До момичетата в Бургас-информация за гинеколог 5

  • 309 350
  • 2 391
# 495
Нито веднъж,а ме гледа на всяка Ж.К
Виж целия пост
# 496
Аз съм плащала само като ходих на частно за първия преглед. Даже ме накара да си взема обикновено направление за следващия път, за да имам още 2 безплатни ехографа. Сега на ЖК съм минала и двата безплатни, после мисля, че се плаща.

Иначе на мен вчера ми обърна монитора и двамата дебнехме дребното да си отвори краката за пола, но не би...
Виж целия пост
# 497
С едно направление ходих два пъти на преглед(в различни месеци)- единия екограф беше безплатен, другия 30 лв. При мен безплатен беше втория.
Виж целия пост
# 498
Хайде и аз да се наредя с питанията. От многото четене пресях Парушева и Кироваков... НО става въпрос за репродукция. Минала съм всички хормони, изследвания бла-бла, но някак Мърмърова започна да ми реди(не че имам против нея, просто много бавно действа, а нямам нерви вече), че първо проходимост на тръби, пък после няколко месеца следене на фоликуметрия...Георгиев (Бог да го прости), от 1вия ми преглед при него и всичко, което му бях разказала, прегледа ме, ехографи, намазки, хормони и ме започна с лекарствата, но уви ...  Cry Cry Cry А сега, 5 месеца премеждия, преди изобщо да предприемат нещо. Затова въпросът ми е - някой от тези 2 доктора, дали приема по присърце тези въпроси, защото не съм за клиника, а просто за малко стимулация, но освен парите да са ми взели, не са ми дали особено.
Виж целия пост
# 499
 
Хайде и аз да се наредя с питанията. От многото четене пресях Парушева и Кироваков... НО става въпрос за репродукция. Минала съм всички хормони, изследвания бла-бла, но някак Мърмърова започна да ми реди(не че имам против нея, просто много бавно действа, а нямам нерви вече), че първо проходимост на тръби, пък после няколко месеца следене на фоликуметрия...Георгиев (Бог да го прости), от 1вия ми преглед при него и всичко, което му бях разказала, прегледа ме, ехографи, намазки, хормони и ме започна с лекарствата, но уви ...  Cry Cry Cry А сега, 5 месеца премеждия, преди изобщо да предприемат нещо. Затова въпросът ми е - някой от тези 2 доктора, дали приема по присърце тези въпроси, защото не съм за клиника, а просто за малко стимулация, но освен парите да са ми взели, не са ми дали особено.
Ходих при Парушева 3 месеца подред със същата идея като теб, правих хормонални изследвания, фоликуметрия, хидротубация/нея ми я прави Калчева/ и уж всичко беше наред. Онзи ден си записах час за Николов, който идва в МБАЛ в центъра за репродукция, Калчева беше там явно да се учи, стана ясно разбира се че съм ходила при нея и той директно я пита тая хидротубация за какво са ми я правили, отделно защо не ми е давала стимулация, защото единия хормон е в норма, но на висока граница, тя само се усмихваше, да мила е, клиниката е хубава, но не ми обърна грам внимание, за парите не ми се говори.
Виж целия пост
# 500
За репродукция най-добре е ин-витро центърът на МБАЛ. Там идват Николов и Табакова, а и Душепеев работи. Николов и Табакова не те хвърлят директно в дълбокото, против са ин-витрото на всяка цена, така че само за стимулация мисля, че това е вариантът.
Правят и безплатни прегледи всеки месец.

Тук има още информация.
http://www.mbalburgas.com/bg/index/static/61/


Виж целия пост
# 501
За цитонамаска къде ходите, че тази година, нещо се чудя къде да ходя?
Виж целия пост
# 502
Моля ви - запомнете, пише се: "цитонамазка". Peace Не се заяждам, просто толкова години във форума съм срещала какви ли не безумни изписвания :" цито на маска", "цитона маска", "цитонамаска", "цитуна маска" и т.н. Смешно е, не се излагайте така.

На въпроса - по каса д-р Кироваков или д-р Мърмърова примерно. Много хора са доволни от д-р Парушева, аз лично при нея не съм ходила.
Виж целия пост
# 503
Слушам Мон /още не са измислили козируващ емотикон!/
Виж целия пост
# 504
Аз и без това трябва да отида защото минаха 6 месеца от раждането.Само да ми даде направление ЛЛ и се мятам при доктор Кироваков. И без това ми домъчня за него Simple Smile
Виж целия пост
# 505
Д-р Кироваков ще отъства пак по някое време, звънни първо да питаш дали ще е на работа и кога.
Виж целия пост
# 506
Слушам Мон /още не са измислили козируващ емотикон!/

Има, има:  smile3519  Simple Smile

п.п. Ако откриеш лекар, който на профилактичния преглед, прави освен цитонамазка, МБ и колпоскопско изследване, без ти сама да го молиш и да му напомняш, сподели, моля те.
Виж целия пост
# 507
Слушам Мон /още не са измислили козируващ емотикон!/

Има, има:  smile3519  Simple Smile

п.п. Ако откриеш лекар, който на профилактичния преглед, прави освен цитонамазка, МБ и колпоскопско изследване, без ти сама да го молиш и да му напомняш, сподели, моля те.

Тя, жената, в Бургас ше ходи на преглед. Мон!  Joy
Виж целия пост
# 508

Тя, жената, в Бургас ше ходи на преглед. Мон!  Joy

Ти пък не спираш да ми попарваш надеждите  Joy
Може пък някой да е започнал да го прави  Mr. Green ... нищо, че нещата отиват по-скоро към "дано, дано ... ама надали"  Mr. Green
Виж целия пост
# 509
Казаха ми в Онкото да ходя директно, поне там, знаят какво да гледат. Но не знам нито къде е, нито кой да търся   Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия