До момичетата в Бургас-информация за гинеколог 5

  • 309 324
  • 2 391
# 1 935
коя е Ризова?
Виж целия пост
# 1 936
Там е ... ако не беше ,нещата щяха да са много различни ...
Мария - Ризова е докторка ,която на много е помогнала ,но и на много не е(като мен и то два пъти) . Тя беше завеждаща на АГ в ДМ , после се преместиха екипа в сегашната Бургасмед . Пак ти казвам , за акушерките мога с двете си ръце на сърцето да кажа ,че са най-добрите кадри в града !
Виж целия пост
# 1 937
Спрете се бе хора!  Стига с тези грозни нападки . Големи хора сме това ли е начина на комуникация?! Тук се събираме да си помагаме и да си даваме информация. Апелирам към запазване на добрия тон,съгласни ли сте с мен?
За отворените врати и аз четох че в МБАЛ Бургасмед всеки ден има такива след 15:00 ч.
Може ли малко повече информация за др.Ангел Недялков до сега не го бях чувала и ми стана интересно?
Виж целия пост
# 1 938
Сега, друг е въпроса, че новият собственик на Бургасмед е собственика на Софиямед, станала известна напоследък с акушерката, която преби бебето. Излезнаха наяве доста кофти практики в управлението на родилното там, та ако ще е същата практика тук, пак нема да я бива  Tired

За д-р Недяков мога да пиша само хубави неща, но ако се бръкне в интернет има инфо и тук в темата- също  Peace  Единствено е с малко странен х-ер и хумор, ама туй да му е кусура.
Виж целия пост
# 1 939
Сега, друг е въпроса, че новият собственик на Бургасмед е собственика на Софиямед, станала известна напоследък с акушерката, която преби бебето. Излезнаха наяве доста кофти практики в управлението на родилното там, та ако ще е същата практика тук, пак нема да я бива  Tired



Колко ти платиха от Девата, за да се изкажеш компетентно?
Какви практики са излезнали наяве, че не съм запозната?

Че то луди има навсякъде. Чиста случайност, че някаква изперкала акушерка го е направила. Тая жена е работила и в други болници преди да отиде във въпросната.

То щото Девата много я бива, нали?

Целият елит на България се оперира и ражда в Софиямед, а ма не, давай от Ветренската дупка по-добро няма.
Виж целия пост
# 1 940
Защо не четеш, точно и дума по дума , преди да ме конфронтираш ?  За коя болница са излезнали според теб, според написаното лоши практики, айде сега да се върнем във втори клас за четене с разбиране? Или   трябва да пишем само с прости изречения, че 2-3 в едно идват твърде много  ooooh!


Да опитаме така. Новият собственик на Бургасмед е собственика на Софиямед. Преди 2 месеца излезна кофти случка с една акушерка там, която е пребила дете. Благодарение на тази ситуация бплницата беше подложена на разследване. Излезнаха кофти практики. Кофти практиките в управлението се основават на това, че имат възможност медицински лица да работят по 24 часа без почивка. Също кофти практика, която предполага инциденти е това, да работят самостоятелно, поединично.   Никой не говори за лицето, а за това, което излезе като ситуации и практики в самата клиника.
Виж целия пост
# 1 941
Защо не четеш, точно и дума по дума , преди да ме конфронтираш ?  За коя болница са излезнали според теб, според написаното лоши практики, айде сега да се върнем във втори клас за четене с разбиране? Или   трябва да пишем само с прости изречения, че 2-3 в едно идват твърде много  ooooh!
Пак питам, целият елит на България се оперира и лекува в Софиямед, в Правителствена болница и във Военна болница в София - значи със сигурност са на светлинни години по-добре от въпросната барака във Ветрен, с големите претенции.
Виж целия пост
# 1 942
Имам близки роднини които работят в Софиямед, хич не е да се лекуват разни важни клечки там, болницата е много млада, на няколко години и не е утвърдена все още.....

Сравнение между ВМА  и правителствена и Дева Мария, не правя, няма база за сравнение, коментирам само практиките в управлението на болницата София Мед в контекста на това, че новият собственик на Бургас Мед е същият, които излезнаха наяве и които не би било за наше добро , напациентите да се пренесат и в тази болница.
Виж целия пост
# 1 943

Да опитаме така. Новият собственик на Бургасмед е собственика на Софиямед. Преди 2 месеца излезна кофти случка с една акушерка там, която е пребила дете. Благодарение на тази ситуация бплницата беше подложена на разследване. Излезнаха кофти практики. Кофти практиките в управлението се основават на това, че имат възможност медицински лица да работят по 24 часа без почивка. Също кофти практика, която предполага инциденти е това, да работят самостоятелно, поединично.   Никой не говори за лицето, а за това, което излезе като ситуации и практики в самата клиника.

Ами то и аз се чудя как в Девата с двама души лекари се върти отделение? А и как може да се пускат лекари без специалност да са дежурни и да правят консултации? Това според теб нормална практика ли е?

Да не би собственикът да е накарал акушерката да трепе децата? Взели са я на работа, назначена е, и е описвана от всички като прекрасен професионалист - и жената е превъртяла.

Ти смяташ ли, че като защитничка на Девата от леене на злоба по другите болници няма да превъртиш, ей така внезапно?

Абе ставате за смях тук едни и същи...  #Crazy

Ти нали си родила, минало, заминало - какво само ходиш та ръсиш мнения за въпросната болница? Да си бременна, да раждаш в момента, да лежиш там? Брей, големи защитнички, голяма работа.

Да отговори защо изнудват за пари за кръв, когато е безплатна? Да питам и още мога?
И защо след като се скараш и сдърпаш дори със самия собственик и със скандала, накрая бяга по стъпалата и ти си тръгваш?

А знаеш ли, че хората вадиха телефон със запис, за да се чуят какви пари са казали че ще струва, а накрая ги поляха с вряла вода от сумата?
Виж целия пост
# 1 944
Имам близки роднини които работят в Софиямед, хич не е да се лекуват разни важни клечки там, болницата е много млада, на няколко години и не е утвърдена все още.....



Ти си откровена лъжкиня!
Виж целия пост
# 1 945
На тези въпроси няма как да ти отговоря аз лично, нито пит имам, нито съм го видяла лично, нито чула. Това което споделям и коментирам са само впечатления мои и информация от 1во лице, няма как да коментирам слухове и ситуации и информация, на която не съм присъствала  newsm78 newsm78
Виж целия пост
# 1 946
На тези въпроси няма как да ти отговоря аз лично, нито пит имам, нито съм го видяла лично, нито чула. Това което споделям и коментирам са само впечатления мои и информация от 1во лице, няма как да коментирам слухове и ситуации и информация, на която не съм присъствала  newsm78 newsm78


Понеже болницата е неизвестна, затова се оперира там самият министър-председател. Дори не отиде в Правителствена... Не ти знам роднините, но да ти обясняват в колко неизвестна болница работели и как никой не я знаел, е смехотворно. Не се прави за смях! Отиди по-добре и пиши в други теми.
Виж целия пост
# 1 947
Нямам идея къде се лекува Борисов, жълтини не чета, обаче знам кога я построиха и леля ми кога започна работа, както и практиките и условията при които работят, мен лично това ме вълнува и ми се иска да коментираме, защото не е човешко да се работи по 24 часа и по един човек за 10 бебета или раждания, това не го одобрявам, ако ще и Обама да присъства в болницата. Колкото и да е добър един специалист, ако бъде експлоатиран по този начин , не би бил ефикасен за работа и не бих му имала доверие  Crossing Arms

Ето и една забележка, която също ме издразни в Девата, бяхме приети с респираторно заболяване, Януари 2014, сложиха ме в обща стая с друга родилка и бебе.......посещения външни , колкото щеш, сложиха и ваксината на детето, въпреки , че бяхме записани като такива, с остра вирусна инфекция.........грешка, голяма грешка.  Crossing Arms
Виж целия пост
# 1 948
 bett_st  - много изгрубяваш ... Тук се познаваме от години , губили сме деца , ревали сме ,  боляло ни е , треперили сме , защото в тоя  уж най-добър град за живеене  НЯМА специалисти ... за БОГА каква е тая жлъч ,та нали ние сме пациенти и търсим най-доброто лечение и място на което да се проведе то ...Това момиче с което се държиш отвратително мина през АДА и се върна ... аз минах от там и се върнах .... защо  не приемеш нещата така ... кви пари ,кви  тролове .. кви пет лева ...
Как да похвалиш място на което има само касапи и това важи  не само за едната болница , а и за ДВЕТЕ !!!!!!!!!!!

Бет , грешиш човека , недей така , хора сме , не се нахвърляй на неправилните жени .Всъщност това е просто съвет ако имаш нужда ,пиши .... какви ли не хора са минали от тук и са писали какво ли не ...

Прахче , по 24 часа работят навсякъде  ... липсата на кадри е ужасна и накрая  остават само издънките ,защото кадърните бягат навън ...
Виж целия пост
# 1 949
Нямам идея къде се лекува Борисов, жълтини не чета, обаче знам кога я построиха и леля ми кога започна работа, както и практиките и условията при които работят, мен лично това ме вълнува и ми се иска да коментираме, защото не е човешко да се работи по 24 часа и по един човек за 10 бебета, това не го одобрявам, ако ще и Обама да присъства в болницата. Колкото и да е добър един специалист, ако бъде експлоатиран по този начин , не би бил ефикасен за работа и не бих му имала доверие  Crossing Arms

- да, самият Борисов се оперира в Софиямед
- Софиямед лекува редица известни спортисти, певци, културтрегери и т.н.

- а леля ти, защо работи на такова работно време? И ЗАЩО НЕ ЗАСТАНЕ С ЛИЦЕТО СИ ПРЕД КАМЕРА ДА РАЗКАЖЕ ТОГАВА?
- каква е тази твоя леля, която е толкова недоволна от Софиямед, а седи на работа там? в София има 50 болници още, защо стои в Софиямед?

- ходатайствай й да дойде да работи в Дева Мария във Ветрен, ще е определено доволна с 600 лв заплата на сестра и 300 на санитарка.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия