В Трета поликлиника има онко - кабинет, но да ти кажа дълбоко се съмнявам, че някой ще те гледа на колпоскоп ако не поискаш или нямат някакво съмнение.
На д-р Михайлов е до Младежкия дом частния кабинет, на Дичев е на ул.Места/ до нас/.
i trqba da posetq doktor.
i trqba da posetq doktor.


А иначе да,много е мила и добра,обяснява това което питаш.Ако е само за ЖК по здравната каса ще ти свърши работа
i trqba da posetq doktor.


иска ми се да чуя актуално мнение за д-р Калчева.Не става въпрос за бременност.Ходих при нея 2 пъти,като ми я препоръча д-р Начева от ВМА.От двете си ходения нямам кой знае какви впечатления,но ми предстои пак ходене и не знам на кого да се доверя ... става въпрос за хормонален проблем най-вероятно .. Благодаря
Препоръчани теми