволна...
Виж целия пост
# 411
Здравейте момичета,прочетох темата и виждам че коментарите (повечето) са  относно следене на бременност, аз имам нужда от гинеколог - за добър гинекологичен преглед ,  имам сериозни притеснения (с годините наболял проблем се връща с пълна сила.......и до сега никой не е помогнал...),ако може препоръки за някой доктор....
.................. бременността ми  следи драгнева, тя ми прави и  секциото в дева мария -   малко си пести думичките.
Виж целия пост
# 412
Здравейте момичета,прочетох темата и виждам че коментарите (повечето) са  относно следене на бременност, аз имам нужда от гинеколог - за добър гинекологичен преглед ,  имам сериозни притеснения (с годините наболял проблем се връща с пълна сила.......и до сега никой не е помогнал...),ако може препоръки за някой доктор....
.................. бременността ми  следи драгнева, тя ми прави и  секциото в дева мария -   малко си пести думичките.

д-р Кироваков...много различен от "бургаската гилдия", а уверявам те била съм при не малко от тях
Виж целия пост
# 413
Здравейте момичета,прочетох темата и виждам че коментарите (повечето) са  относно следене на бременност, аз имам нужда от гинеколог - за добър гинекологичен преглед ,  имам сериозни притеснения (с годините наболял проблем се връща с пълна сила.......и до сега никой не е помогнал...),ако може препоръки за някой доктор....
.................. бременността ми  следи драгнева, тя ми прави и  секциото в дева мария -   малко си пести думичките.

д-р Кироваков...много различен от "бургаската гилдия", а уверявам те била съм при не малко от тях

Кироваков отдавна го похвалих аз. Дано не се промени...още на първата ни среща му го казах. Иначе мен лично ме излекува Димитров от Транспортна. Никой друг не можа да ми помогне през  годините.
Виж целия пост
# 414
Здравейте благодаря за отзивите ще отида при един от двамата но в страницата на регионалната лекарска колегия пише следното:
Болница: ЕТ "АПМП"  това ли е транспортна болница (не съм запозната с имената) д-р В. Димитров
Длъжност: лекар
Град: гр. Бургас 8000
Адрес: ул. "Иван Вазов " № 5
Телефон: 056/ 84-08-22
GSM: 088/ 826 08 25   
 това ли е д-р Димитров и някой ако знае кога преглежда и дали работи по ЗК............... Simple Smile
Виж целия пост
# 415
Благодаря ви момичета записах час при Димитров, ще пиша отзиви след четвъртък - дано всичко е нормално.........
Виж целия пост
# 416
Това е адресът на Транспортна болница. И не, не работи със Здравната каса.

Сега говорих с приятелка по телефона, която по мой съвет си следи бременността при Кироваков. Ами не може да го нахвали. А тя не е от хвалещите  Laughing
Виж целия пост
# 417
Д-р Кироваков не е от Бургас от там идва разликата Simple Smile
Виж целия пост
# 418
Здравейте! При д-р Веселин Димитров колко струва прегледа? Прочетох, че е без направление, а нещо друго включва ли прегледа - цито например? Колебая се м/у него и Кироваков.
Виж целия пост
# 419
Дано не Ви подведа, но доколкото разбрах д-р Димитров работи със Здравната каса от началото на годината. Даже ми каза миналата година, че може да води ЖК по каса.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия