До момичетата в Бургас-информация за гинеколог 5

  • 309 319
  • 2 391
# 420
И аз чакам Лазарова да мине по каса,та тя ми каза,че минаването става от февруари месец,но за дата не знам,така че най-добре да се звънне все пак и да се пита и за Димитров!
Виж целия пост
# 421
Интересно. Възможно е за Димитров. Да кажа, че ми е стара информацията, че не работи със Здравната каса. Та който е решил при него, нека провери все пак.
Извинявам се, ако съм подвела някой. Несъзнателно е било.
Виж целия пост
# 422
Д-р Кироваков не е от Бургас от там идва разликата Simple Smile

 Peace
Виж целия пост
# 423
да споделя, че ходих при Гамишев на преглед в частния кабинет на Републиканска и  ме прегледа с колпоскоп, не можах да разгледам добре уреда, но ме  намаза  с нещо и после взе цитонамазка, коато да се изследва, няколко минути беше всичко
Виж целия пост
# 424
да споделя, че ходих при Гамишев на преглед в частния кабинет на Републиканска и  ме прегледа с колпоскоп, не можах да разгледам добре уреда, но ме  намаза  с нещо и после взе цитонамазка, коато да се изследва, няколко минути беше всичко
Каква е цената?
Виж целия пост
# 425
платих 30 лева и после 15 лева в лабораторията
Виж целия пост
# 426
 Simple Smile лек ден на всички
Виж целия пост
# 427
cvetusha, с направление колко доплати за всички тези неща? Прегледът с колпоскоп колко време продължи? С вагинален ехограф преглежда ли те?

И, извинявай, не го приемай като заяждане, но не се сдържах: пише се "цитонамазка", а не "цитонна маска"  Peace
Виж целия пост
# 428
За всички мами да кажа бях при д-р Веселин Димитров в транспортна болница, работи по здравна каса, бях със направление, пуснами всички възможни изследвания по здравна каса. (цитонна маска, микробиология,кръв,урина,колпоскоп който половината се поема от ЗК.......много обстоен преглед, много добре обяснява.............за първи път съм доволна от преглед при гинеколог.Благодя на всички които ми го препоръчаха. Лек ден Grinning
И после чакайте нормално обяснение за това как е минал прегледа... Малко от малко поне трява човек да се информира и да не се излага така.
Виж целия пост
# 429
За всички мами да кажа бях при д-р Веселин Димитров в транспортна болница, работи по здравна каса, бях със направление, пуснами всички възможни изследвания по здравна каса. (цитонна маска, микробиология,кръв,урина,колпоскоп който половината се поема от ЗК.......много обстоен преглед, много добре обяснява.............за първи път съм доволна от преглед при гинеколог.Благодя на всички които ми го препоръчаха. Лек ден Grinning
И после чакайте нормално обяснение за това как е минал прегледа... Малко от малко поне трява човек да се информира и да не се излага така.

Това е нищо. Вчера една позната обясняваше как ходила при Минчев и "той й бил взел /не поясни какво/ за бяло течение". Какво да очаквам от жена на 28г., която за пръв път ходи на гинеколог  ooooh!
Извинявам се за отклонението, но е време да станем по-грамотни, когато се касае за здравето ни .....и това на бъдещите ни деца, които зависят от това колко сме грамотни  Peace
Виж целия пост
# 430
Така е, аз също не мога да остана безучастна при подобна неграмотност. Преди няколко страници едно друго момиче обяснявше "компетентно" за раничките на шийката на матката как не зараствали... Много тъжно... После защо сме на челните места по смъртност точно от този рак, който всъщност се лекува, хванат навреме..
Виж целия пост
# 431
По-добре някой да казва нещата така както ги разбира, отколкото да се опитва да говори с термини. Писнало ми е около мен да се говори компетентно за неща от професията ми. По-добре да сбъркаш, да те поправят и да си вземеш бележка. Не е имало момичето как се пише, казаха й и толкова. Не може човек да е компетентен по всички въпроси.
Виж целия пост
# 432
По-добре някой да казва нещата така както ги разбира, отколкото да се опитва да говори с термини. Писнало ми е около мен да се говори компетентно за неща от професията ми. По-добре да сбъркаш, да те поправят и да си вземеш бележка. Не е имало момичето как се пише, казаха й и толкова. Не може човек да е компетентен по всички въпроси.
Да не говорим тук за ядрена физика или да я караме да учи за НАСА? Не насърчавайте подобна тъпота //без ивинение/, защото наистина  е страшно положението.
Виж целия пост
# 433
дано информацията да е била полезна за всички Ви, както искате така го тълкувайте....................
Виж целия пост
# 434
дано информацията да е била полезна за всички Ви, както искате така го тълкувайте....................

Благодаря, на мен ми беше полезна Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия